Rybářský rozcestník

Úspěšný lov candáta na konci sezóny: Jak mít záběry? Zkuste jednoduchý fígl

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RSS zdarma přidáme!
Úspěšný lov candáta na konci sezóny: Jak mít záběry? Zkuste jednoduchý fígl

Štítky:

Konec sezóny bývá spojený s lovem candátů. A není se co divit! V prosinci jsou candáti dost aktivní, takže rybáři mohou i v chladném počasí zažít „hřejivé okamžiky“. Na co chytat candáty v zimě?  Ilustrační foto: Chyť a pusť Taky to tak milujete? Venku už sice „štípe“ pořádn…

Nejčtenější články

Pozvánka na závod do Nižboru

ČRS. z. s., MO Nižbor zve na 16. ročník rybářského závodu, který se koná 11. 5. 2024 na Berounce nad jezem v Nižboru. Počet míst omezen na 50….

Jarní dospělé a Dětské závody ČRS MO Kladruby – Propozice 20. a 21. 4. 2024

Vážení přátelé ČRS MO Kladruby, dovolte, abychom Vás pozvali na Jarní dospělých a Dětské rybářské závody konané ve dnech 20. a 21. dubna 2024 na nádrži Záhorská. Těšíme se na Vaši hojnou účast!

MiČR handicapovaní rybáři a MiČR ženy plavaná Mělník 2024

Vážení přátelé sportovního rybolovu, dovolujeme si Vás pozvat na Mistrovství ČR v plavané v roce 2024, které se bude konat 26.4. – 28.4. 2024 na Mělníce.