Rybářský rozcestník

Test nepremokavého kompletu Navitas PackAway

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Test nepremokavého kompletu Navitas PackAway

Štítky:

Keďže počasie už v žiadnom prípade nepripomína leto, ale skôr jeseň s množstvom zrážok, tak sme pre vás pripravili test nepremokavých kompletov od známych firiem. Jedným z nich bol kompaktný komplet s názvom PackAway od firmy NAVITAS.

 

Iste mi všetci dáte za pravdu, že základom rybárskych výprav je aj kvalitné oblečenie, ktoré musí byť do plnej miery nepremokavé. Ďalší faktor, ktorý ma zaujíma je skladateľnosť – transportné rozmery. Preto sme sa rozhodli testovať komplety, ktoré nie sú len zárukou kvality, ale taktiež vám zaručia mnoho ušetreného miesta vo Vašich taškách.

Ako prvé som rozbalil balík s kompletom od firmy NAVITAS, ktorý je distribuovaný slovenskou firmou MMrybárstvo s.r.o.

 

A to model NavitasPackAway.

Na rovinu hovorím, že som z internetových videí poznal, alebo sa skôr domnieval, že viem ako veľké bude toto oblečenie zložené. Ale to čo ma vo vnútri balíka čakalo skutočne prekvapilo. Dva malé sáčky, v ktorých sa skrýval celý komplet.

Ako druhý dojem na vás ihneď urobí kvalita materiálu a prevedenie, ktoré je skutočne precízne. Môžem vám povedať, že strih a design sa mi natoľko ľúbi, že by som sa nehanbil chodiť v tomto komplete ani po meste.

Bunda NavitasPackAwayJacket Green.

Výrobca udáva vodný stĺpec 3000mm, čo je podľa môjho názoru veľmi dobré. Samozrejme sme si to aj overili. Bunda má plne podlepené švy a vďaka ľahkému a mäkkému prevedeniu sa v nej budete cítiť veľmi pohodlne. Kvalitu materiálu sme veľmi ocenili v studenom vetre, v ktorom sme vďaka odolnosti materiálu nezaznamenali prefúknutie bundy. A ďalšie veľké plus je skladateľnosť bundy, ktorú zložíte do balíka 15cm x 20cm x 7cm.

 

A keďže sme sa na začiatku bavili o kompletoch, tak nesmieme zabudnúť ani na nohavice. Tieto nohavice výrobca vyrába v rovnakej kvalite ako samotnú bundu.

Nájdeme ju pod názvom NavitasPackAwayTrousers Green.

Keďže som sa chcel pokúsiť priblížiť kvalitu a prevedenie tohto kompletu, poďme sa pozrieť na to čo ma najviac zaujalo.

Testované komplety sme vôbec nešetrili a skúškami prešli na výbornú.

Zdroj: www.mmrybarstvo.sk

Navitas
Navitas
Navitas
Navitas
Navitas
Navitas
Navitas
Navitas
Navitas
Navitas
Navitas
Navitas
navitas
Navitas
Navitas
Navitas
Navitas
Navitas

Príspevok Test nepremokavého kompletu Navitas PackAway zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Ze zasedání hospodářského odboru při Radě ČRS

HO odbor zasedal 26. 3. a jako hlavní bod programu měl: Vyhodnocení připomínek ÚS ČRS k návrhu změn prostřednictvím úpravy BPVRP/vyhlášky/zákona. Jak jsme vás dříve informovali, Rada ČRS projednala tento materiál s návrhem změn již na svém zasedání 7. 12. 2017. Poté byl materiál podstoupen jednotlivým ÚS k projednání a připomínkování tak, aby HO mohl tyto připomínky projednat na březnovém zasedání a připravit na dubnové jednání Rady vyhodnocení připomínek od jednotlivých ÚS a popřípadě navrhnout řešení v případě shody u všech ÚS.

Podoustev nebo ostroretka, jak se rozeznají?

I když v našich vodách žije proti moři jen málo ryb, přesto se především u nedospělých jedinců, i některé naše druhy, často pletou. Nezkušeného rybáře pak může zaskočit i větší chycený kus, který vidí poprvé. Mě se to kdysi stalo právě u podoustve říční. I v atlasech, při srovnání s fotografií mnou chyceného jedince, jsem měl problém určit, zda jde o podoustev nebo ostroretku stěhovavou.

MOC PRACUJI = KÁRNÉ ŘÍZENÍ?! Opožděný apríl ze západu Čech

Byl na mě podán návrh ke kárnému řízení – opožděný apríl ze západu Čech!? V minulých dnech jsem byl kárnou komisí seznámen s tím, že na mě byl podán návrh na kárné řízení. Volby do čela ČRS, z.s. (dále jen ČRS) jsou sice až v listopadu, ale je vidět, že některým naháním hrůzu už teď. Zděšení, že by pode mnou museli také něco dělat, je tak velké, že na mě jeden z členů Západočeského územního svazu podal návrh k zahájení kárného řízení. Autor “aprílu” je mimo jiné zároveň zaměstnancem tohoto územního svazu, je ve výboru Západočeského územního svazu a jednatelem MO, za kterou se v podání podepsal 😊

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím