Rybářský rozcestník

Rozdělání krmiva, nastražení nástrahy na háček a nahození

Každý rybář má několik osvědčených způsobů, jak přemluvit k záběru kapry či jinou bílou rybu. Počasí je pak důležitým faktorem, podle kterého se rozhoduje, který z oblíbených způsobů nastražení právě v danou chvíli použije. V tomto videu je ukázáno, jak jednoduše rozdělat krmivo, nanést ho na krmítko a pak nastražit na háček kukuřici a masné červy. V závěru je vidět, že i takto jednoduchá montáž vám může zajisit záběr i většího kapra. Petrův zdar

Nejčtenější články

Největší dětské rybářské závody na rybníce Konopiště

Pořádáme již třetí ročník dětských závodů pro širokou veřejnost( není třeba rybářského lístku). Loňská účast byla 108 dětí. Každý malý závodník má v ceně startovného (100 kč) zajištěné jídlo a pití a drobný prezent. Do 50tého místa garantujeme věcné a hodnotné ceny.

DIGITAL Smart Cradle – absolutní vítěz GRAND PRIX For Fishing 2023

I letos měl rybářský veletrh For Fishing 2023 bohatý doprovodný program. Kromě jiného se také vystavovatelé mohli přihlásit s nějakým zajímavým výrobkem do soutěže GRAND PRIX For Fishing 2023. Jde o prestižní záležitost a tak není divu, že se letos soutěže zúčastnily i takové rybářské celebrity, jako Karel Nikl nebo Lukáč Krása. Ovšem hlavní cena letos skončila na Slovensku!

Ryby v české kuchyni – 1. díl

Ryby se v Čechách konzumují po staletí. Dříve hlavně sladkovodní, nyní si oblibu získaly i ryby mořské. Asi nejvýznamnější rybou u nás byl odedávna kapr. Kapr se začal konzumovat již ve středověku a to díky rozmachu rybnikářství, kdy rybníky patřily k běžné součásti feudálních panství, ale i klášterů. Do výstavby rybníků se pak zapojily později i města.