Rybářský rozcestník

Vydarené tri dni

27.4.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Jet FishVydarené tri dni, tak by som nazval moju krátku výpravu, na ktorej sa mi neskutočne darilo. V nedeľu pobede som došiel na jeden súkromák, po príchode som hneď rozložil dve tyčky, jednu do 1,5m a druhú do 2,5m čo bola max hĺbka v mojom okoli. K obom tyčkám som nakŕmil a vrátil sa na breh. V kľude som si rozložil prúty, nabil montáže a o pár minút smerovali montáže na svoje miesta. Záber nenechal na seba dlho čakať a za hodinu som mal prvého kapra v podložke. Ryby sa pekne rozbehli, čo som bol veľmi rád. Cez noc to išlo najlepšie ale aj cez deň to bolo dobré. Najväčšie ryby boli 10,50kg, 11,50kg, 12,00kg, 12,50kg a 14,50kg, ale rýb od 5kg do 8kg bolo okolo 20. Najviac mi išlo BIOSQID 20mm a SEAFOD-SLIVKA CESNAK 20mm + POP UP DUMBLES 11 mm BROSKIŇA takže opäť sa mi potvrdilo, že JET FISH je neodolateľná nástraha pre kapre…..

Dominik Ďurina

Jet Fish
Jet Fish
Jet Fish
Jet Fish
Jet Fish
Jet Fish
Jet Fish
Jet Fish
Jet Fish

 

Príspevok Vydarené tri dni zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Lisovaný rohlík s libečkem

Tento fígl používali již staří labští rybáři na začátku minulého století. Jde o to rohlík napařit vodou, do které dáme několik stonků libečku, po vylisování pak nakrájený rohlík s listy čerstvého libečku ještě skladujeme.

Čarování s toustovým chlebem na rybách

Použití toustového chleba na rybách jsem si zamiloval. Jde totiž o atraktivní nástrahu pro téměř všechny býložravé druhy ryb, tedy například karasy, cejny, plotice, tlouště, ale také kapry. Ale jak ho nastražit, aby na háčku, případně i na vlasu pod ním, vydržel co nejdéle? Možností je mnoho, vyzkoušejte některé naše tipy.

Kufr na nářadí skvěle nahradí rybářský kufr

Kam s tím, tak tuto otázku jsem si donedávna klad vždy, když jsem balil rybařinu na naše dlouhé výpravy k vodě. Bižuterii, ale i další doplňky pro kaprařinu, k tomu věci pro lov sumců a kde je zbytek, jako například plavačkové náčiní pro lov nástražních rybek…. Sonar, baterky k sonaru, mohu pokračovat dál, tolik věcí a jak je přepravit k vodě a přitom je mít pěkně uspořádané? Můžete si pořídit nějaké rybářské tašky, kufry a podobně. Ale ty ceny! Co tak zkusit originální rybářské boxy, kufry či tašky nahradit šikovnými boxy původně určené na nářadí? Já si jeden skvělý našel a už bych neměnil.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím