Rybářský rozcestník

Rozdělání krmiva, nastražení nástrahy na háček a nahození

Každý rybář má několik osvědčených způsobů, jak přemluvit k záběru kapry či jinou bílou rybu. Počasí je pak důležitým faktorem, podle kterého se rozhoduje, který z oblíbených způsobů nastražení právě v danou chvíli použije. V tomto videu je ukázáno, jak jednoduše rozdělat krmivo, nanést ho na krmítko a pak nastražit na háček kukuřici a masné červy. V závěru je vidět, že i takto jednoduchá montáž vám může zajisit záběr i většího kapra. Petrův zdar

Nejčtenější články

Haltýř z pračky

Tam, kde je povolený haltýř, tedy bedna na živé rybky, která se pokládá na dno toku, lze ho vyrobit jednoduše ze staré pračky, do které se prádlo dávalo vrchem.

Volba zrnitosti krmení při lovu s method feeder krmítky

Při chytání s method feeder krmítkem je volba zrnitosti krmení velmi důležitá. Kdy chytat se směsí extra jemnou, středně zrnitou, či směsí hrubou? Existuje jednoduchá poučka.

Ryby v českých vodách. Na které si políčit?

České vody jsou plné pozoruhodných živočichů. Pokud vás láká rybaření, měli byste se dopředu seznámit, s kým budete mít tu čest. Pokud si naše sladkovodní ryby matně vybavujete z hodin přírodopisu, pojďte si s námi paměť osvěžit.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím