Rybářský rozcestník

Výpravy 2016 CT EXIL – 7.4. Zväzovka ČR

26.6.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

www.ct-exil.czVýpravy 2016 CT EXIL – 7.4. Zväzovka ČR

Ahoj priatelia a kamaráti. Tá praví jar sa nám už konečne blíži a prvé slnečné lúče nás nenechajú sedieť doma. Naplánoval som si teda prvú výpravu, kde som vsadil na nástrahu Biosquid. Na cievkach mám navinutý vlasec Senzor line 0,35 mm, doplnený o Clear shock leader 0,50 mm. Som pripravený a hurá na prvé nahodenie. Po pár hodinách dostávam prvého menšieho kapríka, paráda, fotečka a šup s nim naspäť do vody. Znovu som nastražil biosquid s priemerom 20 mm, pridal pva s pár guličkami a opäť vyčkával. Za celú mojou 24 hodinovú akciu, sa mi podarilo zdolať 4 kapre a o jedného som bohužiaľ prišiel vo vázke. Na prvú jarnú výpravu som si zachytal veľmi dobre. Za ct-exil a Jet fish Jiří Moc.

Zdroj: www.ct-exil.cz

www.ct-exil.cz
www.ct-exil.cz
www.ct-exil.cz
www.ct-exil.cz
www.ct-exil.cz

Príspevok Výpravy 2016 CT EXIL – 7.4. Zväzovka ČR zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Okouni jsou nejen hájení, od letošního roku mají i míru!

Kdo byl zvyklý v lednu či únoru počíhat si na okouny, má již druhým rokem smůlu. Okoun se dostal do kategorii ryb, které jsou část roku hájené, tedy nesmí se cíleně chytat a pokud přeci jen skončí na háčku, musí být šetrně puštěné zpět do vody. Ovšem pozor! Letos se ochrana okounů ještě zpřísnila a nově má okoun spodní míru.

Jak na úhoře s feederovým prutem

Ten, kdo propadl chytání na feeder, si rozhodně rád zkusí s tímto prutem i lov úhořů. Feeder je k chytání úhořů stejně dobrý, jako klasické pruty na položenou. Jen se musí vědět, jak na to!

Druhy ryb doporučené k uzení

Následující seznam představuje stručný přehled nejběžnějších druhů ryb vhodných k uzení, které si můžete sami chytit, nebo také koupit v obchodech. Samozřejmě existuje ještě mnoho dalších druhů, které lze rovněž použít k uzení.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím