Rybářský rozcestník

Úspěšných 36 hodin u vody

7.6.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Tomáš SzabóNazdar Maxáci,
po dlhšej dobe sa hlásim s úspešnou rybačkou. Keďže sa ešte nemohlo chytať na stojatých zväzových revíroch, tak som sa vybral na jeden 10ha súkromný rybník. Maximálna hĺbka bola 12m, dno bolo štrkové. Na tomto rybníku som strávil 36 hodín lovu, bol som tam prvý krát, tak som skúšal všetko možné, protiľahlý breh aj  9m hĺbku.  Nakoniec som chytal iba pod protiľahlým brehom, keďže zábery som mal iba odtiaľ. Montáže som vozil na 80 až 135m. Kŕmil som bodovo, po každom vyvezení som k montáži prihodil pár guličiek rovnakej príchute. Úspešnými nástrahami bolo boilies A1-roll a Monster halibut. Podarilo sa mi úspešne zdolať 13 kaprov a jedného amura, ktorému zachutila jedna 21mm gulička Monster halibut. Pár rokov sa mi nepodarilo uloviť amura, tak mi spravil veľkú radosť. Najväčšie kapre mali váhy: 14,50kg, 13,20kg, 12,60kg, 12,30kg, 12kg a 10kg. Rybačku som si užil na maximum, poriadne som sa unavil. Ryby boli neskutočne silné, súboje trvali okolo 30 minút. Počasie bolo super, občas spŕchlo, akurát pri vyvážaní a veslovaní mi robil problém nepríjemný vietor. Už teraz sa teším na ďalšie vychádzky k vode.
Nech sa Vám darí pri vode a hlavne veľa šťastia.

MAX GO!!!!
Tomáš Szabó

 

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13

Príspevok Úspěšných 36 hodin u vody zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Jsou rybáři sexy? A co holky u vody, rozptylují nás, ano nebo ne?

V minulém století v jednom odborném článku antropolog Mark Dyble z univerzity College v Londýně uvedl, že lovci jsou něco jako macho, tedy dominující muži, kteří se logicky ženám líbí o trochu víc než chlapi, povaleči, válející se doma u televize na kanapi. Jelikož my rybáři jsme lovci, pak by jsme měli u žen, tedy podle Marka Dybleho, velkou šanci. 🙂 Ale je to opravdu tak?

Mongolsko, ryby a ženy

Ahoj všichni, rybářky i nerybářky, rybáři i nerybáři. Jmenuji se Daniela a ačkoliv sama nerybařím, rybaření mne doprovází skoro celý život. Jen jednou jsem měla šanci se tomuto koníčku vymanit z dosahu. Ta však netrvala dlouho. Znovu jsem vstoupila do stejné řeky a to tak hluboko, že z ní není návratu. I napodruhé jsem si za manžela vzala rybáře… Každá nebo každý z Vás, kdo máte něco podobného doma, mi dáte jistě za pravdu, že život s „mokrým šílencem“ dokáže přichystat mnohá překvapení, která zaskočí i zkušenou ženu jak se říká v čase „dozrávajících malin“, čtyřnásobnou babičku a matku dospívající dcery. O jednom takovém překvapení bude pojednávat následující vyprávění…

Podzimní jednodenní lov kaprů

Někteří z nás se nemohou utrhnout na více dnů k vodě a tak jedno, nebo dvojdenní výpravy jsou jedinou možností, jak si pěkně zachytat. A i když podzim bývá na úlovek štědrý, přeci jenom to chce trochu zkušeností, aby si člověk povodil na prutu pár pěkných kapříků. Asi nejdůležitější je si vybrat to pravé místo, naložit do auta to správné krmení, místo vhodně rozkrmit a nahodit vyzkoušenou montáž s nástrahou, která bude rybám chutnat. 🙂

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím