Rybářský rozcestník

Rybáři si užívali lov na dírkách

Sykovec – Na Vysočině začal zimní rybolov. Rybáři si na Sykovci, rybníku na Novoměstsku, užívali lov na dírkách.

„Jsem náruživý rybář a o tom, že se dá na Sykovci lovit na dírkách, jsem se dozvěděl od kamarádů. Je to úplně něco jiného, než když se v létě sedí u vody. Člověk u toho sice pořádně vymrzne, ale když chytá ryby pod ledem, je to naprosto jiná zábava, pořádný adrenalin,“ pochválil zimní rybolov Pavel Zamastil, který na Novoměstsko přijel až z Vysokého Mýta…

Více se dozvíte po kliknutí na okno Facebooku!

Nejčtenější články

Rybářský rozcestník.cz vyhlašuje soutěž o 20 vstupenek na FOR FISHING 2024!

15 ročník mezinárodního rybářského veletrhu FOR FISHING je za rohem. Koná se v termínu od 22. do 25. února 2024. Jsme rádi, že i letos se Rybářský rozcestník.cz stal mediálním partnerem této největší tuzemské akce pro rybáře konané kde jinde, než v areálu PVA v Praze v Letňanech. U příležitosti tohoto rybářského svátku vyhlašujeme soutěž o vstupenky na FOR FISHING 2024. Soutěž se bude konat na našich stránkách na Facebooku a to od 7.2. od 18:00 do 16.2.2024 do 18:00! Bližší podmínky soutěže se dozvíte po otevření tohoto článku.

Veletrh FOR FISHING uvítá první návštěvníky už ve čtvrtek 22. února 2024

Svátek všech rybářů a rybářek se nezadržitelně blíží, vystavovatelé už pomalu balí žhavé novinky, které na veletrhu představí, rybářské osobnosti dokončují přípravu svých přednášek, obří akvárko už je připraveno na výstavišti. Na co se můžete na veletrhu těšit a co byste si neměli nechat ujít?

Pozvánka na závody mládeže v RT do Příbrami

MO Příbram zve na náborové halové závody v rybolovné technice určené dětem a juniorům, které se konají 2. 3. 2024 v místní sportovní hale.