Rybářský rozcestník

Recenze: Delphin Magma Short Feeder 3,3m 100g

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Dlouho jsem hledal nějaký kratší feederový prut pro všestranné využití (různé vzdálenosti lovu, různé cílové ryby, použití spíše na menší revíry). Prut Delphin Magma Feeder mě zaujal již dříve. Když jsem se nedávno dozvěděl na webu LovKapra, že dělají nově i kratší verzi o délce 3,3 m a vrhací zátěži do 100 g, dlouho jsem neváhal a vyzkoušel ho.

Prut má špičkovou akci (pracuje především horní díl prutu). Díky tomu se s ním skvěle nahazuje. Tuhá páteř prutu zajistí také jistý zásek. Prut nezaostává ani při zdolávání, kdy pracuje taky velmi příjemně. Ani přes vrhací zátěž 100 g se nemusíte bát, že by prut byl nějaké tuhé bidlo, na kterém si nevychutnáte menší ryby. Právě naopak, dojem ze zdolávání i menších ryb je dobrý.

delphin-magma-short-feeder-3-3-m-100-g-2

Prut je osazen 11 velkými očky, které umožní delší nahazování. K prutu je hned 5 špiček (4 laminátové a 1 uhlíková). Zpracování prutu je solidní. Rukojeť dobře sedne. Povrchová úprava blanku je působivá, kostičkový vzor v kombinaci s vínově červenou mi připomíná prut Daiwa Twilight Specialist.

Příspěvek Recenze: Delphin Magma Short Feeder 3,3m 100g pochází z NaFeeder.cz

Nejčtenější články

Rybářská křížovka – sladkovodní i mořské ryby

Máme pro vás novinku z naší redakce, rybářskou křížovku. Vyzkoušejte si, jestli se vám podaří vyluštit všechny názvy ryb, co jsem do křížovky vložili. Jde o zkrácené názvy jak sladkovodních tak mořských ryb. Tak hurá, pusťte se do luštění.

Základy výběru správného stanu pro rybáře

Rybářské stany a bivaky tvoří samostatný segment v rozsáhlé nabídce stanů. Jak se v něm zorientovat a které parametry jsou pro nákup úplně nejdůležitější?

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím