Rybářský rozcestník

NONSTOP revíry 2021 – revíry, na kterých lze chytat 24 hodin

Oblíbenost nonstop revíru u rybářů každým rokem stoupá a není divu. Každý zkušený rybář ví, že právě v nočních hodinách může přijít opravdový trofejní úlovek. Ovšem revíry, kde se může chytat 24 hodin má každý kraj jen několik. Tady je jejich seznam.

revíry

Na nonstop revíry vydává Ministerstvo zemědělství výjimky. Ano, je to tak,  Český rybářský svaz nerozhoduje o revírech, na kterých se daný rok může chytat 24 hodin. To je v pravomoci MZe ČR.

Toto je aktuální tabulka revírů, kde rybáři od 16.6.2021 mohou chytat 24 hodin, ale pozor! Na některých platí výjimka jen do konce prázdnin, na jiných revírech platí režim 24 hodin až do konce září.

Mimochodem při lovu v nonstop režimu platí zvláštní pravidla! Například rybář musí mít osvětlené lovné místo. Dále je povolen lov pouze na nástrahu rostlinného původu nebo na nástražní rybu o délce minimálně 20 cm, přičemž nemohou být použity její části. A je toho více, tak si před započetím lovu nezapomeňte dobře nastudovat všechny podmínky, za jakých lze chytat ryby v létě i po půlnoci.

Zdroj: ČRS, tabulka ČRS Plzeň, text a úvodní foto: Jiří Langer, šéfredaktor webu

Nejčtenější články

Fishsurfing Tržiště – vyhledávač rybářských potřeb

Ztrácíte se v nepřeberné nabídce rybářských eshopů? Hesla jako „nejlepší“, „nejlevnější“, „sleva“ a „akce“ vám zní povědomě? Jestliže hledáte opravdu nejlepší nabídku a chcete rychle a snadno najít vše, co potřebujete, představujeme vám nový vyhledávač rybářských potřeb – Fishsurfing Tržiště!

Sladký likér jako dip? Vyzkoušejte třeba griotku, funguje skvěle!

Došel vám oblíbený dip, nebo prostě rádi zkoušíte něco nového a nejste lakomí, obětujte panák vašeho oblíbeného sladkého likéru a použijte ho jako dip, možná vás překvapí, že i některé ryby, pokud mají možnost, jsou pěkné násosky.

Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže

Český rybářský svaz, z. s., Západočeský územní svaz, odbor RT ve spolupráci s ČRS, z.s., místní organizací Nepomuk pořádají Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže podzimní kolo….