Rybářský rozcestník

Pozvánka na závod Neratovický sumec 2022

Místní organizace Neratovice zved na rybářský závod „Neratovický sumec 2022“, který se koná 23. – 25. 9. 2022 na revíru Labe 16M – Mlékojedy pískovna….

Závody jednotlivců
Termín : 23.a9.2022-25.09.2022

Startovné
: 600,- Kč ( zasláno na účet MO )
Maximální počet závodníků : 26
Přihlášení : E-mail crs.neratovice@seznam .cz
do e-mailu uveďte : jméno a příjmení, bydliště, telefon, e-mail
po nahlášení Vám bude zpětně zaslán variabilní symbol a uhradíte na účet uvedenou částku.
Po zapIacení bude závodník zaregistrován.

Program závodů :
losování míst v pátek 23.9.2a22 od 16.00 hod.
.zahájení závodů v pátek 23.9.2022 od 17.00 hod.
v
ukončení závodů : v neděli 25.9.2022 v 09.00 hod.
vyhodnocení a předánícen : neděle 25.9.2a2Z v 10.00 hod.

Pravidla závodů :
Loví se na dvě udice, na živou nástrahu, rousnice, pijavice, pelety. Zákaz lovu na přívlač. Bližší podmínky dle ryb. řádu. Bodován je sumec od 70 cm a započítává se, co ].cm – to 1bod. Bojky lze po celou dobu závodů zavážet lod’kou. 7ávadník musí mít lodku svou. V prostoru bójky je možné i zakrmovat. Ve výjimečných případech lze lod’ku {člun} požít i při zdolávání úlovku. lákaz používáníčlunu se spalovacím motorem. Lovíse non stop, na základě udělené krátkodobé rnljimky MZe ČR. Jednu ulovenou rybu se může závodník ponechat, ostatní se po změření předajíorganizátorovi, který zajistíjejich převoz. Ryba se nesmí vrátit do revíru, kde probíhají závody. Závodníci startují na vlastní nebezpečí. Zodpovídaií za své chování a vybavení.

Více zde: https://semax.crs-sus.cz/soubory/propozice-neratovick-20220911-174807.pdf

Nejčtenější články

Jak jednoduše opláchnout nafukovací člun

Kdo vozí k vodě nafukovací čluny, moc dobře ví, jak moc po vytažení z vody jsou špinavé, zvláště, pokud je rybář u vody déle a zažije nějakou tu bouřku. Hlavně na řekách se na spodní straně člunu usazuje kde co. A pokud zaprší, či parkujeme s člunem pod stromy, ani vnitřek člunu nebývá neposkvrněný. Kdo by pak chtěl vozit tuto hrubou špínu domů? 🙂

Co vše lze nastražit na přívěs háčku

Kromě klasického boilies, případně pelet lze na přívěs háčku nastražit kde co. Od červů, žížal, ale i jiné živé havěti také různě upravené pečivo, listy, květy či snítky trav nebo rákosu, ale také ovoce. A to nemluvím o sýrech a různých dalších dobrotách, co si rybář odtrhne u huby, aby zvýšil svoji šanci chytit nějakou tu pěknou rybu.

Bonduelle Gold Chilli – kukuřice nejen do chladné podzimní vody

Zkušeným rybářům asi nemusím vysvětlovat, že právě nakládaná kukuřice Bonduelle nejlépe přemlouvá kaprovité ryby k záběru a to jak bílou rybu, tak i kapry a amury. Ale už jste vyzkoušeli chytat ryby na Bonduelle Gold Chilli, tedy ostrou variantu této nakládané kukuřice?