Rybářský rozcestník

Jak na ryby s Jakubem Vágnerem 8. díl: Lov kaprů ze břehu

Společně s Mirkem Fořtem a starým známým Tondou Beckem vyrazíme na jezero Za Valem lovit kapry ze břehu na zmapovaném území. Dnešní díl S Jakubem na rybách nám přiblíží, jak chytat kapry ze břehu. Setkáme se s Antonínem Beckem, kterého jsme potkali již v díle o chytání pomocí sondy Deeper Fishfinder, a jeho kamarádem Mirkem Fořtem.

Nejčtenější články

Atraktory ve spreji – šikovná pomůcka zkušeného rybáře

Atraktory jsou určeny výhradně pro zatraktivnění nástrah a návnad jak pro lov kaprovitých ryb, tak i pro lov dravců. Prodávají se v různých variantách, ale velmi oblíbené, hlavně u zkušených rybářů, jsou ve formě sprejů.

Základy výběru správného stanu pro rybáře

Rybářské stany a bivaky tvoří samostatný segment v rozsáhlé nabídce stanů. Jak se v něm zorientovat a které parametry jsou pro nákup úplně nejdůležitější?

Metlička na míchání zakrmovacích směsí

Metlička na promíchání zakrmovacích směsí v kombinaci s bateriovou vrtačkou nám usnadní důkladné spojení všech vnadících složek. Jde o skvělého pomocníka. Právě správné promíchání zakrmovací směsi nám může pomoci k pěkným úlovkům.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím