Rybářský rozcestník

Středočechům se na MMiČR ve feederu dařilo, Kolínští šampiony v družstvech, Jaroslav Rajdl bronzový

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Středočechům se na MMiČR ve feederu dařilo, Kolínští šampiony v družstvech, Jaroslav Rajdl bronzový

Štítky:

„Feedraři“ mají za sebou vrchol sezóny v podobě Mezinárodního mistrovství České republiky v LRU Feeder 2017, které proběhlo ve dnech 9. a 10. září 2017 v Brandýse nad Labem na revíru Labe 18. Vysoký počet účastníků – 103 jednotlivců a 34 tříčlenných týmů svědčí o velké popularitě závodu, což podporuje i fakt, že tentokrát byl závod pod záštitou Středočeského územního svazu ČRS a jeho garantem byl předseda SÚS ČRS pan Dušan Hýbner …

 

Nejčtenější články

Masaři plundrují svazové vody!

Na internetu koluje Print Scrn chatu dvou mladíků, který ukazuje dva masaře v tom pravém světle. Z jejich diskuze totiž vyplývá, že ve svazové vodě chycené ryby prodávají obchodníkům vietnamské národnosti.

Horní míry dravců? Ano nebo ne?

V jedné komunitě na Facebooku se objevila diskuze o snaze stanovit, kromě kaprů, horní míry i dravcům. Jak to vidíte vy? Je potřeba hájit trofejní dravce? Já osobně si nejsem jistý, že například u sumce je třeba nějaké hájení, ale třeba jsem mimo. Pojďme si na toto téma popovídat i u nás na Facebooku!

V portugalském moři chytili prehistorické monstrum. Žilo již před 80 miliony let

Pracovníci Portugalského institutu moře a atmosféry vylovili u břehů oblasti Algarve mimořádně vzácný druh žraloka. Jedná se o živočicha, který na naší planetě žije již desítky milionů let a je proto vědci označován za „živou fosilii.“ S odkazem na místní televizi o tom informoval server BBC.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím