Rybářský rozcestník

Víkend plný prekvapení

19.4.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Carp team MalinovoCez týždeň ovládalo krásne počasie, na víkend hlásili zmenu tak som si povedal skúsim vybehnúť na 3 dni. Piatok som si zobral voľno a tak štvrtok po robote som spravil pár nadväzcov a na cievku som namotal monofil Asso Hard skin 0,35mm. Medzi tým som uvaril kukuricu, ktorú som boostroval a potom šups k vode. Zakrmil som 1 kg kukurice nič viac nič menej, nakrájal pár guličiek ovocného základu a nahodil guličku krila s guľou tigrý orech. Ráno som mal padák a krásny 8 kg kaprík bol hneď na podložke. Podarilo sa mi chytiť aj jedného chorého kapríka mal asi tak do 5 kg. Potom došiel kamarát a namotal ma na guličku Probiotic red one. Piatok prišla aj priateľka ktorá nezaváhala a red one-ku našila pod háčik. Výsledkom bol krásny 10kg kapor, zvýšila svoj osobák takže to odložené vínko padne v nedeľu večer. Rošambo pokračovalo – sobotu na večer o šiestej mal som krásnu jazdu na krila, zamotal sa mi do konárov ale kvalitný silon Asso Discovery 0,35mm a  fluorocarbon Akashi 0,45mm s koncovým háčikom Sasame Boil ST č.4 parádne zafungovali a výsledkom bol krásny 12 kg dlháň.

 

 

Carp team Malinovo
Carp team Malinovo
Carp team Malinovo
Carp team Malinovo
Carp team Malinovo
Carp team Malinovo
Carp team Malinovo
Carp team Malinovo
Carp team Malinovo
Carp team Malinovo
Carp team Malinovo
Carp team Malinovo
Carp team Malinovo
Carp team Malinovo
Carp team Malinovo
Carp team Malinovo

Príspevok Víkend plný prekvapení zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Bivakování u vody aneb problémy kolem pobytu u vody a to nejen v nočních hodinách

Bohužel stanovat si nemůžeme, kde se nám zachce. I když dnes legislativou není obecně zakázané bivakovat na státních pozemcích, přesto si nemůžeme všude rozložit stan a přenocovat. Buď to místně zakazují obecní nebo městské vyhlášky, nebo i některé zákony na ochranu přírody. Pak také musíme ctít soukromé pozemky, kde jen vlastník pozemku nám může povolit tento užívat, například také k přenocování. A co my rybáři? Máme nějakou výjimku nebo legislativa na nás nemyslí? Obecně má rybář právo se skrýt před deštěm a větrem, ovšem bližší specifikace v zákonech není, myslím tím upřesnění, kde je hranice mezi přístřeškem proti dešti a stanem, který již mnohým vadí…

Chytání sumců s montáží s podvodním splávkem

Bydlím v kraji, kde všichni co chytají sumce, chytají je tzv. „na trhačku“, tedy pomocí kačeny, ale i bez ní, sestavy uvázané buď na bójce nebo větvi pomocí trhacího vlasce. Tato metoda je velmi účinná především v létě, o prázdninách, ale má dvě úskalí. Funguje hůře na velkých hloubkách a také bez lodi ji nelze použít. Jak tedy lovit sumce, pokud nemáte loď nebo jste u vody s opravdu velkou hloubkou? Je to jednoduché, chytejte sumce pomocí podvodního splávku!

Chleba či rohlík nastražený pomocí gumičky a roztahovače kroužků

Nastražit pomocí gumiček a roztahovače kroužků lze jak peletky, tak po mírné úpravě i bolies koule. Ale co tak zkusit nastražit chlebovou kůrku či jiné pečivo? Jde to!

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím