Rybářský rozcestník

Jak na ryby s Jakubem Vágnerem 13. díl: Lov na CRITICALS boilies v podání Karla Nikla

V dnešním díle zavítáme na pískovnu Roudnice u Hradce Králové, kde budeme lovit společně s mistrem světa Karlem Niklem pomocí kriticky vyvážených boilies. Hostem dnešní episody bude Karel Nikl, mistra světa v lovu kaprů. Společně na pískovně Roudnice u Hradce Králové si otestujeme boilies značky Nikl – kriticky vyvážené boilies, se kterými je chytání kaprů jedna báseň.

Nejčtenější články

Atraktory ve spreji – šikovná pomůcka zkušeného rybáře

Atraktory jsou určeny výhradně pro zatraktivnění nástrah a návnad jak pro lov kaprovitých ryb, tak i pro lov dravců. Prodávají se v různých variantách, ale velmi oblíbené, hlavně u zkušených rybářů, jsou ve formě sprejů.

Metlička na míchání zakrmovacích směsí

Metlička na promíchání zakrmovacích směsí v kombinaci s bateriovou vrtačkou nám usnadní důkladné spojení všech vnadících složek. Jde o skvělého pomocníka. Právě správné promíchání zakrmovací směsi nám může pomoci k pěkným úlovkům.

Základy výběru správného stanu pro rybáře

Rybářské stany a bivaky tvoří samostatný segment v rozsáhlé nabídce stanů. Jak se v něm zorientovat a které parametry jsou pro nákup úplně nejdůležitější?

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím