Rybářský rozcestník

Ve dnech 16. – 18. června 2017 proběhlo na řece Labi 21. Mistrovství České republiky v lovu ryb udicí s mezinárodní účasti

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RSS zdarma přidáme!

Štítky:

Rybářský sportovní kluub Pardubice II společně s ČRS místní organizací Pardubice a pod záštitou náměstka primátora města Pardubice Jakuba Rycheckého pořádal ve dnech 16. – 18. června 2017  – 21.Mezinárodní mistrovství České republiky v lovu ryb udicí. Závody se pořádaly na pravém břehu řeky Labe mezi mosty P.Wonky u zimního stadionu, až po silniční most do Polabin. V sobotu došlo k vyraznému ochlazení a tudíž zavodníkům počasí moc nepřálo, ulovilo se cca 602 kg ryb. Neděle již byla slunečná a projevilo se to i na úlovcích, ulovilo se cca 708 kg ryb. Za dva soutěžní závody se tedy ulovilo cca 1310 kg ryb. Po šetrném zvážení byla ryba vrácena zpět do vodního toku řeky. V dobře organizovaném závodu byl nejuspěšnější Pepa Konopásek z družstva VčÚSHK RSK Pardubice Colmic Team a stal se tedy mistrem republiky pro rok 2017. V soutěži drustev zvítězilo naše východočeské družstvo VčÚSHK RSK Pardubice Colmic Team a stalo se také mistrem republiky. Všem vítězům blahopřejeme a věříme, že ostatní závodníci si odnáší z Pardubic hezké rybářské zážitky.                                   VH.

Výsledková listina

MemiČR 2017_výsledky_vše

Nejčtenější články

NONSTOP revíry 2024

V tomto článku najdete aktuální tabulku NONSTOP revírů, kde rybáři mohou v letních měsících chytat ryby i po půlnoci, tedy 24 hodin. Na nonstop revíry vydává Ministerstvo zemědělství výjimky. Český rybářský svaz nerozhoduje o revírech, na kterých se daný rok může chytat 24 hodin. To je v pravomoci MZe ČR. V tomto článku je sdílena aktuální tabulku NONSTOP revírů pro rok 2024…

Pár úvodních kapitol z knihy Štika Majdalenka a duhový míč

Tuto krásně ilustrovanou knihu pro děti napsal Jan Opatřil. A co v ní najdete? Štika Majdalenka je rošťák. Kouše do všeho, co se hýbe, a zodpovědně se připravuje na osamocený život vodního dravce. Jednoho dne však její maminku uloví rybář. Majdalenka zůstane sama a zatouží po kamarádech. Jak ale získat přátele, když máte špičaté zuby a každý se vás bojí? Majdalenka se vydává na cestu rybníkem a zjišťuje, že k získání kamarádů bude muset změnit sama sebe. Je ale vůbec možné, aby se dravá štika skamarádila se svou kořistí? Co bude jíst? A jakou roli v celém příběhu sehraje duhový míč? Pohádka o štice Majdalence vás zahřeje u srdce. A díky nádherným ilustracím budete mít pocit, jako byste se vy sami ocitli pod hladinou. Pokud máte rádi přírodu, ryby a šťastné konce, je tato kniha přesně pro vás.

Rybářský zápisník FishNote

Na Google Play je ke stažení deník pro rybáře, naše aplikace, do kterého si můžete zapisovat nejen své úlovky, ale hlavně další detaily z lovu, jako stav vody, počasí, druh montáže, nástrahy, na který ten konkrétní den ryby zrovna dobře reagovaly…. Po čase, díky zápisníčku, nezapomenete na žádný detail, který vám pomohl k nějakému trofejnímu kusu a příště tak budete moci vše zopakovat! Přesnou statistikou a zapisováním všech důležitých údajů získáte do budoucna další pomůcku, která vám umožní se zlepšit a stát se opravdu úspěšným rybářem.