Rybářský rozcestník

V pravý čas na správnom mieste

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
V pravý čas na správnom mieste

Štítky:

Po dlhšej dobe som sa dostal opäť k vode. Voľno mi vyšlo akurát pri oteplení čo vyzeralo sľubne. Nastala klasická otázka, či vyrazím na rieku alebo stojačik. Nakoniec som sa rozhodol pre jednu stredne veľkú vodu v sústave štrkovísk vo východných Čechách. Mal som informáciu, že sa tu nedávno celkom darilo. Po príchode som zazrel rybiu aktivitu v najhlbšej časti, kam som nasmeroval prvý prút a druhý umiestnil na stred s priemernou hĺbkou. Na obe miesta som naspomboval zmes partiklu, method mixu, peliet a polovičiek boilie Brusnimka, Pečeň Vanilka a nahodil nástrahu na panáčika obalenou pastou s pva a všetko zalial s csl. Prvý záber prišiel po zotmení od hĺbky a jednalo sa o pekného šupíka. Opäť som prikŕmil kobrou a zanedlho nasledovala brutálna nekončiaca jazda a nemenej vytrvalý súboj, na ktorého zdarnom konci som podobral slušného lysca. Nemohol som tomu ani veriť, keď prišla tretia jazda od hĺbky s razanciou ako by to bolo v lete. To už som tušil, že som sa trafil do kaprieho zimoviska. Ráno keď už som mal tu umiestnené oba prúty tak sa dokonca podaril aj úžasný double a ja som nevedel k akému prútu skôr skočiť. Po ďalších pár rybách naraz zábery ustali, a keďže na celej pieskovni som bol len ja mohol som začať zaslúžene relaxovať. Prajem všetkým správnym rybárom úspešné ukončenie sezóny.

Za Carp Servis Václavík Aleš.

Carp Servis Václavík
Carp Servis Václavík
Carp Servis Václavík
Carp Servis Václavík
Carp Servis Václavík
Carp Servis Václavík
Carp Servis Václavík
Carp Servis Václavík
Carp Servis Václavík
Carp Servis Václavík
Carp Servis Václavík
Carp Servis Václavík
Carp Servis Václavík

Príspevok V pravý čas na správnom mieste zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Sumec kanibal, aneb čím vším sumci nepohrdnou. Mohou napadnout i člověka?

Kanibalismus u sumců je přirozeným jevem a setkáme se s ním všude, nejen tam, kde je moc přemnožený a má málo potravy. Pokud hájí své teritorium, klidně vystartuje po stejně velkém jedinci, který nepatří mezi jeho nejbližší rodinu. Jde o teritoriální chování. Ovšem cizí jedinci svého druhu nejsou jeho hlavní potravou. Kromě menších ryb nepohrdne ani hlodavci, menšími ptáky apod. Může si ale sumec udělat zálusk i na člověka?

Způsoby uzení ryb

Známe různé způsoby uzení ryb, liší se teplotou kouře, dobou uzení a také trvanlivostí výsledného produktu.

Koule z DECATHLONU jsou trnem v oku některým českým výrobcům

Boilies z DECATHLONU se stále probírá na diskuzních fórech na různých rybářských webech a také na Facebooku. Jde o to, že zásadně konkuruje cenou běžným výrobcům a tak někteří testeři renomovaných značek začali koule z DECATHLONU ve svých článcích hanit. My jsme byli donedávna zcela neutrální, ale po sérií negativních článků na Facebooku jsme se naštvali a zašli do obchodu a „dekatloňácké“ koule koupili. Boilies jsme pak testovali na stojaté svazové vodě, také na jednom soukromém revíru a nakonec i na proudné vodě na Labi. A jak jsme s koulemi dopadli?

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím