Rybářský rozcestník

Vítěz soutěže s firmou Nikl.cz

4.4.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Vítězem soutěže se stává pan Adam Čižmař :)

Gratulujeme!

A co vyhrál? :) 1 kg boiliesu iSecret, 1x boostr, 1 x plovoucí boilies, 1 x obalovací

 

IMG_6978

Logo-Nikl-Team1

 

1) Jak se jmenuje nový boilies pro tento rok z produkce firmy Nikl ?

Boilies iSecret

2) Kolik váží nejlehčí karbonová trubka od Carp R Us  Sky Sword MK II  ve velikosti M ?

52g

3) Jak se jmenuje nový model prutu od společnosti Sonik?

Sonik S6 Carp Rod

 

 

Soutěžícím, kteří odpoví na všechny tři otázky správně, bude přiřazeno pořadové číslo.

Správné odpovědi zasílejte na náš email cm-praha@seznam.cz

Na konci závodů se ze správných čísel vylosuje vítěz.

Nejčtenější články

Chytání nástražních rybek, jejich přechování

Jedna věc je nástražní rybky umět chytit a druhá věc je dokázat uchovat tak, aby vydržely a neumřely dříve, než jsi je doneseme na lovné místo, kde chceme dostat nějakou tu svoji vysněnou dravou rybu.

Chytání sumců na položenou se silonkovými koulemi

Občas je třeba sumce překvapit něčím novým, zvláště v místech, kde je velký tlak ostatních rybářů. Sumci se stávají k běžným nástrahám, na které narážejí na každém kousku revíru, pak se hodí je překvapit něčím, co neznají. Silná vůně je může přesvědčit k nasátí právě té naší nástrahy. A k tomu jsou skvělé právě silonkové sumčí bomby, přesně tedy koule ze silonek, což je velmi účinná nástraha na sumce.

Rybářská technika chytání – plavaná

Plavaná, tedy lov se splávkem, to je základní rybolovná technika, kterou musí umět, tedy alespoň její základy, každý rybář. Je to snad jedna z nejstarších technik chytání ryb na udici. A pro vás, úplné začátečníky, o co vlastně jde? Jak název napovídá, jde o chytání na splávek, pod kterým je zátěž, která vyvažuje splávek, pak také vlasec s háčkem a nástrahou. A k čemu ten splávek? Ten má několik funkcí, ale ta nejdůležitější je, že podle jeho pohybu rybář pozná záběr ryby.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím