Rybářský rozcestník

Czechbam – pruty ze štípaného bambusu

Jsme bratři Jakub a Jan Obdržálkovi, zabýváme se zakázkovou výrobou prutů ze štípaného bambusu. Pruty kompletujeme pomocí moderních lepidel a laků, zajišťujících dlouhou životnost, flexibilitu a vysokou pevnost. Celý proces stavby prutu včetně jeho jednotlivých komponent je naše pečlivá ruční práce. Důraz klademe na funkčnost, vzhled i kosmetiku prutu. Naším cílem je nabídnout Vám jedinečný zážitek lovu ryb s ručně stavěnými pruty J & J Obdrzalek.

Czechbam - pruty ze štípaného bambusu

Adresa

Kontakt

Jakub a Jan Obdržálkovi

+420 732 442 644, +420 607 834 132

czechbam@gmail.com

http://czechbam.cz/

Využíváme tradičních postupů a osvědčených materiálů:

  • blanky vyrábíme z bambusu Pseudosasa, dříve Arundinaria amabilis
  • kovové komponenty z alpaky
  • rukojeti z výběrového korku, ratanu či březové kůry
  • sedla navijáků ze stabilizovaných kořenic
  • očka z chirurgické oceli, průběžné očko pak dodáváme s výplní z achátu
  • očka vyvazujeme tradiční anglickou hedvábnou nití.

Adresa na stránky na Facebooku zde: www.facebook.com/Czechbam

 

Nejčtenější články

Propozice na Jarní a Dětské závody ČRS MO Kladruby 28.5. a 29.5. 2022

Vážení přátelé ČRS MO Kladruby, dovolte, abychom Vás pozvali na Jarní a Dětské rybářské závody konané ve dnech 28. a 29. května 2022 na nádrži Záhorská. V příloze Vám zasíláme propozice obou závodů a jsme v očekávání Vašich rezervací lovných míst. Těšíme se na Vaši hojnou účast! Výbor ČRS MO Kladno…

O pohár předsedy SÚS 2022

Tradiční rybářské závod „O pohár předsedy SÚS“, se koná na vodní ploše Písková Lhota 14. 5. pro dospělé a 15. 5. 2022 pro děti a mládež. Rezervaci lze provést do 6. 5. Neváhejte se přihlásit! Volná místa budou k dispozici i v den závodu, takže můžete přijet…

Územní kolo Zlaté udice 2022

Český rybářský svaz, z. s., Západočeský územní svaz a ČRS MO Domažlice pořádají Územní kolo rybářské soutěže Zlatá udice 2022….

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím