Rybářský rozcestník

Pozvánka do Hořovic na halové závody v RT

Místní organizace Hořovice ve spolupráci se Středočeským územním svazem zvou na halové závody v rybolovné technice dětí, juniorů a dospělých, které se konají 9. 12. 2023 ve Sportovní hale v Hořovicích…

semax_dab483fdbe

Pořádá 9. 12. 2023 halové závody v rybolovné technice pod záštitou předsedy SÚS Dušana Hýbnera

Místo konání: Sportovní hala Hořovice, Ke Stadionu 1385/1, 26801 Hořovice

Kategorie: mladší žáci, žákyně rok nar. 2011 a mladší, starší žáci a žákyně 2008 – 2010, junioři a dospělí společně.

Závodí se: dvakrát arenberg, dvakrát skish a bude hodnoceno společně. Vložený závod, dle zájmu (min. šest závodníků) jedenkrát multiskish.

Začátek závodu od 9.00, prezentace závodníků od 8.00 h. Přezutí v areálu je povinné pro všechny závodníky i doprovod. Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu časového harmonogramu.

Odměny: poháry a medaile pro soutěžící, kteří se umístí na 1. až 3. místě. Drobnosti pro všechny mladší závodníky.

Přihlášky: vyplněné přihlášky s rokem narození závodníka zašlete nejpozději do 04. 12. 2023 na adresu: [email protected]

Více zde: crs-sus.cz

Nejčtenější články

Sladký likér jako dip? Vyzkoušejte třeba griotku, funguje skvěle!

Došel vám oblíbený dip, nebo prostě rádi zkoušíte něco nového a nejste lakomí, obětujte panák vašeho oblíbeného sladkého likéru a použijte ho jako dip, možná vás překvapí, že i některé ryby, pokud mají možnost, jsou pěkné násosky.

Fishsurfing Tržiště – vyhledávač rybářských potřeb

Ztrácíte se v nepřeberné nabídce rybářských eshopů? Hesla jako „nejlepší“, „nejlevnější“, „sleva“ a „akce“ vám zní povědomě? Jestliže hledáte opravdu nejlepší nabídku a chcete rychle a snadno najít vše, co potřebujete, představujeme vám nový vyhledávač rybářských potřeb – Fishsurfing Tržiště!

Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže

Český rybářský svaz, z. s., Západočeský územní svaz, odbor RT ve spolupráci s ČRS, z.s., místní organizací Nepomuk pořádají Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže podzimní kolo….