Rybářský rozcestník

Vystavovali jsme na For Fishing veletrhu v Praze

19.2.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Ve dnech 11. až 14.2. jste nás mohli zastihnout na stánku MIKBAITS na veletrhu For Fishing, který se již tradičně konal na výstavišti PVA Expo v pražských Letňanech. Novinkou, kterou jsme na veletrhu představili a kterou jste si přímo na místě mohli i zakoupit, bylo naše nové náhradní balení a nové balení PVA nitě a našich šňůrek. Ty nyní nabízíme v praktických plastových, voděodolných krabičkách. Náhradní balení nabízíme ve variantách 7 a 25 metrů a cenu jsme pro vás nechali stejnou, jak jste doposud zvyklí. Více o novém balení naleznete v sekci výrobky. Pokud byste chtěli vidět naše výrobky na živo, nebo se za námi jen zastavit, můžete nás zastihnout opět na stánku MIKBAITS, tentokrát ovšem na brněnském veletrhu, který bude probíhat od 17. do 20. března.

Nejčtenější články

Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky? – Výsledky ankety!

Nedávno jsme ukončili hlasování v naší anketě s otázkou: „Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky?“ Hlasovalo celkem 3574 čtenářů a poměrně jasně se vyjádřili proti případnému zákazu lovu na živé nástražní rybky na svazových, ale i soukromých vodách v Česku.

Kam v létě za rybařením – tipy na výlety s celou rodinou

Léto je ideální dobou pro to, trávit většinu času s rodinou nebo partou přátel poblíž vody. Rybářům se pak už jen nabízí možnost spojit příjemné s užitečným, vzít své nejbližší za dobrodružstvím a ukázat jim v čem tkví kouzlo rybaření. Která místa v Čechách jsou pro rodiny či větší partu lidí ty nejlepší?

Kde vzít masné červy, když je rybář zapomene doma

Masní červi rozhodně patří mezi nejoblíbenější nástrahu především plavačkářů, ale i rybářů chytající například s feederovými pruty. Právě na menší ryby jde o dokonalou nástrahu. Ovšem co si počít, když je zapomeneme doma?