Rybářský rozcestník

Výpravy 2016 CT EXIL – 7.4. Zväzovka ČR

26.6.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

www.ct-exil.czVýpravy 2016 CT EXIL – 7.4. Zväzovka ČR

Ahoj priatelia a kamaráti. Tá praví jar sa nám už konečne blíži a prvé slnečné lúče nás nenechajú sedieť doma. Naplánoval som si teda prvú výpravu, kde som vsadil na nástrahu Biosquid. Na cievkach mám navinutý vlasec Senzor line 0,35 mm, doplnený o Clear shock leader 0,50 mm. Som pripravený a hurá na prvé nahodenie. Po pár hodinách dostávam prvého menšieho kapríka, paráda, fotečka a šup s nim naspäť do vody. Znovu som nastražil biosquid s priemerom 20 mm, pridal pva s pár guličkami a opäť vyčkával. Za celú mojou 24 hodinovú akciu, sa mi podarilo zdolať 4 kapre a o jedného som bohužiaľ prišiel vo vázke. Na prvú jarnú výpravu som si zachytal veľmi dobre. Za ct-exil a Jet fish Jiří Moc.

Zdroj: www.ct-exil.cz

www.ct-exil.cz
www.ct-exil.cz
www.ct-exil.cz
www.ct-exil.cz
www.ct-exil.cz

Príspevok Výpravy 2016 CT EXIL – 7.4. Zväzovka ČR zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Sumec kanibal, aneb čím vším sumci nepohrdnou. Mohou napadnout i člověka?

Kanibalismus u sumců je přirozeným jevem a setkáme se s ním všude, nejen tam, kde je moc přemnožený a má málo potravy. Pokud hájí své teritorium, klidně vystartuje po stejně velkém jedinci, který nepatří mezi jeho nejbližší rodinu. Jde o teritoriální chování. Ovšem cizí jedinci svého druhu nejsou jeho hlavní potravou. Kromě menších ryb nepohrdne ani hlodavci, menšími ptáky apod. Může si ale sumec udělat zálusk i na člověka?

Způsoby uzení ryb

Známe různé způsoby uzení ryb, liší se teplotou kouře, dobou uzení a také trvanlivostí výsledného produktu.

Koule z DECATHLONU jsou trnem v oku některým českým výrobcům

Boilies z DECATHLONU se stále probírá na diskuzních fórech na různých rybářských webech a také na Facebooku. Jde o to, že zásadně konkuruje cenou běžným výrobcům a tak někteří testeři renomovaných značek začali koule z DECATHLONU ve svých článcích hanit. My jsme byli donedávna zcela neutrální, ale po sérií negativních článků na Facebooku jsme se naštvali a zašli do obchodu a „dekatloňácké“ koule koupili. Boilies jsme pak testovali na stojaté svazové vodě, také na jednom soukromém revíru a nakonec i na proudné vodě na Labi. A jak jsme s koulemi dopadli?

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím