Rybářský rozcestník

MO Kladruby pořádá dětské závody. Přihlaste se, dokud jsou volná místa

První červencovou sobotu proběhnou na nádrži Záhorská dětské rybářské závody. Přihlásit se mohou i vaše děti!

Datum:4. července2020(sobota)Místo konání akce:nádržZáhorská,číslo revíru411120, 1 ha vodní plochyGPS souřadnice:49⁰43’45.136″N, 14⁰57’25.972″E.Pořadatel: Český rybářský svaz,z. s.,místníorganizace Těžce tělesně postižení rybářiKladruby(ČRS MOKladruby)…

Více zde:

Nejčtenější články

Co vše lze nastražit na přívěs háčku

Kromě klasického boilies, případně pelet lze na přívěs háčku nastražit kde co. Od červů, žížal, ale i jiné živé havěti také různě upravené pečivo, listy, květy či snítky trav nebo rákosu, ale také ovoce. A to nemluvím o sýrech a různých dalších dobrotách, co si rybář odtrhne u huby, aby zvýšil svoji šanci chytit nějakou tu pěknou rybu.

Bonduelle Gold Chilli – kukuřice nejen do chladné podzimní vody

Zkušeným rybářům asi nemusím vysvětlovat, že právě nakládaná kukuřice Bonduelle nejlépe přemlouvá kaprovité ryby k záběru a to jak bílou rybu, tak i kapry a amury. Ale už jste vyzkoušeli chytat ryby na Bonduelle Gold Chilli, tedy ostrou variantu této nakládané kukuřice?

Pozvánka na závod Neratovický sumec 2022

Místní organizace Neratovice zved na rybářský závod „Neratovický sumec 2022“, který se koná 23. – 25. 9. 2022 na revíru Labe 16M – Mlékojedy pískovna….