Rybářský rozcestník

Hele co jsem chytil! Nová rybářská skupina na Facebooku

Na Facebooku je mnoho skvělých skupin pro rybáře, ale žádná přímo nepreferuje chlubení. A my rybáři se rádi pochlubíme nějakou tou pěknou rybkou. 🙂 Právě proto jsem vytvořil tuto novou skupinu pro všechny rybáře, co se rádi pochlubí. A nemusí to být zrovna trofejní kusy, ba naopak! Přeci i ty menší ryby jsou nádherné a stojí za pěknou fotečku.

Pro všechny milovníky chytání ryb je tu nová skupina na Facebooku, která je určená pro všechny, co se rádi pochlubí pěknou rybou, i když není zrovna trofejní. Vítání jsou všichni slušní rybáři, co mají radost z každé ulovené ryby i když ji třeba nechytili sami. A pravidla skupiny?

  1. Chlubení je zde povoleno! 🙂
    Tato skupina vznikla proto, aby jsme se zde všichni mohli bezostyšně chlubit!
  2. I s malou rybou je třeba se pochlubit!
    Každá ryba potěší! Nezáleží na velikosti! Zákaz posmívání se běžným úlovkům! Zde se chlubíme každou krásnou rybou!
  3. Zákaz vysmívání, jen chvála potěší!
    Zákaz vysmívání se menším, slabším a zvláště začátečníkům!

Všechny nadšené malé i velké rybáře a rybářky tímto zveme k nám, přidejte se a chlubte se o sto šest! 🙂

Link na skupinu je zde: https://www.facebook.com/groups/2354772717971997/about/

Nejčtenější články

Rybářský rozcestník.cz vyhlašuje soutěž o 20 vstupenek na FOR FISHING 2024!

15 ročník mezinárodního rybářského veletrhu FOR FISHING je za rohem. Koná se v termínu od 22. do 25. února 2024. Jsme rádi, že i letos se Rybářský rozcestník.cz stal mediálním partnerem této největší tuzemské akce pro rybáře konané kde jinde, než v areálu PVA v Praze v Letňanech. U příležitosti tohoto rybářského svátku vyhlašujeme soutěž o vstupenky na FOR FISHING 2024. Soutěž se bude konat na našich stránkách na Facebooku a to od 7.2. od 18:00 do 16.2.2024 do 18:00! Bližší podmínky soutěže se dozvíte po otevření tohoto článku.

Veletrh FOR FISHING uvítá první návštěvníky už ve čtvrtek 22. února 2024

Svátek všech rybářů a rybářek se nezadržitelně blíží, vystavovatelé už pomalu balí žhavé novinky, které na veletrhu představí, rybářské osobnosti dokončují přípravu svých přednášek, obří akvárko už je připraveno na výstavišti. Na co se můžete na veletrhu těšit a co byste si neměli nechat ujít?

Pozvánka na závody mládeže v RT do Příbrami

MO Příbram zve na náborové halové závody v rybolovné technice určené dětem a juniorům, které se konají 2. 3. 2024 v místní sportovní hale.