Rybářský rozcestník

Empire of Knives

Nabízené služby: Nabízíme obrovský sortiment rybářských, turistických, loveckých a taktických nožů. Nože nejlepších a slavných výrobců jako : AiR Zlatoust, Mr.Blade, Kizlyar, Nord Crown, NC Custom, Melita-K, Shifter, Brutalica, Claude Dozorme, WE Knife, CIVIVI.

Adresa

Paříkova 354/5

Praha 9-Vysočany

190 00

Kontakt

Daniil Alkhov

+420773614089

info@e-knives.com

https://www.e-knives.com/

Široký rozsah cen na trhu v oblasti nožů. Poskytujeme také dopravu zdarma v Evropě.

Proč objednávat u nás :

  • Kvalitní zboží
  • Rychlé dodávky
  • Záruka kvality výrobce
  • Rozumné ceny

Nejčtenější články

Nastražení PopUp boilie na mikro obratlík

U některých montáží jako Ronnie Rig, či Slip D Rig se PopUp boilie navazuje na mikro obratlík a to pomocí vlasce nebo přímo, pro tyto účely vytvořené, bait floss šňůry. V tomto články vám ukážeme pomocí foto návodu přesný postup, jak na to.

České přívlačové nástrahy BROSLURES si získávají více a více fanoušků!

O firmě, jejich produktech a plánech do budoucna, jsme se bavili se spolumajitelem a spoluzakladatelem firmy Tomášem Šimandlem.

Jak si naplánovat ideální dovolenou s rybařením

Letošní rok je kvůli pandemickým opatřením v mnoha ohledech jiný. Naštěstí existují výjimky a rybaření patří mezi ně. Zvláště díky tomu, že se dá provozovat o samotě a ve spojení se zdravým pobytem v přírodě. Spousta rybářů navíc považuje svůj koníček za lék, který jim dopřeje potřebný klid v duši. A protože klid v duši a dobrou náladu je třeba udržovat si i v době, kdy zrovna není rybářská sezóna nebo zkrátka nezbývá na rybaření tolik času, připravili jsme pro vás jeden tip, jak si dopřát trochu pozitivní vzpruhy.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím