Rybářský rozcestník

MO ČRS Rokycany pořádá místní kolo Zlaté udice 2022

Místní organizace Českého rybářského svazu Rokycany pořádá v sobotu 30. dubna 2022 MÍSTNÍ KOLO rybářské soutěže pro mládež – ZLATÁ UDICE 2022….

Časový harmonogram:

7:15 – 7:30      sraz závodníků na rybníku HUŤSKÁ v Dobřívě

7:30                  losování a přesun na jednotlivá stanoviště

8:00 – 11:00    soutěž v LRU

11:00 – 12:00  vyhodnocení soutěže LRU

12:00 – 14:00  přesun závodníků na hřiště

14:00 – 17:00  soutěže v RT a RZ

17:00 – 18:00  slavnostní vyhlášení výsledků Zlaté udice

Časový plán je možno po poradě vedoucích upravit tak, aby časy na sebe plynule navazovaly.

Místo konání závodů:

LRU – revír Klabavka 3/R – 431 095 PR 01 Huťská v k.ú. Dobřív s rozlohou 1,8 ha. Pobřeží je porostlé stromy a keři s dobrým přístupem k vodě. Obsádku tvoří převážně kapr, plotice, perlín, cejn, tloušť, okoun.

RT – na přilehlé louce u Hamru

RZ – Obecní úřad Dobřív

Složení družstva:

Z každé MO ČRS se přihlašuje jedno družstvo ve složení 4 žáci, 1 žákyně, 1 dorostenec a vedoucí. V přihlášce uveďte jméno, datum narození a bydliště soutěžících, jméno a kontakt na vedoucího. Přihlášky zasílejte tak, aby byly doručeny nejpozději do 29. dubna 2022 mailem na e-mailovou adresu: [email protected] , dopisem na adresu Jan Vaníček, 1.  Máje 167, 338 42 Hrádek, nebo telefonicky na mobil 739 044 535.

Nejčtenější články

Chcete se seznámit u vody na rybách? Na Fecebooku lze najít dokonce dvě rybářské seznamky!

Pokud hledáte svou životní lásku, nebo jen kamarádku či parťáka na ryby, lze na Facebooku sledovat jednu ze dvou rybářských seznamek. Třeba právě tam poznáte toho správného parťáka na ryby a je jedno, zda to bude kamarád či kamarádka či budoucí přítel či přítelkyně. Každopádně jde o skvělou možnost, jak se seznámit, aby jste u vody na rybách mohli sdílet své zážitky i s někým druhým.

Nová rubrika na našem webu: Karavan fishing – nejen po Česku s postelí na kolečkách na rybách

Na našem webu Rybářský rozcestník.cz jsme pro všechny milovníky rybaření a karavaningu vytvořili novou rubriku! Jde o články jak pro začínající rybáře, co si sebou na rybářské výpravy vozí postel na kolečkách, tak i pro zkušené pardy, co si rybaření s „bydlíkem“ užívají již léta.

Ořezáním boilie zrychlíte jeho poločas rozpadu

Pokud marně čekáme na záběr při lovu na boilies, nebo, chceme-li urychlit zájem ryb o nástrahu pod háčkem, někdy stačí jen boilie pod háčkem ořezat. Zrychlíme tak poločas rozpadu boilies, uvolňování látek do okolí a někdy dokážeme tímto drobným zásahem přemluvit k záběru zkušenější ryby, které s běžnými tvary, tedy v tomto případě koulí, mají špatné zkušenosti.