Rybářský rozcestník

Ve dnech 16. – 18. června 2017 proběhlo na řece Labi 21. Mistrovství České republiky v lovu ryb udicí s mezinárodní účasti

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Rybářský sportovní kluub Pardubice II společně s ČRS místní organizací Pardubice a pod záštitou náměstka primátora města Pardubice Jakuba Rycheckého pořádal ve dnech 16. – 18. června 2017  – 21.Mezinárodní mistrovství České republiky v lovu ryb udicí. Závody se pořádaly na pravém břehu řeky Labe mezi mosty P.Wonky u zimního stadionu, až po silniční most do Polabin. V sobotu došlo k vyraznému ochlazení a tudíž zavodníkům počasí moc nepřálo, ulovilo se cca 602 kg ryb. Neděle již byla slunečná a projevilo se to i na úlovcích, ulovilo se cca 708 kg ryb. Za dva soutěžní závody se tedy ulovilo cca 1310 kg ryb. Po šetrném zvážení byla ryba vrácena zpět do vodního toku řeky. V dobře organizovaném závodu byl nejuspěšnější Pepa Konopásek z družstva VčÚSHK RSK Pardubice Colmic Team a stal se tedy mistrem republiky pro rok 2017. V soutěži drustev zvítězilo naše východočeské družstvo VčÚSHK RSK Pardubice Colmic Team a stalo se také mistrem republiky. Všem vítězům blahopřejeme a věříme, že ostatní závodníci si odnáší z Pardubic hezké rybářské zážitky.                                   VH.

Výsledková listina

MemiČR 2017_výsledky_vše

Nejčtenější články

Jak na úhoře s feederovým prutem

Ten, kdo propadl chytání na feeder, si rozhodně rád zkusí s tímto prutem i lov úhořů. Feeder je k chytání úhořů stejně dobrý, jako klasické pruty na položenou. Jen se musí vědět, jak na to!

Lov kaprů i jiných bílých ryb ve větším proudu

Asi většina zkušenějších rybářů mě dá zapravdu, že chytání ryb ve stojaté vodě je o něco málo jednodušší, než lov ryb v proudné vodě. Ovšem tento článek chci věnovat především lovu bílých ryb v silnějších proudech, tedy všude tam, kde je větší proud, díky kterému musíme změnit nejen samotnou taktiku lovu, ale i přizpůsobit montáže a vlastně skoro celou rybářskou výbavu.

Chlebové těsto 100x jinak

Tak ta stovka, to je hodně nadnesené, 🙂 ale rozhodně vám zde dáme pár rad, jak využít doma vyrobené chlebové těsto na několik vtipných způsobů. Je vhodné především pro lov bílé ryby, hodně pak chutná i větším kaprům.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím