Rybářský rozcestník

Hele co jsem chytil! Nová rybářská skupina na Facebooku

Na Facebooku je mnoho skvělých skupin pro rybáře, ale žádná přímo nepreferuje chlubení. A my rybáři se rádi pochlubíme nějakou tou pěknou rybkou. 🙂 Právě proto jsem vytvořil tuto novou skupinu pro všechny rybáře, co se rádi pochlubí. A nemusí to být zrovna trofejní kusy, ba naopak! Přeci i ty menší ryby jsou nádherné a stojí za pěknou fotečku.

Pro všechny milovníky chytání ryb je tu nová skupina na Facebooku, která je určená pro všechny, co se rádi pochlubí pěknou rybou, i když není zrovna trofejní. Vítání jsou všichni slušní rybáři, co mají radost z každé ulovené ryby i když ji třeba nechytili sami. A pravidla skupiny?

  1. Chlubení je zde povoleno! 🙂
    Tato skupina vznikla proto, aby jsme se zde všichni mohli bezostyšně chlubit!
  2. I s malou rybou je třeba se pochlubit!
    Každá ryba potěší! Nezáleží na velikosti! Zákaz posmívání se běžným úlovkům! Zde se chlubíme každou krásnou rybou!
  3. Zákaz vysmívání, jen chvála potěší!
    Zákaz vysmívání se menším, slabším a zvláště začátečníkům!

Všechny nadšené malé i velké rybáře a rybářky tímto zveme k nám, přidejte se a chlubte se o sto šest! 🙂

Link na skupinu je zde: https://www.facebook.com/groups/2354772717971997/about/

Nejčtenější články

Háček v prstě, či jiné části těla, jak ho dostat ven?

Není větší nepříjemnosti u vody při chytání ryb, než když si rybář zarazí háček hluboko do prstu, či dokonce do jiné části těla. Pak je každá rada drahá, co v tu chvíli dělat. Zabalit nádobíčko a vyrazit ihned na pohotovost, nebo se pokusit háček si sám vytáhnout hned u vody? Ano, někdy si můžeme pomoci sami.

Výroba zakrmovacího praku z petláhve

Zakrmovací prak se používá především na dopravení koulí připravených z lepivé zakrmovací směsi na lovné místo. Je to šikovná pomůcka především pro kapráře. Dá se koupit, ovšem jeho cena je, ve většině rybářských obchodů, poměrně vysoká. Přitom se dá vyrobit téměř bez nákladů, jen z toho, co najdete doma.

Jak nastražit tvrdé pelety na háček, které nemají dírku?

Chytání na peletky je především u krátkodobého lovu ryb často úspěšnější, než na kuličky boilies, proto patří mezi oblíbené nástrahy. Ovšem jak je nastražit, když jsou moc tvrdé a nemají dírku, aby se mohly navázat na přívěs pod háček stejně, jako boilie koule?

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím