Rybářský rozcestník

Aktuálně nejstahovanější aplikace mezi českými rybáři

Již několik měsíců zpět avizovaná, ryze česká, a po všech směrech vylepšená aplikace Fishsurfing 2.0 je právě ke stažení na Google Play, App Storu ale dostupná i z webu na www.fishsurfing.com! Pokud jsi náhodou starou verzi aplikace znal a neoslovila tě, koukni se teď na tuhle novinku! Nový Fishsurfing po designové i funkční stránce posunul prostředí rybářské sociální sítě na úplně jinou úroveň.

fórum_FishsurfingFishsurfingFishsurfingFotkaFishsurfing_mapy

Od uživateli nejoblíbenější galerie, přes video příběhy, články, bazar, vylepšené a o desítky tisíc revírů zvětšené mapy z celé Evropy, či technologickou funkci ukládání tajných míst, Fishsurfing nově přináší očekávané rybářské Fórum!

“Komunita na Fishsurfingu vyrostla za poslední rok na aktuálních 80 tisíc českých rybářů, kteří aplikaci využívají. I díky kontrolovanému obsahu na Fishsurfingu se tu zrodila jedinečná přátelská komunita a nyní je nejvhodnější doba ke spuštění diskuzní sekce, rybářského Fóra, která bude jistě zajímavá a pro samotné rybáře i velmi přínosná.“ dodal zakladatel projektu Filip Domorád, který si na kvalitním obsahu a přátelském prostředí zakládá. Komunita rybářů na Fishsurfingu tak nabírá uplně jiný rozměr.

Neváhej a zeptej se zkušených rybářů, kterých je na Fishsurfingu spousta na cenné informace, které tě posunou o krok dál. Na Fishsurfingu najdeš aktivní rybářské profíky také mezi ambasadory. Kapraře Petra Novotného, vláčkaře Davida Havlíčka nebo sumcaře Jakuba Holubce už určitě znáš, tak neváhej a napiš přímo jim.

Fishsurfing je a vždy bude dobrá volba, pokud nemůžeš zrovna trávit čas u vody. S pomocí praktických funkcí se připravíš na výpravu a načerpáš inspiraci od ostatních rybářů. Příprava, ta se ti u vody dvakrát vrátí!

Na co se chytá?

“Na co přišel?”, ptáš se vždycky. Úspěšná nástraha nebo použité vybavení zajímá každého. Pro tyhle účely vyzkoušej propojení rybářské galerie a Tržiště, největšího vyhledávače rybářských potřeb. U příspěvků se totiž dá označit výbava, na kterou úspěšný rybář rybu ulovil a po rozkliknutí detailu fotky si můžeš produkty prohlédnout přímo na Fishsurfing Tržišti. Označování výbavy není podmínkou, ale mnoho úspěšných testerů i běžných rybářů ti svá tajemství prozradí. Tak to neprošvihni!

A kde kdo chytá?

Propalovat revíry, to se mezi rybáři moc “nenosí”. Fishsurfing obsahuje oficiální mapu revírů, kterou si průběžně tvoří v Evropě ve spolupráci se svými ambasadory. Tahle praktická věcička ti pomůže s plánováním výprav a průzkumem nových lokalit, úspěšná místa ostatních rybářů ti ale neukáže! Rybáři, stejně jako na ostatních sítích sdílí pouze to, co sami uznají za vhodné. Často tak uvidíš příspěvky ze soukromých revírů nebo velkých svazových lokalit, kde si můžeš prohlédnout veškeré úlovky historicky chycené a zdokumentované na tomto revíru. Uděláš si tak obrázek o místní obsádce. Úlovky se ale sdílí vždy bez přesné polohy či jakýchkoliv detailních informací. O svá místa se tak rozhodně nemusíš bát a o co se podělíš je čistě na tobě.

Dost bylo slov, stáhni si novou verzi Fishsurfingu nebo si aktualizuj tu stávající a přesvědč se sám, kolik se toho změnilo. Když ne u vody, tak se sejdeme tam.

Fishsurfing – To nejlepší po rybaření.

Aplikaci si můžete stáhnout zde: Google Play, App Stor

www.fishsurfing.com

Nejčtenější články

NONSTOP revíry 2024

V tomto článku najdete aktuální tabulku NONSTOP revírů, kde rybáři mohou v letních měsících chytat ryby i po půlnoci, tedy 24 hodin. Na nonstop revíry vydává Ministerstvo zemědělství výjimky. Český rybářský svaz nerozhoduje o revírech, na kterých se daný rok může chytat 24 hodin. To je v pravomoci MZe ČR. V tomto článku je sdílena aktuální tabulku NONSTOP revírů pro rok 2024…

Rybářský zápisník FishNote

Na Google Play je ke stažení deník pro rybáře, naše aplikace, do kterého si můžete zapisovat nejen své úlovky, ale hlavně další detaily z lovu, jako stav vody, počasí, druh montáže, nástrahy, na který ten konkrétní den ryby zrovna dobře reagovaly…. Po čase, díky zápisníčku, nezapomenete na žádný detail, který vám pomohl k nějakému trofejnímu kusu a příště tak budete moci vše zopakovat! Přesnou statistikou a zapisováním všech důležitých údajů získáte do budoucna další pomůcku, která vám umožní se zlepšit a stát se opravdu úspěšným rybářem.

Aktuálně nejstahovanější aplikace mezi českými rybáři

Již několik měsíců zpět avizovaná, ryze česká, a po všech směrech vylepšená aplikace Fishsurfing 2.0 je právě ke stažení na Google Play, App Storu ale dostupná i z webu na www.fishsurfing.com! Pokud jsi náhodou starou verzi aplikace znal a neoslovila tě, koukni se teď na tuhle novinku! Nový Fishsurfing po designové i funkční stránce posunul prostředí rybářské sociální sítě na úplně jinou úroveň.