Rybářský rozcestník

Zajímavosti z rybářského trhu #17: Plastické olovo KRYSTON. Mistrovské dílo anglických specialistů

26.4.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Angličtí specialisté z firmy KRYSTON jsou neodmyslitelně spjati především s výrobou luxusních šňůrek na kapry. Jejich vynikající pověst je velice dobře známá po celém světě. Jenže to není všechno! Firma KRYSTON vyvinula i řadu dalších produktů, které stojí za zmínku. Jedním z nich jsou perfektní plastická olova. Dneska si představíme KRYSTON Heavy Metal Brown, což je jedno z vůbec nejlepších plastických olov na rybářském trhu.

Určitě to znáte. Při lovu kaprů si jistojistě každý z vás již položil onu otázku: „Jak ještě více vylepšit svůj návazec, aby byl při lovu velkých kaprů úspěšný?“. No, odpověď nemusí být nijak komplikovaná. Co takhle vyzkoušet geniální plastické olovo KRYSTON Heavy Metal Brown? Jedná se o perfektní výrobek, který vám pomůže ještě více vylepšit váš návazec pro lov kaprů. Pojďme si tento skvělý produkt od anglických specialistů blíže představit…

 

plasticke_olovo_na_kapryKRYSTON Heavy Metal Brown

Cena: 219 korun

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Geniální, revoluční, praktické, ale přitom cenově velice dostupné. KRYSTON Heavy Metal Brown je unikátní model plastického olova, jež je vyrobeno s pomocí nejmodernějších výrobních postupů. Jedná se o speciální plastický tmel, který je naprosto snadno tvarovatelný. Obrovská pružnost a soudržnost tohoto plastického olova vás překvapí. Díky plastickému olovu KRYSTON Heavy Metal Brown tak můžete vytvářet perfektní zátěže na svých návazcích. Rychle a jednoduše! Plastické olovo KRYSTON Heavy Metal Brown se velice často používá například pro vyvážení návazců s plovoucím boilies.

Podívejte se na plastické olovo KRYSTON Heavy Metal Brown na videu. O tomto produktu se rozhovořili kapraři z italské odnože anglické společnosti KRYSTON.

Složení tohoto plastického olova z něj dělá nejtěžší plastické olovo na trhu, což je spolehlivým faktorem pro kvalitní vytváření těch nejlepších návazců pro lov kapitálních kaprů. Extra „tíhu“ plastického olova zajišťují mikročástice wolframu. Právě díky nim má plastické olovo KRYSTON Heavy Metal Brown tyto parádní vlastnosti. Prvotřídní vlastnosti tohoto plastického olova oceníte i z toho důvodu, že jej při lovu kaprů nemusíte používat mnoho. Takže vám celé balení KRYSTON Heavy Metal Brown vydrží podstatně delší dobu. Z toho vyplývá, že výrazně ušetříte. A navíc, plastické olovo od firmy KRYSTON je znovu použitelné, což znamená, že jej po lovu nemusíte sundávat z návazce.

Plastické olovo KRYSTON Heavy Metal Brown je opravdu perfektní pomůckou. Proto jej používají i ti nejlepší kapraři z celého světa. Jedná se o luxusní věc, se kterou můžete připravit ještě lepší a účinnější návazce na kapitální kapry. K úspěchu napomůže i nenápadná barva plastického olova KRYSTON Heavy Metal Brown. Kapr toto olovo jednoduše na dně revíru neuvidí. Což je zase další obrovskou výhodou.

Plastické olovo KRYSTON Heavy Metal Brown je k dostání za velice příznivou cenu. Balení tohoto olova na návazce seženete již za 219 korun. Výrobek je dostupný na InFish.cz.

Redakce InRybar.cz

Nejčtenější články

Rybářská křížovka – sladkovodní i mořské ryby

Máme pro vás novinku z naší redakce, rybářskou křížovku. Vyzkoušejte si, jestli se vám podaří vyluštit všechny názvy ryb, co jsem do křížovky vložili. Jde o zkrácené názvy jak sladkovodních tak mořských ryb. Tak hurá, pusťte se do luštění.

Základy výběru správného stanu pro rybáře

Rybářské stany a bivaky tvoří samostatný segment v rozsáhlé nabídce stanů. Jak se v něm zorientovat a které parametry jsou pro nákup úplně nejdůležitější?

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím