Rybářský rozcestník

Víkend plný prekvapení

19.4.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Carp team MalinovoCez týždeň ovládalo krásne počasie, na víkend hlásili zmenu tak som si povedal skúsim vybehnúť na 3 dni. Piatok som si zobral voľno a tak štvrtok po robote som spravil pár nadväzcov a na cievku som namotal monofil Asso Hard skin 0,35mm. Medzi tým som uvaril kukuricu, ktorú som boostroval a potom šups k vode. Zakrmil som 1 kg kukurice nič viac nič menej, nakrájal pár guličiek ovocného základu a nahodil guličku krila s guľou tigrý orech. Ráno som mal padák a krásny 8 kg kaprík bol hneď na podložke. Podarilo sa mi chytiť aj jedného chorého kapríka mal asi tak do 5 kg. Potom došiel kamarát a namotal ma na guličku Probiotic red one. Piatok prišla aj priateľka ktorá nezaváhala a red one-ku našila pod háčik. Výsledkom bol krásny 10kg kapor, zvýšila svoj osobák takže to odložené vínko padne v nedeľu večer. Rošambo pokračovalo – sobotu na večer o šiestej mal som krásnu jazdu na krila, zamotal sa mi do konárov ale kvalitný silon Asso Discovery 0,35mm a  fluorocarbon Akashi 0,45mm s koncovým háčikom Sasame Boil ST č.4 parádne zafungovali a výsledkom bol krásny 12 kg dlháň.

 

 

Carp team Malinovo
Carp team Malinovo
Carp team Malinovo
Carp team Malinovo
Carp team Malinovo
Carp team Malinovo
Carp team Malinovo
Carp team Malinovo
Carp team Malinovo
Carp team Malinovo
Carp team Malinovo
Carp team Malinovo
Carp team Malinovo
Carp team Malinovo
Carp team Malinovo
Carp team Malinovo

Príspevok Víkend plný prekvapení zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Vlasec nebo pletenka, aneb co vlastně namotat na cívku navijáku?

Dříve, než zajdeme do obchodu a koupíme si nějaký vlasec nebo pletenou šňůru, měli by jsem si dobře rozmyslet, jaké ryby a s jakým vybavením půjdeme chytat a také jakou metodou. Je rozdíl, zda vyrazíme na kapry a nástrahu budeme chtít nastražit dalekým náhozem, či zda budeme nástrahu zavážet lodí v hodně zatravněném prostředí, nebo jestli například budeme chytat drobnější ryby přímo pod nohama. Také na jemnou plavanou jistě zvolíme jiný vlasec, než na položenou, nebo když půjdeme lovit dravce. Uvědomte si, že vlasec nebo pletenka je jediná věc, která dělí rybáře od montáže a potažmo chycené ryby. Drahý prut a naviják jen usnadní a zpříjemní rybáři život a samotný lov, ale stejně pak rybu od rybáře po záběru nakonec spojuje jen ten dobrý, nebo špatný vlasec!

Výměnný obchod s kosem

Už jsem zažil u vody kdejaká zvláštní setkání, ale tento zážitek s „taťkou“ kosem si tedy opravdu nemohu nechat pro sebe. 🙂 Stalo se to poměrně nedávno na mé jednodenní rybářské výpravě na Rozkoši…

Držák s hlásičem záběru přidělaný přímo na prutu

Už jsem u vody viděl desítky různých vychytaných držáků na sumcový prut s různě přidělanými držáky na signalizátor záběru, ale tenhle způsob mě opravdu dostal.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím