Rybářský rozcestník

Vacička carp – Osobák pokorený

27.6.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Vacička carp – Osobák pokorený

 

 

Vybrali sme sa s chalanmi od Big Carp Baits na 3 dňovku na jedno jazero na južnom slovensku na ktorom sa cez 15 rokov nechytalo a ryby v jazere nám to aj dali najavo ešte nepopichané ryby s úžasnou silou a bojovnosťou ukázali že jazero si do teraz žilo svojim životom. Už na druhý deň sa mi podarilo chytiť môj nový osobný rekord. Jazero Vacička Carp sa otvorilo tento rok a plávu tam pôvodné krásne ryby ktoré ešte niesu popichané od háčikov je to krásne prostredie mimo rušivých ciest, kde som si dokonale oddýchol a čo hlavné kvalitne zachytal. Nieje to súkromná voda v tom pravom slova zmysle. Jazero je sprístupnené až tento rok po vyše 15tich rokoch keď sa tam nechytalo. Najstaršia časť jazera sa datuje až do 70tich rokov. A plávu tu naozaj pekné kúsky. Odporúčam navštíviť toto jazero ak si chcete ešte užiť ryby ktoré niesu popichané no nieje to med lízať :-)

www.vacickacarp.sk

Príspevok Vacička carp – Osobák pokorený zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Fishsurfing Tržiště – vyhledávač rybářských potřeb

Ztrácíte se v nepřeberné nabídce rybářských eshopů? Hesla jako „nejlepší“, „nejlevnější“, „sleva“ a „akce“ vám zní povědomě? Jestliže hledáte opravdu nejlepší nabídku a chcete rychle a snadno najít vše, co potřebujete, představujeme vám nový vyhledávač rybářských potřeb – Fishsurfing Tržiště!

Sladký likér jako dip? Vyzkoušejte třeba griotku, funguje skvěle!

Došel vám oblíbený dip, nebo prostě rádi zkoušíte něco nového a nejste lakomí, obětujte panák vašeho oblíbeného sladkého likéru a použijte ho jako dip, možná vás překvapí, že i některé ryby, pokud mají možnost, jsou pěkné násosky.

Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže

Český rybářský svaz, z. s., Západočeský územní svaz, odbor RT ve spolupráci s ČRS, z.s., místní organizací Nepomuk pořádají Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže podzimní kolo….