Rybářský rozcestník

Vacička carp – Osobák pokorený

27.6.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Vacička carp – Osobák pokorený

 

 

Vybrali sme sa s chalanmi od Big Carp Baits na 3 dňovku na jedno jazero na južnom slovensku na ktorom sa cez 15 rokov nechytalo a ryby v jazere nám to aj dali najavo ešte nepopichané ryby s úžasnou silou a bojovnosťou ukázali že jazero si do teraz žilo svojim životom. Už na druhý deň sa mi podarilo chytiť môj nový osobný rekord. Jazero Vacička Carp sa otvorilo tento rok a plávu tam pôvodné krásne ryby ktoré ešte niesu popichané od háčikov je to krásne prostredie mimo rušivých ciest, kde som si dokonale oddýchol a čo hlavné kvalitne zachytal. Nieje to súkromná voda v tom pravom slova zmysle. Jazero je sprístupnené až tento rok po vyše 15tich rokoch keď sa tam nechytalo. Najstaršia časť jazera sa datuje až do 70tich rokov. A plávu tu naozaj pekné kúsky. Odporúčam navštíviť toto jazero ak si chcete ešte užiť ryby ktoré niesu popichané no nieje to med lízať :-)

www.vacickacarp.sk

Príspevok Vacička carp – Osobák pokorený zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Okouni jsou nejen hájení, od letošního roku mají i míru!

Kdo byl zvyklý v lednu či únoru počíhat si na okouny, má již druhým rokem smůlu. Okoun se dostal do kategorii ryb, které jsou část roku hájené, tedy nesmí se cíleně chytat a pokud přeci jen skončí na háčku, musí být šetrně puštěné zpět do vody. Ovšem pozor! Letos se ochrana okounů ještě zpřísnila a nově má okoun spodní míru.

Jak na úhoře s feederovým prutem

Ten, kdo propadl chytání na feeder, si rozhodně rád zkusí s tímto prutem i lov úhořů. Feeder je k chytání úhořů stejně dobrý, jako klasické pruty na položenou. Jen se musí vědět, jak na to!

Druhy ryb doporučené k uzení

Následující seznam představuje stručný přehled nejběžnějších druhů ryb vhodných k uzení, které si můžete sami chytit, nebo také koupit v obchodech. Samozřejmě existuje ještě mnoho dalších druhů, které lze rovněž použít k uzení.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím