Rybářský rozcestník

Rybáři si užívali lov na dírkách

Sykovec – Na Vysočině začal zimní rybolov. Rybáři si na Sykovci, rybníku na Novoměstsku, užívali lov na dírkách.

„Jsem náruživý rybář a o tom, že se dá na Sykovci lovit na dírkách, jsem se dozvěděl od kamarádů. Je to úplně něco jiného, než když se v létě sedí u vody. Člověk u toho sice pořádně vymrzne, ale když chytá ryby pod ledem, je to naprosto jiná zábava, pořádný adrenalin,“ pochválil zimní rybolov Pavel Zamastil, který na Novoměstsko přijel až z Vysokého Mýta…

Více se dozvíte po kliknutí na okno Facebooku!

Nejčtenější články

Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky? – Výsledky ankety!

Nedávno jsme ukončili hlasování v naší anketě s otázkou: „Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky?“ Hlasovalo celkem 3574 čtenářů a poměrně jasně se vyjádřili proti případnému zákazu lovu na živé nástražní rybky na svazových, ale i soukromých vodách v Česku.

Kam v létě za rybařením – tipy na výlety s celou rodinou

Léto je ideální dobou pro to, trávit většinu času s rodinou nebo partou přátel poblíž vody. Rybářům se pak už jen nabízí možnost spojit příjemné s užitečným, vzít své nejbližší za dobrodružstvím a ukázat jim v čem tkví kouzlo rybaření. Která místa v Čechách jsou pro rodiny či větší partu lidí ty nejlepší?

Kde vzít masné červy, když je rybář zapomene doma

Masní červi rozhodně patří mezi nejoblíbenější nástrahu především plavačkářů, ale i rybářů chytající například s feederovými pruty. Právě na menší ryby jde o dokonalou nástrahu. Ovšem co si počít, když je zapomeneme doma?