Rybářský rozcestník

Pozvánka na divizi a KP SÚS ve feederu – 1. kolo

ČRS, z. s., MO Český Šternberk zve na 1. kolo divize SÚS družstev a 1. kolo KP SÚS, která se konají 18. – 19. 6. 2022 na revíru Kačák 4 (411 033) v Kamenných Žehrovicích….

Termín závodů:

18. – 19. 6. 2022

Místo závodu:

Kačák 4 (411 033) Kamenné Žehrovice. Výskyt všech ryb cejnového pásma (plotice, cejn, cejnek, bolen, kapr, karas, ouklej, okoun, sumeček americký, sumec atd.).

Organizační výbor:

Ředitel závodu: Milan Štěpnička ml.
Garant závodu: Petr Bromovský
Hlavní rozhodčí: Jan Prepsl
Jury: bude ustanovena před začátkem závodu.

Popis závodů:

1. kolo divize SÚS – závod tříčlenných družstev s příslušností k MO ČRS Středočeského územního svazu
1. kolo KP SÚS – závod jednotlivců s příslušností k MO ČRS Středočeského územního svazu.
Počet přihlášených k KP je omezen na max. 20 soutěžících.

Přihlášení do závodu:

Přihlásit se můžete emailem bromovsky@seznam.cz do 12. 6. 2022. KP SÚS Startovné: 400,- Kč, za každého jednotlivce splatné v den pořádání závodu.

Losování:

Losování proběhne v čase, podle časového harmonogramu tak, aby bylo zajištěno pravidlo, že každý ze členů jednoho družstva divize musí sedět v jiném sektoru. Divize je hodnocena samostatně, jedná se o bodovaný závod pro účastníky. Losování KP proběhne ihned po
losování divize. KP je hodnocen samostatně nebodovaný závod.

Více zde: https://semax.crs-sus.cz/soubory/propozice-divize-a-k-20220520-081854.pdf

Nejčtenější články

Lisovaný rohlík s libečkem

Tento fígl používali již staří labští rybáři na začátku minulého století. Jde o to rohlík napařit vodou, do které dáme několik stonků libečku, po vylisování pak nakrájený rohlík s listy čerstvého libečku ještě skladujeme.

Čarování s toustovým chlebem na rybách

Použití toustového chleba na rybách jsem si zamiloval. Jde totiž o atraktivní nástrahu pro téměř všechny býložravé druhy ryb, tedy například karasy, cejny, plotice, tlouště, ale také kapry. Ale jak ho nastražit, aby na háčku, případně i na vlasu pod ním, vydržel co nejdéle? Možností je mnoho, vyzkoušejte některé naše tipy.

Kufr na nářadí skvěle nahradí rybářský kufr

Kam s tím, tak tuto otázku jsem si donedávna klad vždy, když jsem balil rybařinu na naše dlouhé výpravy k vodě. Bižuterii, ale i další doplňky pro kaprařinu, k tomu věci pro lov sumců a kde je zbytek, jako například plavačkové náčiní pro lov nástražních rybek…. Sonar, baterky k sonaru, mohu pokračovat dál, tolik věcí a jak je přepravit k vodě a přitom je mít pěkně uspořádané? Můžete si pořídit nějaké rybářské tašky, kufry a podobně. Ale ty ceny! Co tak zkusit originální rybářské boxy, kufry či tašky nahradit šikovnými boxy původně určené na nářadí? Já si jeden skvělý našel a už bych neměnil.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím