Rybářský rozcestník

Výbor ÚS ocenil Jana Weitze (MO Most) za úspěšnou reprezentaci Severočeského ÚS v rybolovné technice

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RSS zdarma přidáme!
Výbor ÚS ocenil Jana Weitze (MO Most) za úspěšnou reprezentaci Severočeského ÚS v rybolovné technice

Štítky:

Na posledním jednání výboru ÚS byl oceněn Jan Weitz (MO Most), za reprezentaci Severočeského ÚS díky výborným výsledkům v soutěžích rybolovné techniky. Honzovi se dařilo jak na domácí půdě, kde dosáhl historického úspěchu na Mistrovství republiky dospělých a kadetů v RT. Honzovi se závod podařil po …

Nejčtenější články

Pozvánka na závod do Nižboru

ČRS. z. s., MO Nižbor zve na 16. ročník rybářského závodu, který se koná 11. 5. 2024 na Berounce nad jezem v Nižboru. Počet míst omezen na 50….

Jarní kolo Ve vodě nežijí jen vodníci

Jarní kolo náborové akce „Ve vodě nežijí jen vodníci“ proběhne od 15. 4. do 27. 6. 2024. Zájemci se mohou hlásit od dne zveřejnění a zasílat přihlášky na sekretariát SÚS….

Jarní dospělé a Dětské závody ČRS MO Kladruby – Propozice 20. a 21. 4. 2024

Vážení přátelé ČRS MO Kladruby, dovolte, abychom Vás pozvali na Jarní dospělých a Dětské rybářské závody konané ve dnech 20. a 21. dubna 2024 na nádrži Záhorská. Těšíme se na Vaši hojnou účast!