Rybářský rozcestník

Úspěšných 36 hodin u vody

7.6.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Tomáš SzabóNazdar Maxáci,
po dlhšej dobe sa hlásim s úspešnou rybačkou. Keďže sa ešte nemohlo chytať na stojatých zväzových revíroch, tak som sa vybral na jeden 10ha súkromný rybník. Maximálna hĺbka bola 12m, dno bolo štrkové. Na tomto rybníku som strávil 36 hodín lovu, bol som tam prvý krát, tak som skúšal všetko možné, protiľahlý breh aj  9m hĺbku.  Nakoniec som chytal iba pod protiľahlým brehom, keďže zábery som mal iba odtiaľ. Montáže som vozil na 80 až 135m. Kŕmil som bodovo, po každom vyvezení som k montáži prihodil pár guličiek rovnakej príchute. Úspešnými nástrahami bolo boilies A1-roll a Monster halibut. Podarilo sa mi úspešne zdolať 13 kaprov a jedného amura, ktorému zachutila jedna 21mm gulička Monster halibut. Pár rokov sa mi nepodarilo uloviť amura, tak mi spravil veľkú radosť. Najväčšie kapre mali váhy: 14,50kg, 13,20kg, 12,60kg, 12,30kg, 12kg a 10kg. Rybačku som si užil na maximum, poriadne som sa unavil. Ryby boli neskutočne silné, súboje trvali okolo 30 minút. Počasie bolo super, občas spŕchlo, akurát pri vyvážaní a veslovaní mi robil problém nepríjemný vietor. Už teraz sa teším na ďalšie vychádzky k vode.
Nech sa Vám darí pri vode a hlavne veľa šťastia.

MAX GO!!!!
Tomáš Szabó

 

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13

Príspevok Úspěšných 36 hodin u vody zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Změny v rybářském řádu pro rok 2019

Jako každý rok i letos tu máme výpis těch nejdůležitějších změn v rybářském řádu platných od 1.1.2019. Musím však upozornit, že ne ve všech krajích byly schváleny všechny změny doporučené Radou ČRS! Rada ČRS totiž nemá kompetenci direktivně vstupovat do výlučné pravomoci uživatele revíru a tak záleží na nich, zda schválí doporučení rady v plném znění, nebo ne.

Největší rybí obři – rybářské trofejní kusy

Dnes je mezi námi sportovními rybáři modní trend honit se za velkými trofejními kusy. Nevím, zda tuto mánii odstartoval svými dokumenty Jakub Wágner, tedy u nás v Česku, nebo zda se rybáři již v minulosti i u nás předháněli v tom, kdo chytí tu největší rybu. Já osobně si raději dobře zachytám a po extra velkých rybách zase tak neprahnu, ale poctivě řečeno, kdo by nechtěl na prutu opravdu trofejní kus? Ale začněme odjinud. Víte vůbec, jaká je ta největší ryba, co brázdí vody na naší planetě?

Okouni jsou nejen hájení, od letošního roku mají i míru!

Kdo byl zvyklý v lednu či únoru počíhat si na okouny, má již druhým rokem smůlu. Okoun se dostal do kategorii ryb, které jsou část roku hájené, tedy nesmí se cíleně chytat a pokud přeci jen skončí na háčku, musí být šetrně puštěné zpět do vody. Ovšem pozor! Letos se ochrana okounů ještě zpřísnila a nově má okoun spodní míru.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím