Rybářský rozcestník

Úspěšných 36 hodin u vody

7.6.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Tomáš SzabóNazdar Maxáci,
po dlhšej dobe sa hlásim s úspešnou rybačkou. Keďže sa ešte nemohlo chytať na stojatých zväzových revíroch, tak som sa vybral na jeden 10ha súkromný rybník. Maximálna hĺbka bola 12m, dno bolo štrkové. Na tomto rybníku som strávil 36 hodín lovu, bol som tam prvý krát, tak som skúšal všetko možné, protiľahlý breh aj  9m hĺbku.  Nakoniec som chytal iba pod protiľahlým brehom, keďže zábery som mal iba odtiaľ. Montáže som vozil na 80 až 135m. Kŕmil som bodovo, po každom vyvezení som k montáži prihodil pár guličiek rovnakej príchute. Úspešnými nástrahami bolo boilies A1-roll a Monster halibut. Podarilo sa mi úspešne zdolať 13 kaprov a jedného amura, ktorému zachutila jedna 21mm gulička Monster halibut. Pár rokov sa mi nepodarilo uloviť amura, tak mi spravil veľkú radosť. Najväčšie kapre mali váhy: 14,50kg, 13,20kg, 12,60kg, 12,30kg, 12kg a 10kg. Rybačku som si užil na maximum, poriadne som sa unavil. Ryby boli neskutočne silné, súboje trvali okolo 30 minút. Počasie bolo super, občas spŕchlo, akurát pri vyvážaní a veslovaní mi robil problém nepríjemný vietor. Už teraz sa teším na ďalšie vychádzky k vode.
Nech sa Vám darí pri vode a hlavne veľa šťastia.

MAX GO!!!!
Tomáš Szabó

 

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13

Príspevok Úspěšných 36 hodin u vody zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Lov úhořů – jak na ně

Někdo nechytne úhoře za celý život, jiný ho dostane na háček při chytání kaprů. Ovšem cílený lov úhořů není zase tak složitý, jen se stačí řídit pár radami a tipy našich pradědů a vyrazit k vodě tehdy, když ostatní od vody utíkají. 🙂

Chytáme na boilies – úplné začátky – návazce a montáže

Chytání na různě velké a barevné kuličky již není ani u nás v Česku žádnou novinkou. Touto asi nejúspěšnější metodou pro lov kaprovitých ryb, cíleně pak hlavně velkých kaprů, propadlo mnoho českých rybářů. A není divu! Nejen, že se často na nastražené boilie nechá přemluvit velký kapr, ale například i amur a další karprovité ryby. Nabídnutým boilie pak někdy nepohrdne ani sumec. V tomto článku pro rybářské elévy, nebo pro ty, co to chtějí teprve s boilies kuličkami poprvé zkusit, si povíme a ukážeme, jak navázat montáže a nabídnout boilies rybám.

Chytání sumců s montáží s podvodním splávkem

Bydlím v kraji, kde všichni co chytají sumce, chytají je tzv. „na trhačku“, tedy pomocí kačeny, ale i bez ní, sestavy uvázané buď na bójce nebo větvi pomocí trhacího vlasce. Tato metoda je velmi účinná předemvším v létě, o prázdninách, ale má dvě úskalí. Funguje hůře na velkých hloubkách a také bez lodi ji nelze použít. Jak tedy lovit sumce, pokud nemáte loď nebo jste u vody s opravdu velkou hloubkou? Je to jednoduché, chytejte sumce pomocí podvodního splávku!

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím