Rybářský rozcestník

Chytání na rybičku: Akce! K řízkovnicím na rybičky rozdáváme vzduchování ZDARMA!

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RSS zdarma přidáme!
Chytání na rybičku: Akce! K řízkovnicím na rybičky rozdáváme vzduchování ZDARMA!

Štítky:

Při lovu dravých ryb na živé rybičky je řízkovnice nepostradatelným pomocníkem. Proč? Právě díky řízkovnici jsme schopni velmi pohodlně k vodě dopravit velké množství živých rybiček. Obvykle se v rybářských obchodech prodávají samotné řízkovnice a k nim je nutné ještě dokoupit vzduchování. Ale rybářský e-shop Chyť a pusť to má jinak!

Nejčtenější články

Jarní kolo Ve vodě nežijí jen vodníci

Jarní kolo náborové akce „Ve vodě nežijí jen vodníci“ proběhne od 15. 4. do 27. 6. 2024. Zájemci se mohou hlásit od dne zveřejnění a zasílat přihlášky na sekretariát SÚS….

Jarní dospělé a Dětské závody ČRS MO Kladruby – Propozice 20. a 21. 4. 2024

Vážení přátelé ČRS MO Kladruby, dovolte, abychom Vás pozvali na Jarní dospělých a Dětské rybářské závody konané ve dnech 20. a 21. dubna 2024 na nádrži Záhorská. Těšíme se na Vaši hojnou účast!

MiČR handicapovaní rybáři a MiČR ženy plavaná Mělník 2024

Vážení přátelé sportovního rybolovu, dovolujeme si Vás pozvat na Mistrovství ČR v plavané v roce 2024, které se bude konat 26.4. – 28.4. 2024 na Mělníce.