Rybářský rozcestník

Proč vlastně rybařím?

Co nám rybářům přináší rybaření? Pouhý relax u vody, potěšení z lovu ryb, adrenalin, útěk ze všedního života, touha po dobrodružství, potřeba být chvíli sám nebo naopak s partou skvělých lidí?

Jak to máte vlastně vy? Proč chodíte k vodě? Jde o to vypadnout z domu a jen tak posedět si v přírodě, nebo vám jde o rybí maso? Pokud vám někdo položí otázku, proč zrovna rybaření je váš koníček, co mu vlastně odpovíte? Já to mám jasné, těch důvodů, proč chodím k vodě je mnohem a mnohem více! Dobrodružství, adrenalin, pocit, když se mě povede zdolat nějakou tu pěknou rybku, ale také ten samotný pobyt v přírodě s kamarády, grilování, dlouhé noci plné historek a klábosení, ale někdy naopak klid a pohodička v křesle…. to vše mě bere a nutí znovu a znovu vyrážet k vodě.

Jak to máte vy? Trefili jsme se s nějakou naší odpovědí, nebo ne? pokud ne, napište nám odpověď do chatu pod článek…

Proč vlastně rybařím?

Celkem hlasovalo 6172 čtenářů.

Nejčtenější články

Od 12.4. mohou rybáři chytat ryby po celou povolenou denní dobu lovu

Díky ukončení nouzového stavu si rybáři oddechnou, konečně mohou opět vyrazit na výpravy i mimo svůj okres, kde mají trvalé bydliště, stejně tak strávit u vody celý čas, co jim umožňuje rybářský zákon.

Rybářská křížovka – sladkovodní i mořské ryby

Máme pro vás novinku z naší redakce, rybářskou křížovku. Vyzkoušejte si, jestli se vám podaří vyluštit všechny názvy ryb, co jsem do křížovky vložili. Jde o zkrácené názvy jak sladkovodních tak mořských ryb. Tak hurá, pusťte se do luštění.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím