Rybářský rozcestník

Pozvánka na závod O pohár předsedy SÚS dospělých

ČRS, z. s., Středočeský územní svaz zve dospělé rybáře a rybářky na 9. ročník závodu „O pohár předsedy SÚS“, který se koná 11. 5. 2024 na vodní ploše Písková Lhota. Akce je pořádána pod záštitou ministra zemědělství Marka Výborného….

Rezervace je spuštěna od teď do 7. 5. 2024 na e-mailu: [email protected]. V přihlášce uvádějte: jméno, příjmení, místní organizaci, rok narození

Podmínky rezervace:

  • zaplacené startovné ve výši 400 Kč na transparentní účet Fondu na nákup vodních ploch: č.ú. 115-8444200237/0100, poté bude potvrzena rezervace
  • v.s.: datum narození
  • zpráva pro příjemce: jméno a příjmení

Závodníci s rezervací se musí dostavit k prezenci v den závodu do 07.00 hod.

Startovné je stanoveno na částku 400 Kč/osobu (zbytek volných závodních míst k dispozici ráno v den závodu, startovné na místě 500 Kč), v ceně je občerstvení + 1 nápoj.

Pro vítěze jsou připraveny hodnotné ceny. Míst je připraveno 120.

Na pískovně se bude moci bivakovat a stanovat od pátku do neděle po celém úseku pláže. Pro dospělé je vyhrazena především noc z pátku na sobotu, ze soboty na neděli pak dětem s doprovodem a mládeži, kteří tu mají svůj závod. Kromě bivakování a stanování na hlavní pláži, budou moci karavany od pátku parkovat na vyhrazených místech, parkování vozidel pouze na vyznačených odstavných plochách.

Více se dozvíte v přiloženém plakátu, propozicích a závodním řádu. Věnujte jim pozornost, neboť v nich došlo k některým změnám a doplnění.

zdroj: www.crs-sus.cz

Nejčtenější články

NONSTOP revíry 2024

V tomto článku najdete aktuální tabulku NONSTOP revírů, kde rybáři mohou v letních měsících chytat ryby i po půlnoci, tedy 24 hodin. Na nonstop revíry vydává Ministerstvo zemědělství výjimky. Český rybářský svaz nerozhoduje o revírech, na kterých se daný rok může chytat 24 hodin. To je v pravomoci MZe ČR. V tomto článku je sdílena aktuální tabulku NONSTOP revírů pro rok 2024…

Pár úvodních kapitol z knihy Štika Majdalenka a duhový míč

Tuto krásně ilustrovanou knihu pro děti napsal Jan Opatřil. A co v ní najdete? Štika Majdalenka je rošťák. Kouše do všeho, co se hýbe, a zodpovědně se připravuje na osamocený život vodního dravce. Jednoho dne však její maminku uloví rybář. Majdalenka zůstane sama a zatouží po kamarádech. Jak ale získat přátele, když máte špičaté zuby a každý se vás bojí? Majdalenka se vydává na cestu rybníkem a zjišťuje, že k získání kamarádů bude muset změnit sama sebe. Je ale vůbec možné, aby se dravá štika skamarádila se svou kořistí? Co bude jíst? A jakou roli v celém příběhu sehraje duhový míč? Pohádka o štice Majdalence vás zahřeje u srdce. A díky nádherným ilustracím budete mít pocit, jako byste se vy sami ocitli pod hladinou. Pokud máte rádi přírodu, ryby a šťastné konce, je tato kniha přesně pro vás.

Rybářský zápisník FishNote

Na Google Play je ke stažení deník pro rybáře, naše aplikace, do kterého si můžete zapisovat nejen své úlovky, ale hlavně další detaily z lovu, jako stav vody, počasí, druh montáže, nástrahy, na který ten konkrétní den ryby zrovna dobře reagovaly…. Po čase, díky zápisníčku, nezapomenete na žádný detail, který vám pomohl k nějakému trofejnímu kusu a příště tak budete moci vše zopakovat! Přesnou statistikou a zapisováním všech důležitých údajů získáte do budoucna další pomůcku, která vám umožní se zlepšit a stát se opravdu úspěšným rybářem.