Rybářský rozcestník

Štiky 100+ cm a další pěkné zubatice z českých a moravských vod: podívejte se na úlovky z minulé sezony

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RSS zdarma přidáme!
Štiky 100+ cm a další pěkné zubatice z českých a moravských vod: podívejte se na úlovky z minulé sezony

Štítky:

Z redakčního šuplíku – vlastně sdíleného úložiště souborů, dnes taháme další článek. Chvíli zde poležel a nyní nastal čas jím zpestřit mezidobí, kdy nejde lovit dravce.

K publikaci nás popohnaly celostátní média, konkrétně Idnes.cz, který dnes zveřejnil přehled pěkných úlovků štik. Trochu n…

Nejčtenější články

Pozvánka na závod do Nižboru

ČRS. z. s., MO Nižbor zve na 16. ročník rybářského závodu, který se koná 11. 5. 2024 na Berounce nad jezem v Nižboru. Počet míst omezen na 50….

Jarní dospělé a Dětské závody ČRS MO Kladruby – Propozice 20. a 21. 4. 2024

Vážení přátelé ČRS MO Kladruby, dovolte, abychom Vás pozvali na Jarní dospělých a Dětské rybářské závody konané ve dnech 20. a 21. dubna 2024 na nádrži Záhorská. Těšíme se na Vaši hojnou účast!

MiČR handicapovaní rybáři a MiČR ženy plavaná Mělník 2024

Vážení přátelé sportovního rybolovu, dovolujeme si Vás pozvat na Mistrovství ČR v plavané v roce 2024, které se bude konat 26.4. – 28.4. 2024 na Mělníce.