Rybářský rozcestník

Veletrh For Fishing 2017

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Veletrh For Fishing 2017

Štítky:

Letošní veletrh For Fishing byl opět velice kvalitní a tím pádem i velice povedený. Ještě jednou děkujeme všem, kteří se zastavili u nás na stánku na pokec, pro magazín nebo si přišli něco nakoupit.

Na našich stáncích bylo k vidění velké množství produktů nejen od naší firmy Chytil, ale i od dalších, mezi které se řádí firmy Preston, Korum, Avid Carp, Cralusso a Sonubaits. Samozřejmostí bylo i představení našich novinek na letošní rok, jako je třeba řada boilie Apač, pruty Curvex, boilie Cralusso a další novinky od firem Preston a Korum …

Nejčtenější články

Fishsurfing Tržiště – vyhledávač rybářských potřeb

Ztrácíte se v nepřeberné nabídce rybářských eshopů? Hesla jako „nejlepší“, „nejlevnější“, „sleva“ a „akce“ vám zní povědomě? Jestliže hledáte opravdu nejlepší nabídku a chcete rychle a snadno najít vše, co potřebujete, představujeme vám nový vyhledávač rybářských potřeb – Fishsurfing Tržiště!

Sladký likér jako dip? Vyzkoušejte třeba griotku, funguje skvěle!

Došel vám oblíbený dip, nebo prostě rádi zkoušíte něco nového a nejste lakomí, obětujte panák vašeho oblíbeného sladkého likéru a použijte ho jako dip, možná vás překvapí, že i některé ryby, pokud mají možnost, jsou pěkné násosky.

Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže

Český rybářský svaz, z. s., Západočeský územní svaz, odbor RT ve spolupráci s ČRS, z.s., místní organizací Nepomuk pořádají Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže podzimní kolo….