Rybářský rozcestník

Stav vody na Orlíku půjde nahoru, Povodí Vltavy zvýší hladinu

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RSS zdarma přidáme!
Stav vody na Orlíku půjde nahoru, Povodí Vltavy zvýší hladinu

Štítky:

Dobrá zpráva přichází z Povodí Vltavy. Dlouhodobé práce na přehradě Orlík končí s předstihem a zanedlouho dojde k postupnému zvýšení hladiny. Voda začne stoupat spíše pomalým tempem.

Hladina jedné z našich největších přehradních nádrží nakonec klesla o více než 12 metrů. Ke snižování přitom dochá…

Nejčtenější články

Pozvánka na závod do Nižboru

ČRS. z. s., MO Nižbor zve na 16. ročník rybářského závodu, který se koná 11. 5. 2024 na Berounce nad jezem v Nižboru. Počet míst omezen na 50….

Jarní kolo Ve vodě nežijí jen vodníci

Jarní kolo náborové akce „Ve vodě nežijí jen vodníci“ proběhne od 15. 4. do 27. 6. 2024. Zájemci se mohou hlásit od dne zveřejnění a zasílat přihlášky na sekretariát SÚS….

Jarní dospělé a Dětské závody ČRS MO Kladruby – Propozice 20. a 21. 4. 2024

Vážení přátelé ČRS MO Kladruby, dovolte, abychom Vás pozvali na Jarní dospělých a Dětské rybářské závody konané ve dnech 20. a 21. dubna 2024 na nádrži Záhorská. Těšíme se na Vaši hojnou účast!