Rybářský rozcestník

V pravý čas na správnom mieste

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
V pravý čas na správnom mieste

Štítky:

Po dlhšej dobe som sa dostal opäť k vode. Voľno mi vyšlo akurát pri oteplení čo vyzeralo sľubne. Nastala klasická otázka, či vyrazím na rieku alebo stojačik. Nakoniec som sa rozhodol pre jednu stredne veľkú vodu v sústave štrkovísk vo východných Čechách. Mal som informáciu, že sa tu nedávno celkom darilo. Po príchode som zazrel rybiu aktivitu v najhlbšej časti, kam som nasmeroval prvý prút a druhý umiestnil na stred s priemernou hĺbkou. Na obe miesta som naspomboval zmes partiklu, method mixu, peliet a polovičiek boilie Brusnimka, Pečeň Vanilka a nahodil nástrahu na panáčika obalenou pastou s pva a všetko zalial s csl. Prvý záber prišiel po zotmení od hĺbky a jednalo sa o pekného šupíka. Opäť som prikŕmil kobrou a zanedlho nasledovala brutálna nekončiaca jazda a nemenej vytrvalý súboj, na ktorého zdarnom konci som podobral slušného lysca. Nemohol som tomu ani veriť, keď prišla tretia jazda od hĺbky s razanciou ako by to bolo v lete. To už som tušil, že som sa trafil do kaprieho zimoviska. Ráno keď už som mal tu umiestnené oba prúty tak sa dokonca podaril aj úžasný double a ja som nevedel k akému prútu skôr skočiť. Po ďalších pár rybách naraz zábery ustali, a keďže na celej pieskovni som bol len ja mohol som začať zaslúžene relaxovať. Prajem všetkým správnym rybárom úspešné ukončenie sezóny.

Za Carp Servis Václavík Aleš.

Carp Servis Václavík
Carp Servis Václavík
Carp Servis Václavík
Carp Servis Václavík
Carp Servis Václavík
Carp Servis Václavík
Carp Servis Václavík
Carp Servis Václavík
Carp Servis Václavík
Carp Servis Václavík
Carp Servis Václavík
Carp Servis Václavík
Carp Servis Václavík

Príspevok V pravý čas na správnom mieste zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Duben až září se může na mimopstruhových revírech chytat od 4 do 24 hodin

V měsíci duben, květen, červen, červenec, srpen, září se může na mimopstruhových revírech chytat od 4 do 24 hodin. Změna od 1. dubna 2018!

Nafackoval ho kapr …

Sám jsem při fotografování ryb zažil kde co. Ale takovou facku jsem zatím od ryby nedostal! 🙂 Pusťte si video i se zvukem!

Vysoké pokuty za mývaly, nutrie nebo americké raky. Invazní druhy dokáží pustošit českou přírodu

Stačí, aby do přírody unikla jedna jediná samice raka mramorového, a tuzemské druhy raků zmizí. Samice totiž k rozmnožení nepotřebuje samce a může tak dát vzniknout celé populaci. To by bylo pro našeho raka říčního či kamenáče fatální. Rak mramorový (též americký) je totiž přenašečem smrticího račího moru. I proto je tento původně severoamerický druh na seznamu Evropské unie, který zapovídá ho chovat, rozmnožovat, převážet nebo s ním obchodovat. A s ním je na soupisu dalších zhruba padesát druhů invazních rostlin či živočichů, s nimiž hodlá Evropa bojovat.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím