Rybářský rozcestník

Vyjádření vědců: regulace sumců chrání původní přírodu v Jižní Evropě, ČR se projekt netýká

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RSS zdarma přidáme!
Vyjádření vědců: regulace sumců chrání původní přírodu v Jižní Evropě, ČR se projekt netýká

Štítky:

O víkendu došlo k poměrně intenzivní výměně názorů mezi zástupci sportovního rybolovu a vědci z Biologického centra AV ČR.

Jedná se o spor, který se týká projektu Life Predator. V jeho rámci se čeští vědci zúčastni redukce populací sumce velkého na určitých lokalitách v Jižní Evropě (zejména by s…

Nejčtenější články

Pozvánka na závod do Nižboru

ČRS. z. s., MO Nižbor zve na 16. ročník rybářského závodu, který se koná 11. 5. 2024 na Berounce nad jezem v Nižboru. Počet míst omezen na 50….

Jarní kolo Ve vodě nežijí jen vodníci

Jarní kolo náborové akce „Ve vodě nežijí jen vodníci“ proběhne od 15. 4. do 27. 6. 2024. Zájemci se mohou hlásit od dne zveřejnění a zasílat přihlášky na sekretariát SÚS….

Jarní dospělé a Dětské závody ČRS MO Kladruby – Propozice 20. a 21. 4. 2024

Vážení přátelé ČRS MO Kladruby, dovolte, abychom Vás pozvali na Jarní dospělých a Dětské rybářské závody konané ve dnech 20. a 21. dubna 2024 na nádrži Záhorská. Těšíme se na Vaši hojnou účast!