Rybářský rozcestník

Výpravy 2016 CT EXIL – 7.4. Zväzovka ČR

26.6.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

www.ct-exil.czVýpravy 2016 CT EXIL – 7.4. Zväzovka ČR

Ahoj priatelia a kamaráti. Tá praví jar sa nám už konečne blíži a prvé slnečné lúče nás nenechajú sedieť doma. Naplánoval som si teda prvú výpravu, kde som vsadil na nástrahu Biosquid. Na cievkach mám navinutý vlasec Senzor line 0,35 mm, doplnený o Clear shock leader 0,50 mm. Som pripravený a hurá na prvé nahodenie. Po pár hodinách dostávam prvého menšieho kapríka, paráda, fotečka a šup s nim naspäť do vody. Znovu som nastražil biosquid s priemerom 20 mm, pridal pva s pár guličkami a opäť vyčkával. Za celú mojou 24 hodinovú akciu, sa mi podarilo zdolať 4 kapre a o jedného som bohužiaľ prišiel vo vázke. Na prvú jarnú výpravu som si zachytal veľmi dobre. Za ct-exil a Jet fish Jiří Moc.

Zdroj: www.ct-exil.cz

www.ct-exil.cz
www.ct-exil.cz
www.ct-exil.cz
www.ct-exil.cz
www.ct-exil.cz

Príspevok Výpravy 2016 CT EXIL – 7.4. Zväzovka ČR zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Výměnný obchod s kosem

Už jsem zažil u vody kdejaká zvláštní setkání, ale tento zážitek s „taťkou“ kosem si tedy opravdu nemohu nechat pro sebe. 🙂 Stalo se to poměrně nedávno na mé jednodenní rybářské výpravě na Rozkoši…

Rady pro začínající vláčkaře – nástrahy vhodné pro vláčení

Ano, vláčení je fenomén, ale je to především dřina. Někdy ani 300 náhozů nestačí k tomu, aby člověk spatřil nějakou tu šupinu. Vláčkař musí být nejen tělesně zdatný, ale také musí překypovat výrou v sebe sama. Někdy totiž ani několik hodin prohazování vodou nestačí k tomu, aby byl lov úspěšný a pak jen psychicky zdatný rybář dokáže další den vzít vláčecí prut opět do ruky a nahodit. Kromě výše uvedeného i znalost vody, či konkrétního místa, kde rybář chytá a také slušná výbava vede k úspěchu. Ovšem pro úspěšný lov vláčením je především nutná ta pravá nástraha, právě ta často rozhoduje o tom, zda rybář ten den zasekne rybu, nebo ne.

Jak zajisti kus rohlíku na háček při chytání tzv. na mlaskačku

Existuje více montáží a návazců s kterými můžeme nabízet kus rohlíku rybám pěkně z hladiny, tzv. na mlaskačku. Pro milovníky dalekých a razantních náhozů tu mám způsob nastražení rohlíku pomocí háčku s přívěsem, boilie jehly a kousku klacku, nebo i klasické zarážky.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím