Rybářský rozcestník

Vacička carp – Osobák pokorený

27.6.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Vacička carp – Osobák pokorený

 

 

Vybrali sme sa s chalanmi od Big Carp Baits na 3 dňovku na jedno jazero na južnom slovensku na ktorom sa cez 15 rokov nechytalo a ryby v jazere nám to aj dali najavo ešte nepopichané ryby s úžasnou silou a bojovnosťou ukázali že jazero si do teraz žilo svojim životom. Už na druhý deň sa mi podarilo chytiť môj nový osobný rekord. Jazero Vacička Carp sa otvorilo tento rok a plávu tam pôvodné krásne ryby ktoré ešte niesu popichané od háčikov je to krásne prostredie mimo rušivých ciest, kde som si dokonale oddýchol a čo hlavné kvalitne zachytal. Nieje to súkromná voda v tom pravom slova zmysle. Jazero je sprístupnené až tento rok po vyše 15tich rokoch keď sa tam nechytalo. Najstaršia časť jazera sa datuje až do 70tich rokov. A plávu tu naozaj pekné kúsky. Odporúčam navštíviť toto jazero ak si chcete ešte užiť ryby ktoré niesu popichané no nieje to med lízať :-)

www.vacickacarp.sk

Príspevok Vacička carp – Osobák pokorený zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Výměnný obchod s kosem

Už jsem zažil u vody kdejaká zvláštní setkání, ale tento zážitek s „taťkou“ kosem si tedy opravdu nemohu nechat pro sebe. 🙂 Stalo se to poměrně nedávno na mé jednodenní rybářské výpravě na Rozkoši…

Rady pro začínající vláčkaře – nástrahy vhodné pro vláčení

Ano, vláčení je fenomén, ale je to především dřina. Někdy ani 300 náhozů nestačí k tomu, aby člověk spatřil nějakou tu šupinu. Vláčkař musí být nejen tělesně zdatný, ale také musí překypovat výrou v sebe sama. Někdy totiž ani několik hodin prohazování vodou nestačí k tomu, aby byl lov úspěšný a pak jen psychicky zdatný rybář dokáže další den vzít vláčecí prut opět do ruky a nahodit. Kromě výše uvedeného i znalost vody, či konkrétního místa, kde rybář chytá a také slušná výbava vede k úspěchu. Ovšem pro úspěšný lov vláčením je především nutná ta pravá nástraha, právě ta často rozhoduje o tom, zda rybář ten den zasekne rybu, nebo ne.

Jak zajisti kus rohlíku na háček při chytání tzv. na mlaskačku

Existuje více montáží a návazců s kterými můžeme nabízet kus rohlíku rybám pěkně z hladiny, tzv. na mlaskačku. Pro milovníky dalekých a razantních náhozů tu mám způsob nastražení rohlíku pomocí háčku s přívěsem, boilie jehly a kousku klacku, nebo i klasické zarážky.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím