Rybářský rozcestník

Klenoty malého štrkoviska

12.8.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Klenoty malého štrkoviska

 

Tento rok som sa začal venovať jednému menšiemu zväzovému štrkovisku kúsok za Bratislavou. Očarilo ma svojou prírodou a taktiež komplikovanejším spôsobom lovu. Miesta plné prekážok, ťažké zdolávanie a krásne zdravé ryby zo zväzovej vody. To je tá správna výzva pre mňa. Podarilo sa mi viacero pekných rýb a viacero som aj postrácal. V rybolove na tomto štrkovisku zatiaľ pokračujem, tak pevne verím, že toto nie je posledné video z tohto krásneho miesta. Všetky ryby vo videu boli vrátené tam, kam patria a plávajú ďalej vo svojom kráľovstve. Prajem príjemné sledovanie,

Príspevok Klenoty malého štrkoviska zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Rybářský rozcestník.cz vyhlašuje soutěž o 20 vstupenek na FOR FISHING 2024!

15 ročník mezinárodního rybářského veletrhu FOR FISHING je za rohem. Koná se v termínu od 22. do 25. února 2024. Jsme rádi, že i letos se Rybářský rozcestník.cz stal mediálním partnerem této největší tuzemské akce pro rybáře konané kde jinde, než v areálu PVA v Praze v Letňanech. U příležitosti tohoto rybářského svátku vyhlašujeme soutěž o vstupenky na FOR FISHING 2024. Soutěž se bude konat na našich stránkách na Facebooku a to od 7.2. od 18:00 do 16.2.2024 do 18:00! Bližší podmínky soutěže se dozvíte po otevření tohoto článku.

Veletrh FOR FISHING uvítá první návštěvníky už ve čtvrtek 22. února 2024

Svátek všech rybářů a rybářek se nezadržitelně blíží, vystavovatelé už pomalu balí žhavé novinky, které na veletrhu představí, rybářské osobnosti dokončují přípravu svých přednášek, obří akvárko už je připraveno na výstavišti. Na co se můžete na veletrhu těšit a co byste si neměli nechat ujít?

Pozvánka na závody mládeže v RT do Příbrami

MO Příbram zve na náborové halové závody v rybolovné technice určené dětem a juniorům, které se konají 2. 3. 2024 v místní sportovní hale.