Rybářský rozcestník

Vacička carp – Osobák pokorený

27.6.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Vacička carp – Osobák pokorený

 

 

Vybrali sme sa s chalanmi od Big Carp Baits na 3 dňovku na jedno jazero na južnom slovensku na ktorom sa cez 15 rokov nechytalo a ryby v jazere nám to aj dali najavo ešte nepopichané ryby s úžasnou silou a bojovnosťou ukázali že jazero si do teraz žilo svojim životom. Už na druhý deň sa mi podarilo chytiť môj nový osobný rekord. Jazero Vacička Carp sa otvorilo tento rok a plávu tam pôvodné krásne ryby ktoré ešte niesu popichané od háčikov je to krásne prostredie mimo rušivých ciest, kde som si dokonale oddýchol a čo hlavné kvalitne zachytal. Nieje to súkromná voda v tom pravom slova zmysle. Jazero je sprístupnené až tento rok po vyše 15tich rokoch keď sa tam nechytalo. Najstaršia časť jazera sa datuje až do 70tich rokov. A plávu tu naozaj pekné kúsky. Odporúčam navštíviť toto jazero ak si chcete ešte užiť ryby ktoré niesu popichané no nieje to med lízať :-)

www.vacickacarp.sk

Príspevok Vacička carp – Osobák pokorený zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Sumec kanibal, aneb čím vším sumci nepohrdnou. Mohou napadnout i člověka?

Kanibalismus u sumců je přirozeným jevem a setkáme se s ním všude, nejen tam, kde je moc přemnožený a má málo potravy. Pokud hájí své teritorium, klidně vystartuje po stejně velkém jedinci, který nepatří mezi jeho nejbližší rodinu. Jde o teritoriální chování. Ovšem cizí jedinci svého druhu nejsou jeho hlavní potravou. Kromě menších ryb nepohrdne ani hlodavci, menšími ptáky apod. Může si ale sumec udělat zálusk i na člověka?

Způsoby uzení ryb

Známe různé způsoby uzení ryb, liší se teplotou kouře, dobou uzení a také trvanlivostí výsledného produktu.

Koule z DECATHLONU jsou trnem v oku některým českým výrobcům

Boilies z DECATHLONU se stále probírá na diskuzních fórech na různých rybářských webech a také na Facebooku. Jde o to, že zásadně konkuruje cenou běžným výrobcům a tak někteří testeři renomovaných značek začali koule z DECATHLONU ve svých článcích hanit. My jsme byli donedávna zcela neutrální, ale po sérií negativních článků na Facebooku jsme se naštvali a zašli do obchodu a „dekatloňácké“ koule koupili. Boilies jsme pak testovali na stojaté svazové vodě, také na jednom soukromém revíru a nakonec i na proudné vodě na Labi. A jak jsme s koulemi dopadli?

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím