Rybářský rozcestník

Úspěšných 36 hodin u vody

7.6.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Tomáš SzabóNazdar Maxáci,
po dlhšej dobe sa hlásim s úspešnou rybačkou. Keďže sa ešte nemohlo chytať na stojatých zväzových revíroch, tak som sa vybral na jeden 10ha súkromný rybník. Maximálna hĺbka bola 12m, dno bolo štrkové. Na tomto rybníku som strávil 36 hodín lovu, bol som tam prvý krát, tak som skúšal všetko možné, protiľahlý breh aj  9m hĺbku.  Nakoniec som chytal iba pod protiľahlým brehom, keďže zábery som mal iba odtiaľ. Montáže som vozil na 80 až 135m. Kŕmil som bodovo, po každom vyvezení som k montáži prihodil pár guličiek rovnakej príchute. Úspešnými nástrahami bolo boilies A1-roll a Monster halibut. Podarilo sa mi úspešne zdolať 13 kaprov a jedného amura, ktorému zachutila jedna 21mm gulička Monster halibut. Pár rokov sa mi nepodarilo uloviť amura, tak mi spravil veľkú radosť. Najväčšie kapre mali váhy: 14,50kg, 13,20kg, 12,60kg, 12,30kg, 12kg a 10kg. Rybačku som si užil na maximum, poriadne som sa unavil. Ryby boli neskutočne silné, súboje trvali okolo 30 minút. Počasie bolo super, občas spŕchlo, akurát pri vyvážaní a veslovaní mi robil problém nepríjemný vietor. Už teraz sa teším na ďalšie vychádzky k vode.
Nech sa Vám darí pri vode a hlavne veľa šťastia.

MAX GO!!!!
Tomáš Szabó

 

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13

Príspevok Úspěšných 36 hodin u vody zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Zimní rybářské vybavení pro komfortní rybolov

Ženete se za kapitálními úlovky, nebo máte ambice chytit nejvýše rýmu, ale zrelaxovat se přitom v klidu přírody? Zimní rybaření má svoje nezaměnitelné kouzlo – čistá voda, ticho a jasný svit slunce odrážející se ve třpytu ledových krystalů. A pokud se důkladně vybavíte a obléknete, nemusíte chytit ani onu příslovečnou rýmu. Poradíme vám, co s sebou i na sebe.

Tinktura z koňského kaštanu

Kaštan koňský nebo také jírovec maďal a jeho plody bývají díky velkému obsahu bezpečných přírodních látek, jako jsou flavonoidy a glykosidy součástí mnoha mastí, které mají příznivé účinky na žilní a lymfatický systém. Zkuste si vyrobit domácí tinkturu ze zralých a čerstvých kaštanů, která pomáhá při otokách, křečových žílách, pocitu těžkých nohou.

Pokračování s boilies Chill Banana. Tohle boilies od Mastodont Baits musíte mít!

Povedená výprava, krásné ryby, naši Chillinu prostě musíte vyzkoušet! – Ahoj všem příznivcům Mastodont Baits, přidávám pokračování mých výprav s boilies Chill Banana od Mastodont Baits. Po minulé výpravě jsem vzal opět tuhle příchuť boilies k vodě. Tentokrát to bylo na jiný revír, kde jsem prozatím chytal pouze na dvou výpravách. Chtěl jsem zkusit všechny možné varianty od popky, přes neutrálně vyvážené boilies až po těžkou kuličku.