Rybářský rozcestník

MO ČRS Rokycany pořádá místní kolo Zlaté udice 2022

Místní organizace Českého rybářského svazu Rokycany pořádá v sobotu 30. dubna 2022 MÍSTNÍ KOLO rybářské soutěže pro mládež – ZLATÁ UDICE 2022….

Časový harmonogram:

7:15 – 7:30      sraz závodníků na rybníku HUŤSKÁ v Dobřívě

7:30                  losování a přesun na jednotlivá stanoviště

8:00 – 11:00    soutěž v LRU

11:00 – 12:00  vyhodnocení soutěže LRU

12:00 – 14:00  přesun závodníků na hřiště

14:00 – 17:00  soutěže v RT a RZ

17:00 – 18:00  slavnostní vyhlášení výsledků Zlaté udice

Časový plán je možno po poradě vedoucích upravit tak, aby časy na sebe plynule navazovaly.

Místo konání závodů:

LRU – revír Klabavka 3/R – 431 095 PR 01 Huťská v k.ú. Dobřív s rozlohou 1,8 ha. Pobřeží je porostlé stromy a keři s dobrým přístupem k vodě. Obsádku tvoří převážně kapr, plotice, perlín, cejn, tloušť, okoun.

RT – na přilehlé louce u Hamru

RZ – Obecní úřad Dobřív

Složení družstva:

Z každé MO ČRS se přihlašuje jedno družstvo ve složení 4 žáci, 1 žákyně, 1 dorostenec a vedoucí. V přihlášce uveďte jméno, datum narození a bydliště soutěžících, jméno a kontakt na vedoucího. Přihlášky zasílejte tak, aby byly doručeny nejpozději do 29. dubna 2022 mailem na e-mailovou adresu: vana.jira@seznam.cz , dopisem na adresu Jan Vaníček, 1.  Máje 167, 338 42 Hrádek, nebo telefonicky na mobil 739 044 535.

Nejčtenější články

Tinktura z koňského kaštanu

Kaštan koňský nebo také jírovec maďal a jeho plody bývají díky velkému obsahu bezpečných přírodních látek, jako jsou flavonoidy a glykosidy součástí mnoha mastí, které mají příznivé účinky na žilní a lymfatický systém. Zkuste si vyrobit domácí tinkturu ze zralých a čerstvých kaštanů, která pomáhá při otokách, křečových žílách, pocitu těžkých nohou.

Pokračování s boilies Chill Banana. Tohle boilies od Mastodont Baits musíte mít!

Povedená výprava, krásné ryby, naši Chillinu prostě musíte vyzkoušet! – Ahoj všem příznivcům Mastodont Baits, přidávám pokračování mých výprav s boilies Chill Banana od Mastodont Baits. Po minulé výpravě jsem vzal opět tuhle příchuť boilies k vodě. Tentokrát to bylo na jiný revír, kde jsem prozatím chytal pouze na dvou výpravách. Chtěl jsem zkusit všechny možné varianty od popky, přes neutrálně vyvážené boilies až po těžkou kuličku.

Rybářský ples v Rožmitále pod Třemšínem

Český rybářský svaz, místní organizace Rožmitál pod Třemšínem zve na tradiční Rybářský ples. Koná se 12. listopadu od 20 hodin v rožmitálském společenském centru. K tanci a poslechu bude hrát skupina Sekvence. Připravena bude bohatá rybí a zvěřinová tombola.