Rybářský rozcestník

Czechbam – pruty ze štípaného bambusu

Jsme bratři Jakub a Jan Obdržálkovi, zabýváme se zakázkovou výrobou prutů ze štípaného bambusu. Pruty kompletujeme pomocí moderních lepidel a laků, zajišťujících dlouhou životnost, flexibilitu a vysokou pevnost. Celý proces stavby prutu včetně jeho jednotlivých komponent je naše pečlivá ruční práce. Důraz klademe na funkčnost, vzhled i kosmetiku prutu. Naším cílem je nabídnout Vám jedinečný zážitek lovu ryb s ručně stavěnými pruty J & J Obdrzalek.

Czechbam - pruty ze štípaného bambusu

Adresa

Kontakt

Jakub a Jan Obdržálkovi

+420 732 442 644, +420 607 834 132

[email protected]

http://czechbam.cz/

Využíváme tradičních postupů a osvědčených materiálů:

  • blanky vyrábíme z bambusu Pseudosasa, dříve Arundinaria amabilis
  • kovové komponenty z alpaky
  • rukojeti z výběrového korku, ratanu či březové kůry
  • sedla navijáků ze stabilizovaných kořenic
  • očka z chirurgické oceli, průběžné očko pak dodáváme s výplní z achátu
  • očka vyvazujeme tradiční anglickou hedvábnou nití.

Adresa na stránky na Facebooku zde: www.facebook.com/Czechbam

 

Nejčtenější články

Rybářský rozcestník.cz vyhlašuje soutěž o 20 vstupenek na FOR FISHING 2024!

15 ročník mezinárodního rybářského veletrhu FOR FISHING je za rohem. Koná se v termínu od 22. do 25. února 2024. Jsme rádi, že i letos se Rybářský rozcestník.cz stal mediálním partnerem této největší tuzemské akce pro rybáře konané kde jinde, než v areálu PVA v Praze v Letňanech. U příležitosti tohoto rybářského svátku vyhlašujeme soutěž o vstupenky na FOR FISHING 2024. Soutěž se bude konat na našich stránkách na Facebooku a to od 7.2. od 18:00 do 16.2.2024 do 18:00! Bližší podmínky soutěže se dozvíte po otevření tohoto článku.

Veletrh FOR FISHING uvítá první návštěvníky už ve čtvrtek 22. února 2024

Svátek všech rybářů a rybářek se nezadržitelně blíží, vystavovatelé už pomalu balí žhavé novinky, které na veletrhu představí, rybářské osobnosti dokončují přípravu svých přednášek, obří akvárko už je připraveno na výstavišti. Na co se můžete na veletrhu těšit a co byste si neměli nechat ujít?

Pozvánka na závody mládeže v RT do Příbrami

MO Příbram zve na náborové halové závody v rybolovné technice určené dětem a juniorům, které se konají 2. 3. 2024 v místní sportovní hale.