Ani nevím, kam toto video zařadit, ale vzhledem k tomu, že podle videa kajak funguje, pak asi do těch seriózních videí! Udělejte si kajak ze smrkových větcí a balící fólie. Nebo můžete použít plachtu ….
S navlékáním jigovek tak, aby byly dokonale zasunuté do gumové nástrahy, s tím má problém nejen začátečník, ale často i zkušený matador. Ano, často se stává že gumovou nástrahu navlékneme křivě a pak rybička vypadá nepřirozeně, také hůře pracuje ve vodě. S opravou špatně nasazené hlavičky je také problém, každé přepíchnutí porušujete celistvost gumy a ta je pak poškozená a brzy se trhá. Pomocí duté jehly jigovou hlavičku navlékne jednoduše každý. Podívejte se na video a bude vám vše jasné!
Kdo má dodávku, či jiné vhodné auto, může si svařit kostru do auta, na ni připevnit překližku a na tu nalepit koberec. Vznikne velký úložný prostor pro pruty a další rybářské náčiní, takže je auto pořád uklizené a hlavně vrchní prostor stále volný k přepravě.
Zakrmovací prak se používá především na dopravení koulí připravených z lepivé zakrmovací směsi na lovné místo. Je to šikovná pomůcka především pro kapráře. Dá se koupit, ovšem jeho cena je, ve většině rybářských obchodů, poměrně vysoká. Přitom se dá vyrobit téměř bez nákladů, jen z toho, co najdete doma.
Pořádáme již třetí ročník dětských závodů pro širokou veřejnost( není třeba rybářského lístku). Loňská účast byla 108 dětí. Každý malý závodník má v ceně startovného (100 kč) zajištěné jídlo a pití a drobný prezent. Do 50tého místa garantujeme věcné a hodnotné ceny.
I letos měl rybářský veletrh For Fishing 2023 bohatý doprovodný program. Kromě jiného se také vystavovatelé mohli přihlásit s nějakým zajímavým výrobkem do soutěže GRAND PRIX For Fishing 2023. Jde o prestižní záležitost a tak není divu, že se letos soutěže zúčastnily i takové rybářské celebrity, jako Karel Nikl nebo Lukáč Krása. Ovšem hlavní cena letos skončila na Slovensku!
Ryby se v Čechách konzumují po staletí. Dříve hlavně sladkovodní, nyní si oblibu získaly i ryby mořské. Asi nejvýznamnější rybou u nás byl odedávna kapr. Kapr se začal konzumovat již ve středověku a to díky rozmachu rybnikářství, kdy rybníky patřily k běžné součásti feudálních panství, ale i klášterů. Do výstavby rybníků se pak zapojily později i města.
Langer MediaNet s.r.o.
Chábory 5, 518 01 Podbřezí
IČO: 04732090, DIČ: CZ04732090
Kontakt: 775 684 842
rybarskyrozcestnik(@)seznam.cz
Copyright 2023 ©Rybářský rozcestník. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování jakékoliv části webu není povoleno bez souhlasu autora.