Rybářský rozcestník

For Fishing letos proběhl v komornější variantě, přesto bylo na co koukat

I když letošní For Fishing byl pořádán jen ve dvou halách, přesto měli návštěvníci, tohoto rybářského veletrhu, na co koukat a za co utratit své peníze. Na veletrhu se objevily jak tradiční rybářské značky, tak i některé nové firmy. Rybáři si z veletrhu nosili plné tašky nových „hraček“, co si na For Fishingu pořídili a my jim přejeme, ať jim dopomohou k jejich vysněným úlovkům!

vstupdecathlonforforforforforforforforforfordavidaplikace-letáček-článekforforforforforforfishingforforforfor

For Fishing proběhl i letos v Praze Letňanech v areálu PVA a to od 10.3-13.3 2022. Šlo o něco menší formát rybářského veletrhu, než před dobou koronavirovou, přesto návštěvníci veletrhu měli na výběr mnoho stánků, kde mohli utratit své peníze. Bylo i na co koukat, protože i tento rok na For Fishingu vystavovaly významné společnosti rybářského světa jako firma FHST, Westin, Decathlon, Deeper, Patron Fishing, R-Spekt, Splashbaits.cz…

My jsme pro vás na veletrhu For Fishing 2022 natočili dvě videa. Jedno se zástupcem firmy EuroLamp, který nám představil jejich levnou, přitom úžasnou rybářskou čelovku ELRED 21 a také se zástupcem firmy Decathlon, na jejichž stánku nám pan Josef Vychytil představil kompletní sortiment boilies nabízené právě v prodejnách Decathlon.

Tradičně součástí veletrhu byly i různé přednášky a předváděcí akce novinek. Asi je zbytečné se nějak dále o veletrhu rozepisovat, lépe vám o průběhu veletrhu napoví fotografie, co najdete v galerii tohoto článku.

Na For Fishingu 2022 nesměla chybět ani naše největší rybářská hvězda, Jakub Vágner, která, kromě jiného, prezentovala svoji novou sumcovou značku „Vágner“. Jakub byl jako vždy ke všem vstřícný a nechal se fotit se svými fandy. Prostě stále je to především rybář pohodář a ne nějaká nafrněná VIP hvězda.

Rybářský rozcestník.cz prezentoval na veletrhu svoji novinku, aplikaci pro rybáře „Rybářský zápisník„, která bude spuštěna v nejbližších dnech. Stáhnout půjde jak na Google Play, tak později i na APP Store.

My dnes jedeme domů, veletrh končí, ale už nyní se těšíme na příští For Fishing!

Za Rybářský rozcestník.cz zdraví David a Jirka

Nejčtenější články

Čarování s toustovým chlebem na rybách

Použití toustového chleba na rybách jsem si zamiloval. Jde totiž o atraktivní nástrahu pro téměř všechny býložravé druhy ryb, tedy například karasy, cejny, plotice, tlouště, ale také kapry. Ale jak ho nastražit, aby na háčku, případně i na vlasu pod ním, vydržel co nejdéle? Možností je mnoho, vyzkoušejte některé naše tipy.

Kufr na nářadí skvěle nahradí rybářský kufr

Kam s tím, tak tuto otázku jsem si donedávna klad vždy, když jsem balil rybařinu na naše dlouhé výpravy k vodě. Bižuterii, ale i další doplňky pro kaprařinu, k tomu věci pro lov sumců a kde je zbytek, jako například plavačkové náčiní pro lov nástražních rybek…. Sonar, baterky k sonaru, mohu pokračovat dál, tolik věcí a jak je přepravit k vodě a přitom je mít pěkně uspořádané? Můžete si pořídit nějaké rybářské tašky, kufry a podobně. Ale ty ceny! Co tak zkusit originální rybářské boxy, kufry či tašky nahradit šikovnými boxy původně určené na nářadí? Já si jeden skvělý našel a už bych neměnil.

Toaletní stan je skvělý pro dámy, ale i pro chlapy, co si rádi posedí na WC

Na dlouhé rybářské výpravy si nezapomenu přibalit mobilní chemické WC. Bez něj celá naše parta už ani na ryby nevyjede. Je to skvělá možnost, jak vyřešit svoji potřebu venku v přírodě. Někdo si ale pomyslí, ale co když se usadím například u frekventované cyklostezky nebo u jiného rušnějšího místa plného lidí? I tak to lze řešit. Kamarád, především pro svoji ženu, si pořídil WC/sprchový stan. Jde o šikovného pomocníka, který umožní si v klidu udělat to svoje a přitom nepohoršovat okolí. Ovšem rád ho sám využivá také. 🙂

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím