Rybářský rozcestník

Hele co jsem chytil! Nová rybářská skupina na Facebooku

Na Facebooku je mnoho skvělých skupin pro rybáře, ale žádná přímo nepreferuje chlubení. A my rybáři se rádi pochlubíme nějakou tou pěknou rybkou. 🙂 Právě proto jsem vytvořil tuto novou skupinu pro všechny rybáře, co se rádi pochlubí. A nemusí to být zrovna trofejní kusy, ba naopak! Přeci i ty menší ryby jsou nádherné a stojí za pěknou fotečku.

Pro všechny milovníky chytání ryb je tu nová skupina na Facebooku, která je určená pro všechny, co se rádi pochlubí pěknou rybou, i když není zrovna trofejní. Vítání jsou všichni slušní rybáři, co mají radost z každé ulovené ryby i když ji třeba nechytili sami. A pravidla skupiny?

  1. Chlubení je zde povoleno! 🙂
    Tato skupina vznikla proto, aby jsme se zde všichni mohli bezostyšně chlubit!
  2. I s malou rybou je třeba se pochlubit!
    Každá ryba potěší! Nezáleží na velikosti! Zákaz posmívání se běžným úlovkům! Zde se chlubíme každou krásnou rybou!
  3. Zákaz vysmívání, jen chvála potěší!
    Zákaz vysmívání se menším, slabším a zvláště začátečníkům!

Všechny nadšené malé i velké rybáře a rybářky tímto zveme k nám, přidejte se a chlubte se o sto šest! 🙂

Link na skupinu je zde: https://www.facebook.com/groups/2354772717971997/about/

Nejčtenější články

Bivakování u vody aneb problémy kolem pobytu u vody a to nejen v nočních hodinách

Bohužel stanovat si nemůžeme, kde se nám zachce. I když dnes legislativou není obecně zakázané bivakovat na státních pozemcích, přesto si nemůžeme všude rozložit stan a přenocovat. Buď to místně zakazují obecní nebo městské vyhlášky, nebo i některé zákony na ochranu přírody. Pak také musíme ctít soukromé pozemky, kde jen vlastník pozemku nám může povolit tento užívat, například také k přenocování. A co my rybáři? Máme nějakou výjimku nebo legislativa na nás nemyslí? Obecně má rybář právo se skrýt před deštěm a větrem, ovšem bližší specifikace v zákonech není, myslím tím upřesnění, kde je hranice mezi přístřeškem proti dešti a stanem, který již mnohým vadí…

Chytání sumců s montáží s podvodním splávkem

Bydlím v kraji, kde všichni co chytají sumce, chytají je tzv. „na trhačku“, tedy pomocí kačeny, ale i bez ní, sestavy uvázané buď na bójce nebo větvi pomocí trhacího vlasce. Tato metoda je velmi účinná především v létě, o prázdninách, ale má dvě úskalí. Funguje hůře na velkých hloubkách a také bez lodi ji nelze použít. Jak tedy lovit sumce, pokud nemáte loď nebo jste u vody s opravdu velkou hloubkou? Je to jednoduché, chytejte sumce pomocí podvodního splávku!

Chleba či rohlík nastražený pomocí gumičky a roztahovače kroužků

Nastražit pomocí gumiček a roztahovače kroužků lze jak peletky, tak po mírné úpravě i bolies koule. Ale co tak zkusit nastražit chlebovou kůrku či jiné pečivo? Jde to!

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím