Rybářský rozcestník

Empire of Knives

Nabízené služby: Nabízíme obrovský sortiment rybářských, turistických, loveckých a taktických nožů. Nože nejlepších a slavných výrobců jako : AiR Zlatoust, Mr.Blade, Kizlyar, Nord Crown, NC Custom, Melita-K, Shifter, Brutalica, Claude Dozorme, WE Knife, CIVIVI.

Adresa

Paříkova 354/5

Praha 9-Vysočany

190 00

Kontakt

Daniil Alkhov

+420773614089

info@e-knives.com

https://www.e-knives.com/

Široký rozsah cen na trhu v oblasti nožů. Poskytujeme také dopravu zdarma v Evropě.

Proč objednávat u nás :

  • Kvalitní zboží
  • Rychlé dodávky
  • Záruka kvality výrobce
  • Rozumné ceny

Nejčtenější články

Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky? – Výsledky ankety!

Nedávno jsme ukončili hlasování v naší anketě s otázkou: „Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky?“ Hlasovalo celkem 3574 čtenářů a poměrně jasně se vyjádřili proti případnému zákazu lovu na živé nástražní rybky na svazových, ale i soukromých vodách v Česku.

Kam v létě za rybařením – tipy na výlety s celou rodinou

Léto je ideální dobou pro to, trávit většinu času s rodinou nebo partou přátel poblíž vody. Rybářům se pak už jen nabízí možnost spojit příjemné s užitečným, vzít své nejbližší za dobrodružstvím a ukázat jim v čem tkví kouzlo rybaření. Která místa v Čechách jsou pro rodiny či větší partu lidí ty nejlepší?

Kde vzít masné červy, když je rybář zapomene doma

Masní červi rozhodně patří mezi nejoblíbenější nástrahu především plavačkářů, ale i rybářů chytající například s feederovými pruty. Právě na menší ryby jde o dokonalou nástrahu. Ovšem co si počít, když je zapomeneme doma?