Rybářský rozcestník

Úspěšných 36 hodin u vody

7.6.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Tomáš SzabóNazdar Maxáci,
po dlhšej dobe sa hlásim s úspešnou rybačkou. Keďže sa ešte nemohlo chytať na stojatých zväzových revíroch, tak som sa vybral na jeden 10ha súkromný rybník. Maximálna hĺbka bola 12m, dno bolo štrkové. Na tomto rybníku som strávil 36 hodín lovu, bol som tam prvý krát, tak som skúšal všetko možné, protiľahlý breh aj  9m hĺbku.  Nakoniec som chytal iba pod protiľahlým brehom, keďže zábery som mal iba odtiaľ. Montáže som vozil na 80 až 135m. Kŕmil som bodovo, po každom vyvezení som k montáži prihodil pár guličiek rovnakej príchute. Úspešnými nástrahami bolo boilies A1-roll a Monster halibut. Podarilo sa mi úspešne zdolať 13 kaprov a jedného amura, ktorému zachutila jedna 21mm gulička Monster halibut. Pár rokov sa mi nepodarilo uloviť amura, tak mi spravil veľkú radosť. Najväčšie kapre mali váhy: 14,50kg, 13,20kg, 12,60kg, 12,30kg, 12kg a 10kg. Rybačku som si užil na maximum, poriadne som sa unavil. Ryby boli neskutočne silné, súboje trvali okolo 30 minút. Počasie bolo super, občas spŕchlo, akurát pri vyvážaní a veslovaní mi robil problém nepríjemný vietor. Už teraz sa teším na ďalšie vychádzky k vode.
Nech sa Vám darí pri vode a hlavne veľa šťastia.

MAX GO!!!!
Tomáš Szabó

 

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13

Príspevok Úspěšných 36 hodin u vody zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Sumec kanibal, aneb čím vším sumci nepohrdnou. Mohou napadnout i člověka?

Kanibalismus u sumců je přirozeným jevem a setkáme se s ním všude, nejen tam, kde je moc přemnožený a má málo potravy. Pokud hájí své teritorium, klidně vystartuje po stejně velkém jedinci, který nepatří mezi jeho nejbližší rodinu. Jde o teritoriální chování. Ovšem cizí jedinci svého druhu nejsou jeho hlavní potravou. Kromě menších ryb nepohrdne ani hlodavci, menšími ptáky apod. Může si ale sumec udělat zálusk i na člověka?

Způsoby uzení ryb

Známe různé způsoby uzení ryb, liší se teplotou kouře, dobou uzení a také trvanlivostí výsledného produktu.

Koule z DECATHLONU jsou trnem v oku některým českým výrobcům

Boilies z DECATHLONU se stále probírá na diskuzních fórech na různých rybářských webech a také na Facebooku. Jde o to, že zásadně konkuruje cenou běžným výrobcům a tak někteří testeři renomovaných značek začali koule z DECATHLONU ve svých článcích hanit. My jsme byli donedávna zcela neutrální, ale po sérií negativních článků na Facebooku jsme se naštvali a zašli do obchodu a „dekatloňácké“ koule koupili. Boilies jsme pak testovali na stojaté svazové vodě, také na jednom soukromém revíru a nakonec i na proudné vodě na Labi. A jak jsme s koulemi dopadli?

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím