Rybářský rozcestník

Pozvánka na Dvoreckého duháka

ČRS, z. s., Středočeský územní svaz a místní organizace Vlašim zvou na přívlačový závod dětí do 15 let „Dvorecký duhák“, který se koná 28. 10. 2022 na vodní ploše Mlynařice 3 – Dvorce….

Ředitel závodu: Daniela Truhlářová

Hlavní rozhodčí: Aleš Truhlář

Bodovací komise: Daniela Truhlářová, Aleš Truhlář

Pozvaní hosté: Dušan Hýbner, Jiří Eichler

Závod se pořádá ve dvou kategoriích:

Kategorie do 10 let (závodníci narozeni v roce 2012 a mladší)

Kategorie do 15 let (závodníci narozeni v letech 2007 až 2011)

Není nutný rybářský lístek ani povolenka. Loví se přívlačí (pouze na umělé nástrahy) na jeden prut (další mohou být připraveny na břehu). Lov povolen pouze na háčky bez protihrotů nebo se zamáčknutými protihroty – bude kontrolováno. Každý závodník musí být vybaven podběrákem a vyprošťovačem háčků nebo peanem. Všechny ulovené ryby budou vráceny zpět do revíru ihned po ulovení a zapsání do bodovacího lístku. Závodník loví samostatně a během závodů nesmí přijmout jinou než verbální pomoc. Výjimku tvoří závodníci do 10 let, jimž může být poskytnuta pomoc při výměně nástrahy a podebrání ryby. Pomoc se nesmí týkat samotného lovu či zdolávání ryby. Každý závodník musí mít po celý závod doprovod dospělé osoby, která za závodníka zodpovídá. Brodění zakázáno!

Závodní trať: rybník 2 ha, hloubka 0,5 – 2 m, břehy mírné travnaté, z důvodu možného rozbahnění břehu doporučujeme vhodnou obuv.

Výskyt ryb: pstruh duhový, siven americký, okoun, jelec jesen.

Bodování: ulovená a zdolaná ryba v podběráku – 1 bod. Ryba musí být zaseknuta v hlavové části. Každé kolo závodu bude vyhodnoceno zvlášť, vítězem se stane závodník s nejmenším součtem jednotlivých pořadí, v případě rovnosti bude rozhodovat počet ulovených ryb.

Přihlášky: do 20. 10. 2022 na e-mail mocrsvlasim@centrum.cz .

Sraz závodníků: Rybník Dvorce k.ú. Lysá nad Labe – Dvorce

(GPS 50°12‘29.027“N, 14°48‘16.017“E)

Startovné: zdarma

Více zde: https://www.crs-sus.cz/1/1729/pozvanka-na-dvoreckeho-duhaka

Nejčtenější články

Pokračování s boilies Chill Banana. Tohle boilies od Mastodont Baits musíte mít!

Povedená výprava, krásné ryby, naši Chillinu prostě musíte vyzkoušet! – Ahoj všem příznivcům Mastodont Baits, přidávám pokračování mých výprav s boilies Chill Banana od Mastodont Baits. Po minulé výpravě jsem vzal opět tuhle příchuť boilies k vodě. Tentokrát to bylo na jiný revír, kde jsem prozatím chytal pouze na dvou výpravách. Chtěl jsem zkusit všechny možné varianty od popky, přes neutrálně vyvážené boilies až po těžkou kuličku.

Rybářský ples v Rožmitále pod Třemšínem

Český rybářský svaz, místní organizace Rožmitál pod Třemšínem zve na tradiční Rybářský ples. Koná se 12. listopadu od 20 hodin v rožmitálském společenském centru. K tanci a poslechu bude hrát skupina Sekvence. Připravena bude bohatá rybí a zvěřinová tombola.

Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže

Český rybářský svaz, z. s., Západočeský územní svaz, odbor RT ve spolupráci s  ČRS, z. s., místní organizací Nepomuk pořádají Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže – podzimní kolo……KDY: 11. 12. 2022, KDE: Sportovní hala Sokolovna Nepomuk.