Rybářský rozcestník

Pozvánka na divizi a KP SÚS ve feederu – 1. kolo

ČRS, z. s., MO Český Šternberk zve na 1. kolo divize SÚS družstev a 1. kolo KP SÚS, která se konají 18. – 19. 6. 2022 na revíru Kačák 4 (411 033) v Kamenných Žehrovicích….

Termín závodů:

18. – 19. 6. 2022

Místo závodu:

Kačák 4 (411 033) Kamenné Žehrovice. Výskyt všech ryb cejnového pásma (plotice, cejn, cejnek, bolen, kapr, karas, ouklej, okoun, sumeček americký, sumec atd.).

Organizační výbor:

Ředitel závodu: Milan Štěpnička ml.
Garant závodu: Petr Bromovský
Hlavní rozhodčí: Jan Prepsl
Jury: bude ustanovena před začátkem závodu.

Popis závodů:

1. kolo divize SÚS – závod tříčlenných družstev s příslušností k MO ČRS Středočeského územního svazu
1. kolo KP SÚS – závod jednotlivců s příslušností k MO ČRS Středočeského územního svazu.
Počet přihlášených k KP je omezen na max. 20 soutěžících.

Přihlášení do závodu:

Přihlásit se můžete emailem [email protected] do 12. 6. 2022. KP SÚS Startovné: 400,- Kč, za každého jednotlivce splatné v den pořádání závodu.

Losování:

Losování proběhne v čase, podle časového harmonogramu tak, aby bylo zajištěno pravidlo, že každý ze členů jednoho družstva divize musí sedět v jiném sektoru. Divize je hodnocena samostatně, jedná se o bodovaný závod pro účastníky. Losování KP proběhne ihned po
losování divize. KP je hodnocen samostatně nebodovaný závod.

Více zde: https://semax.crs-sus.cz/soubory/propozice-divize-a-k-20220520-081854.pdf

Nejčtenější články

NONSTOP revíry 2023

V tomto článku najdete aktuální tabulku NONSTOP revírů, kde rybáři mohou v letních měsících chytat ryby i po půlnoci, tedy 24 hodin, ale pozor, za určitých podmínek a hlavně co územní svaz, to často různé termíny zahájení, nebo naopak ukončení výjimky pro lov v režimu non-stop!

Úskalí chytání kaprů pomocí člunu a sklopné tyčové bójky

Chytat kapry na větší vzdálenosti pomocí člunu a tyčové bójky je jen pro zkušené a dost otrlé rybáře. Nejde o to zavést bójku, ale také se k ní dostat s prutem a rybou na konci prutu a to i za škaredého počasí, ze větru, při velkých vlnách. Velký kapr totiž dokáže tahat jako kůň a zapomeňte na to, že by jste pěkného cvalíka dokázali dostat ke břehu pomocí klasického namotávání vlasce či šňůry ze břehu. A pokud ano, rybu by jste tak unavili, že by měla malou šanci na přežití. Jde o pokročilou kaprařinu, která nejen že není levná, ale také vyžaduje rybáře s velkým srdcem.

Rybářský veletrh FOR FISHING se vrací do své původní kondice

Svátek všech rybářů, veletrh FOR FISHING, se po roce vrací do letňanského areálu PVA EXPO PRAHA. V polovině února se na výstavní ploše přes 10 000 m2 představí více než 120 firem z Čech i zahraničí, chybět nebudou ani významné osobnosti z oblasti rybaření se zajímavými přednáškami nebo návštěvnická soutěž.