Rybářský rozcestník

Ve spolupráci se společností ORLEN Unipetrol a žáky ZŠ bylo do řeky Bíliny distribuováno dalších 400 kg ryb

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Ve spolupráci se společností ORLEN Unipetrol a žáky ZŠ bylo do řeky Bíliny distribuováno dalších 400 kg ryb

Štítky:

Do řeky Bíliny dnes bylo v Mostě ve spolupráci se společností ORLEN Unipetrol a žáky ZŠ distribuováno 400 kg původních druhů ryb, převládala plotice, perlín a okoun (včetně opravdových pruhovaných krasavců), nechyběl ovšem ani kapr, štika, lín a tentokrát také mníci.
Akce probíhá pravidelně 2x do r…

Nejčtenější články

Fishsurfing Tržiště – vyhledávač rybářských potřeb

Ztrácíte se v nepřeberné nabídce rybářských eshopů? Hesla jako „nejlepší“, „nejlevnější“, „sleva“ a „akce“ vám zní povědomě? Jestliže hledáte opravdu nejlepší nabídku a chcete rychle a snadno najít vše, co potřebujete, představujeme vám nový vyhledávač rybářských potřeb – Fishsurfing Tržiště!

Sladký likér jako dip? Vyzkoušejte třeba griotku, funguje skvěle!

Došel vám oblíbený dip, nebo prostě rádi zkoušíte něco nového a nejste lakomí, obětujte panák vašeho oblíbeného sladkého likéru a použijte ho jako dip, možná vás překvapí, že i některé ryby, pokud mají možnost, jsou pěkné násosky.

Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže

Český rybářský svaz, z. s., Západočeský územní svaz, odbor RT ve spolupráci s ČRS, z.s., místní organizací Nepomuk pořádají Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže podzimní kolo….