Rybářský rozcestník

Pozvánka na Halové MiČR v RT a závod dětí o pohár předsedy SÚS

Místní organizace Hořovice zve na Halové mistrovství ČR dospělých v rybolovné technice a na vložený závod pro žáky a juniory o pohár předsedy Středočeského územního svazu, které se konají 12. 11. 2022 v místní sportovní hale….

Místní organizace Hořovice zve na Halové mistrovství ČR dospělých v rybolovné technice a na vložený závod pro žáky a juniory o pohár předsedy Středočeského územního svazu, které se konají 12. 11. 2022 v místní sportovní hale.

Zájemci se mohou hlásit do 7. 11. 2022 na e-mail: radekgabina@seznam.cz, tel.: 739 465 627.

Více zde: https://semax.crs-sus.cz/soubory/propozice-zavodu-v-h-20221010-201440.pdf

Nejčtenější články

Zimní rybářské vybavení pro komfortní rybolov

Ženete se za kapitálními úlovky, nebo máte ambice chytit nejvýše rýmu, ale zrelaxovat se přitom v klidu přírody? Zimní rybaření má svoje nezaměnitelné kouzlo – čistá voda, ticho a jasný svit slunce odrážející se ve třpytu ledových krystalů. A pokud se důkladně vybavíte a obléknete, nemusíte chytit ani onu příslovečnou rýmu. Poradíme vám, co s sebou i na sebe.

Tinktura z koňského kaštanu

Kaštan koňský nebo také jírovec maďal a jeho plody bývají díky velkému obsahu bezpečných přírodních látek, jako jsou flavonoidy a glykosidy součástí mnoha mastí, které mají příznivé účinky na žilní a lymfatický systém. Zkuste si vyrobit domácí tinkturu ze zralých a čerstvých kaštanů, která pomáhá při otokách, křečových žílách, pocitu těžkých nohou.

Pokračování s boilies Chill Banana. Tohle boilies od Mastodont Baits musíte mít!

Povedená výprava, krásné ryby, naši Chillinu prostě musíte vyzkoušet! – Ahoj všem příznivcům Mastodont Baits, přidávám pokračování mých výprav s boilies Chill Banana od Mastodont Baits. Po minulé výpravě jsem vzal opět tuhle příchuť boilies k vodě. Tentokrát to bylo na jiný revír, kde jsem prozatím chytal pouze na dvou výpravách. Chtěl jsem zkusit všechny možné varianty od popky, přes neutrálně vyvážené boilies až po těžkou kuličku.