Rybářský rozcestník

Uzavření části revíru Labe 14

Místní organizace Mladá Boleslav pořádá na konec porázdnin tradiční rybářské závody pro děti a mládež do 18 let, které se konají 2. září 2018 na revíru Jizera 4….

Uzavření části revíru Labe 14

Štítky:

ČRS, z. s., MO Mělník oznamuje uzavření části revíru Labe 14, č. 411 046, levý břeh pod Novým mostem (cca 200 m od mostu proti proudu až po konec poloostrova Sidonka cca 500 m po proudu) v době od 14. do 16. 9 včetně.
Důvod: 1. liga LRU plavaná….

Nejčtenější články

Tinktura z koňského kaštanu

Kaštan koňský nebo také jírovec maďal a jeho plody bývají díky velkému obsahu bezpečných přírodních látek, jako jsou flavonoidy a glykosidy součástí mnoha mastí, které mají příznivé účinky na žilní a lymfatický systém. Zkuste si vyrobit domácí tinkturu ze zralých a čerstvých kaštanů, která pomáhá při otokách, křečových žílách, pocitu těžkých nohou.

Pokračování s boilies Chill Banana. Tohle boilies od Mastodont Baits musíte mít!

Povedená výprava, krásné ryby, naši Chillinu prostě musíte vyzkoušet! – Ahoj všem příznivcům Mastodont Baits, přidávám pokračování mých výprav s boilies Chill Banana od Mastodont Baits. Po minulé výpravě jsem vzal opět tuhle příchuť boilies k vodě. Tentokrát to bylo na jiný revír, kde jsem prozatím chytal pouze na dvou výpravách. Chtěl jsem zkusit všechny možné varianty od popky, přes neutrálně vyvážené boilies až po těžkou kuličku.

Rybářský ples v Rožmitále pod Třemšínem

Český rybářský svaz, místní organizace Rožmitál pod Třemšínem zve na tradiční Rybářský ples. Koná se 12. listopadu od 20 hodin v rožmitálském společenském centru. K tanci a poslechu bude hrát skupina Sekvence. Připravena bude bohatá rybí a zvěřinová tombola.