Rybářský rozcestník

Výpravy 2016 CT EXIL – 4.5. Zväzovka ČR

22.7.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

www.ct-exil.czVýpravy 2016 CT EXIL – 4.5. Zväzovka ČR

Ako som už naznačil v predchádzajúcej správe presun na druhé vopred pripravované miesto guličkami Suprafish sa mi naozaj vyplatil. Prvé dve hodiny po príchode som takmer nemohol udržať oba prúty nahodené. Kapry okolo 70cm neboli schopní odolať 24mm guľôčke Biocraba.

www.ct-exil.cz

Prvý lepší kapor bol jednooký bojovník vážiaci 9,2kg. Len čo som si ho odložil do podložky, rozbehol sa mi druhý prút. Síce menší, ale double to je.

www.ct-exil.cz

Po asi siedmom menšom kaprovi dostávam pomalú jazdu. Keď som začal zdolávať, bolo mi jasné, že sa konečne jedná o väčšieho kapra. Po niekoľkých výpadoch podoberám obrieho riečneho šupináča. Úžasný mliečniak 94cm 16,30kg.

www.ct-exil.cz

Znovu a znovu sa mi ukazuje ako Biocrab funguje. Toto nie je zďaleka všetko. Ideme ďalej, ale o tom zasa nabudúce …

Za ct-exil Šulcik.

Zdroj: www.ct-exil.cz

Príspevok Výpravy 2016 CT EXIL – 4.5. Zväzovka ČR zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Má první rybářská výprava, aneb důkladná domácí příprava

Ano, je to tu, mám platné rybářské doklady, něco jsem se o rybách naučil a tak konečně mohu k vodě si pěkně zachytat. Ale kam vyrazit? A co si kromě základní rybařiny ještě vzít s sebou? Také znalost místa, kde chci chytat, mě může zajistit úspěšný lov, proto neváhejte a poraďte se se zkušenými rybáři, ti vám rádi poradí, kam vyrazit.

Co dělat, když přední brzda navijáku nejde utáhnout

Už se vám někdy stalo, že jste chtěli dotáhnout brzdu navijáku a ono to nešlo? Je to velký průšvih, protože pak nejde ani navinout nahozenou nástrahu ke břehu. Člověk si nějak poradí, ale naviják je s prokluzující brzdou prostě nefunkční. Většinou jde o stržení závitu ve středu krytu brzdy. Co s tím, vyhodit naviják? Ne! Jedno relativně prosté a levné řešení existuje. Lze obrátit mosazný střed.

Lov s method feeder krmítkem – umístění nástrahy s háčkem

Při chytání ryb s feederovým prutem a method feeder krmítkem máme několik možností, jak nabídnout nástrahu s háčkem rybám. Buď ji můžeme úplně schovat v krmení, nebo naopak nástrahu nechat viditelnou. Ale je více možností.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím