Rybářský rozcestník

Pozvánka na přívlačový závod na pískovně

Zveme vás na přívlačový závod Pruhy, tečky, zuby z pískovny N.O. 3 – Pohár SÚS v přívlači, který se koná 8. 10. 2023 na vodní ploše Písková Lhota….

Vážení rybáři a rybářky srdečně bychom Vás všechny chtěli pozvat na třetí ročník přívlačových závodů na pískovně v Pískové Lhotě u Poděbrad. Jedná se o přívlačový závod v lovu dravých ryb, odehrávající se ze břehu, který se koná 8. 10. 2023. Loví se systémem „Chyť a pusť“ s výjimkou pstruha duhového, kterého si po zapsání do povolenky každý lovící smí přisvojit maximálně 2 ks. Bodují se všechny dravé ryby, které jsou zde zastoupeny.

• Pstruh duhový
• Candát obecný
• Okoun říční
• Štika obecná
• Bolen dravý
• Sumec velký
• Síh maréna

Akce se koná pod záštitou Českého rybářského svazu, z. s., Středočeského územního svaz

Více v propozicích zde: https://semax.crs-sus.cz/soubory/propozice-zavodu-20230822-210743.pdf

Nejčtenější články

Oheň u vody? Chovejte se jako kluci z knížek pana Foglara!

Kamkoliv přijedu na oblíbené rybářské místo, obvykle najdu zbytky ohniště a to většinou na nejméně vhodném místě. Když pak pominu českou legislativu a fakt, že například oheň se nesmí rozdělávat blíže jak 50 metrů od lesa, na místech se vzrostlým porostem, tedy i na louce nebo na strništi, za silného větru a podobně, divím se, kolik rybářů na tyto pravidla kašle.

Víte co dělají někteří rybáři když ryby neberou? Jdou na houby!

Ve vedrech po deštích se nám tento týden moc nevedlo, ryby nespolupracovali. Občas sice přišel nějaký kapřík, cejn či plotice. Dokonce jsme nachytali několik podouství, ale větší kapr, nebo sumec ne a ne si všimnout našich dobrot, co jsme máčeli ve vodě. A tak můj parťák, při venčení Sárinky, naší hlídačky, prošel křoví a zarostlé houští kolem našeho tábora…

Chcete se seznámit u vody na rybách? Na Fecebooku lze najít dokonce dvě rybářské seznamky!

Pokud hledáte svou životní lásku, nebo jen kamarádku či parťáka na ryby, lze na Facebooku sledovat jednu ze dvou rybářských seznamek. Třeba právě tam poznáte toho správného parťáka na ryby a je jedno, zda to bude kamarád či kamarádka či budoucí přítel či přítelkyně. Každopádně jde o skvělou možnost, jak se seznámit, aby jste u vody na rybách mohli sdílet své zážitky i s někým druhým.