Rybářský rozcestník

For Fishing letos proběhl v komornější variantě, přesto bylo na co koukat

I když letošní For Fishing byl pořádán jen ve dvou halách, přesto měli návštěvníci, tohoto rybářského veletrhu, na co koukat a za co utratit své peníze. Na veletrhu se objevily jak tradiční rybářské značky, tak i některé nové firmy. Rybáři si z veletrhu nosili plné tašky nových „hraček“, co si na For Fishingu pořídili a my jim přejeme, ať jim dopomohou k jejich vysněným úlovkům!

vstupdecathlonforforforforforforforforforfordavidaplikace-letáček-článekforforforforforforfishingforforforfor

For Fishing proběhl i letos v Praze Letňanech v areálu PVA a to od 10.3-13.3 2022. Šlo o něco menší formát rybářského veletrhu, než před dobou koronavirovou, přesto návštěvníci veletrhu měli na výběr mnoho stánků, kde mohli utratit své peníze. Bylo i na co koukat, protože i tento rok na For Fishingu vystavovaly významné společnosti rybářského světa jako firma FHST, Westin, Decathlon, Deeper, Patron Fishing, R-Spekt, Splashbaits.cz…

My jsme pro vás na veletrhu For Fishing 2022 natočili dvě videa. Jedno se zástupcem firmy EuroLamp, který nám představil jejich levnou, přitom úžasnou rybářskou čelovku ELRED 21 a také se zástupcem firmy Decathlon, na jejichž stánku nám pan Josef Vychytil představil kompletní sortiment boilies nabízené právě v prodejnách Decathlon.

Tradičně součástí veletrhu byly i různé přednášky a předváděcí akce novinek. Asi je zbytečné se nějak dále o veletrhu rozepisovat, lépe vám o průběhu veletrhu napoví fotografie, co najdete v galerii tohoto článku.

Na For Fishingu 2022 nesměla chybět ani naše největší rybářská hvězda, Jakub Vágner, která, kromě jiného, prezentovala svoji novou sumcovou značku „Vágner“. Jakub byl jako vždy ke všem vstřícný a nechal se fotit se svými fandy. Prostě stále je to především rybář pohodář a ne nějaká nafrněná VIP hvězda.

Rybářský rozcestník.cz prezentoval na veletrhu svoji novinku, aplikaci pro rybáře „Rybářský zápisník„, která bude spuštěna v nejbližších dnech. Stáhnout půjde jak na Google Play, tak později i na APP Store.

My dnes jedeme domů, veletrh končí, ale už nyní se těšíme na příští For Fishing!

Za Rybářský rozcestník.cz zdraví David a Jirka

Nejčtenější články

Největší dětské rybářské závody na rybníce Konopiště

Pořádáme již třetí ročník dětských závodů pro širokou veřejnost( není třeba rybářského lístku). Loňská účast byla 108 dětí. Každý malý závodník má v ceně startovného (100 kč) zajištěné jídlo a pití a drobný prezent. Do 50tého místa garantujeme věcné a hodnotné ceny.

Rybářské závody v Domamili 2023

Milí příznivci domamilských Rybářských závodů ,dovoluji si Vás pozvat tentokrát v sobotu 29. 4. 2023 k Janíčkovu rybníku Janíčkův rybník Domamil. Závodníci nemusí být členy Rybářského svazu. Jsou to dvoukolové závody, 1 prut, 2 návazce, 1 krmítko, povoleno vnadění, započítávají se úlovky větší 20 cm. Bohatá tombola, občerstvení zajištěno!

DIGITAL Smart Cradle – absolutní vítěz GRAND PRIX For Fishing 2023

I letos měl rybářský veletrh For Fishing 2023 bohatý doprovodný program. Kromě jiného se také vystavovatelé mohli přihlásit s nějakým zajímavým výrobkem do soutěže GRAND PRIX For Fishing 2023. Jde o prestižní záležitost a tak není divu, že se letos soutěže zúčastnily i takové rybářské celebrity, jako Karel Nikl nebo Lukáč Krása. Ovšem hlavní cena letos skončila na Slovensku!