Rybářský rozcestník

Pozvánka na feederový závod Grand Prix Čech 2022

Sekce LRU feeder při SÚS zve na pohárový závod mužů a žen Grand Prix Čech 2022, který se koná pod záštitou předsedy SÚS Dušana Hýbnera, ve dnech 24. – 26. 6. 2022 na revíru Labe 18….

Datum konání: 24. – 26. 6. 2022
Místo konání: Labe 18, 411 050 GPS 50.1796886N, 14.6961256E proti proudu od dálničního
mostu R10
Pořadatel: sekce SO LRU feeder SÚS, MO ČRS Brandýs nad Labem
Organizační výbor:
garant závodů: Pavel Velebný – 724 046 730
Technický ředitel: Jarda Kameník
Hlavní rozhodčí: Jan Prepsl
Jury: bude ustanovena před začátkem závodu z řad závodníků
Čestní hosté: Bořek Roten, MO Brandýs nad Labem
Popis závodní tratě: Labe 16,411 050- pravý břeh, voda mírně tažná až tažná. Výskyt všech
ryb cejnového pásma (plotice, cejn, cejnek, podoustev, kapr, karas, ouklej, okoun, parma,
sumec.

Více zde: https://semax.crs-sus.cz/soubory/propozice-zavodu-20220525-081209.pdf

Nejčtenější články

Lisovaný rohlík s libečkem

Tento fígl používali již staří labští rybáři na začátku minulého století. Jde o to rohlík napařit vodou, do které dáme několik stonků libečku, po vylisování pak nakrájený rohlík s listy čerstvého libečku ještě skladujeme.

Čarování s toustovým chlebem na rybách

Použití toustového chleba na rybách jsem si zamiloval. Jde totiž o atraktivní nástrahu pro téměř všechny býložravé druhy ryb, tedy například karasy, cejny, plotice, tlouště, ale také kapry. Ale jak ho nastražit, aby na háčku, případně i na vlasu pod ním, vydržel co nejdéle? Možností je mnoho, vyzkoušejte některé naše tipy.

Kufr na nářadí skvěle nahradí rybářský kufr

Kam s tím, tak tuto otázku jsem si donedávna klad vždy, když jsem balil rybařinu na naše dlouhé výpravy k vodě. Bižuterii, ale i další doplňky pro kaprařinu, k tomu věci pro lov sumců a kde je zbytek, jako například plavačkové náčiní pro lov nástražních rybek…. Sonar, baterky k sonaru, mohu pokračovat dál, tolik věcí a jak je přepravit k vodě a přitom je mít pěkně uspořádané? Můžete si pořídit nějaké rybářské tašky, kufry a podobně. Ale ty ceny! Co tak zkusit originální rybářské boxy, kufry či tašky nahradit šikovnými boxy původně určené na nářadí? Já si jeden skvělý našel a už bych neměnil.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím