Rybářský rozcestník

Empire of Knives

Nabízené služby: Nabízíme obrovský sortiment rybářských, turistických, loveckých a taktických nožů. Nože nejlepších a slavných výrobců jako : AiR Zlatoust, Mr.Blade, Kizlyar, Nord Crown, NC Custom, Melita-K, Shifter, Brutalica, Claude Dozorme, WE Knife, CIVIVI.

Adresa

Paříkova 354/5

Praha 9-Vysočany

190 00

Kontakt

Daniil Alkhov

+420773614089

info@e-knives.com

https://www.e-knives.com/

Široký rozsah cen na trhu v oblasti nožů. Poskytujeme také dopravu zdarma v Evropě.

Proč objednávat u nás :

  • Kvalitní zboží
  • Rychlé dodávky
  • Záruka kvality výrobce
  • Rozumné ceny

Nejčtenější články

Má první rybářská výprava, aneb důkladná domácí příprava

Ano, je to tu, mám platné rybářské doklady, něco jsem se o rybách naučil a tak konečně mohu k vodě si pěkně zachytat. Ale kam vyrazit? A co si kromě základní rybařiny ještě vzít s sebou? Také znalost místa, kde chci chytat, mě může zajistit úspěšný lov, proto neváhejte a poraďte se se zkušenými rybáři, ti vám rádi poradí, kam vyrazit.

Co dělat, když přední brzda navijáku nejde utáhnout

Už se vám někdy stalo, že jste chtěli dotáhnout brzdu navijáku a ono to nešlo? Je to velký průšvih, protože pak nejde ani navinout nahozenou nástrahu ke břehu. Člověk si nějak poradí, ale naviják je s prokluzující brzdou prostě nefunkční. Většinou jde o stržení závitu ve středu krytu brzdy. Co s tím, vyhodit naviják? Ne! Jedno relativně prosté a levné řešení existuje. Lze obrátit mosazný střed.

Základní dělení rybářských navijáků

Rozhodně není dobré podcenit samotný výběr navijáku, je to totiž důležitá součást celé rybářské výbavy. Právě kvalitní, dobře zvolený, naviják může velmi zpříjemnit nejen samotné zdolávání ryb, ale i ostatní práci s prutem. A naopak nekvalitní, nebo nevhodně zvolený naviják, dokáže zkazit celý zážitek z rybaření, nebo případně dokonce zapříčinit ztrátu případného úlovku.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím