Rybářský rozcestník

Zajímavosti z rybářského trhu #17: Plastické olovo KRYSTON. Mistrovské dílo anglických specialistů

26.4.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Angličtí specialisté z firmy KRYSTON jsou neodmyslitelně spjati především s výrobou luxusních šňůrek na kapry. Jejich vynikající pověst je velice dobře známá po celém světě. Jenže to není všechno! Firma KRYSTON vyvinula i řadu dalších produktů, které stojí za zmínku. Jedním z nich jsou perfektní plastická olova. Dneska si představíme KRYSTON Heavy Metal Brown, což je jedno z vůbec nejlepších plastických olov na rybářském trhu.

Určitě to znáte. Při lovu kaprů si jistojistě každý z vás již položil onu otázku: „Jak ještě více vylepšit svůj návazec, aby byl při lovu velkých kaprů úspěšný?“. No, odpověď nemusí být nijak komplikovaná. Co takhle vyzkoušet geniální plastické olovo KRYSTON Heavy Metal Brown? Jedná se o perfektní výrobek, který vám pomůže ještě více vylepšit váš návazec pro lov kaprů. Pojďme si tento skvělý produkt od anglických specialistů blíže představit…

 

plasticke_olovo_na_kapryKRYSTON Heavy Metal Brown

Cena: 219 korun

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Geniální, revoluční, praktické, ale přitom cenově velice dostupné. KRYSTON Heavy Metal Brown je unikátní model plastického olova, jež je vyrobeno s pomocí nejmodernějších výrobních postupů. Jedná se o speciální plastický tmel, který je naprosto snadno tvarovatelný. Obrovská pružnost a soudržnost tohoto plastického olova vás překvapí. Díky plastickému olovu KRYSTON Heavy Metal Brown tak můžete vytvářet perfektní zátěže na svých návazcích. Rychle a jednoduše! Plastické olovo KRYSTON Heavy Metal Brown se velice často používá například pro vyvážení návazců s plovoucím boilies.

Podívejte se na plastické olovo KRYSTON Heavy Metal Brown na videu. O tomto produktu se rozhovořili kapraři z italské odnože anglické společnosti KRYSTON.

Složení tohoto plastického olova z něj dělá nejtěžší plastické olovo na trhu, což je spolehlivým faktorem pro kvalitní vytváření těch nejlepších návazců pro lov kapitálních kaprů. Extra „tíhu“ plastického olova zajišťují mikročástice wolframu. Právě díky nim má plastické olovo KRYSTON Heavy Metal Brown tyto parádní vlastnosti. Prvotřídní vlastnosti tohoto plastického olova oceníte i z toho důvodu, že jej při lovu kaprů nemusíte používat mnoho. Takže vám celé balení KRYSTON Heavy Metal Brown vydrží podstatně delší dobu. Z toho vyplývá, že výrazně ušetříte. A navíc, plastické olovo od firmy KRYSTON je znovu použitelné, což znamená, že jej po lovu nemusíte sundávat z návazce.

Plastické olovo KRYSTON Heavy Metal Brown je opravdu perfektní pomůckou. Proto jej používají i ti nejlepší kapraři z celého světa. Jedná se o luxusní věc, se kterou můžete připravit ještě lepší a účinnější návazce na kapitální kapry. K úspěchu napomůže i nenápadná barva plastického olova KRYSTON Heavy Metal Brown. Kapr toto olovo jednoduše na dně revíru neuvidí. Což je zase další obrovskou výhodou.

Plastické olovo KRYSTON Heavy Metal Brown je k dostání za velice příznivou cenu. Balení tohoto olova na návazce seženete již za 219 korun. Výrobek je dostupný na InFish.cz.

Redakce InRybar.cz

Nejčtenější články

Chytáme candáty

Na candáty můžeme použít několik rybolovných technik. Lze je chytat na položenou jak na mrtvou, tak živou rybku, tak je lovit metodou plavané, tedy pomocí splávku a nejlépe živé nástrahy. Nejaktivnější způsob je pak vláčení na mrtvou rybku, nebo na umělou nástrahu. V tomto článku rozebereme všechny základní metody lovu candátů.

Lov dravců na mrtvou rybku

Ne vždy máme po ruce živé nástražní rybky. Stejně, například štiky, dají často přednost ve sloupci houpajícímu se mrtvému tělu ryby i když o kousek dále se plácá živá nástraha. Stalo se mě to již několikrát, když jsem na jeden prut chytal na živou rybku, na druhém se mě vznášela mrtvá nástraha a paní štika se dala přemluvit právě na tuto „mrtvolku“. Také nahazování s mrtvou rybkou je bez problémů, zatímco živou nástrahu by jsme, díky tvrdému dopadu na hladinu, zbytečně trápili.

Nejlepší letní nástrahy pro kaprovité ryby

V tomto článku jsme si dovolili udělat takový stručný výběr nástrah, s kterými máme dobré zkušenosti při chytání v letních vedrech. Není to žádný objevný článek, jen výčet toho nejlepšího, co můžeme v létě kaprovitým rybám nabídnout. Mladým rybářům může hodně pomoci, staré pak třeba inspiruje k nahození nástrahy, na kterou již dávno zapomněli.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím