Rybářský rozcestník

Srpnová sobota

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

 

dsc_0020

V počítači jsem narazil na jednu zapomenutou složku z letošního srpna, kdy jsme byli s kamarádem Kryštofem na jedné menší svazové vodě v blízkosti našeho bydliště. Přes velký tlak rybářů, se nám oběma povedl dostat na podložku hezký kapr. Nejedno se sice o žádné obry, ale vzhledem k tomu že bylo u vody opravdu narváno-nás velice potěšili. Chytali jsme na boilie Biocrab a Biosquid v kombinaci s různými Pop-UP i na samotné plovky.

dsc_0164
dsc_0160
dsc_0137
dsc_0149
dsc_0135
dsc_0152

dsc_0001
dsc_0150

dsc_0174
dsc_0185

 

 

Nejčtenější články

Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky? – Výsledky ankety!

Nedávno jsme ukončili hlasování v naší anketě s otázkou: „Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky?“ Hlasovalo celkem 3574 čtenářů a poměrně jasně se vyjádřili proti případnému zákazu lovu na živé nástražní rybky na svazových, ale i soukromých vodách v Česku.

Kam v létě za rybařením – tipy na výlety s celou rodinou

Léto je ideální dobou pro to, trávit většinu času s rodinou nebo partou přátel poblíž vody. Rybářům se pak už jen nabízí možnost spojit příjemné s užitečným, vzít své nejbližší za dobrodružstvím a ukázat jim v čem tkví kouzlo rybaření. Která místa v Čechách jsou pro rodiny či větší partu lidí ty nejlepší?

Kde vzít masné červy, když je rybář zapomene doma

Masní červi rozhodně patří mezi nejoblíbenější nástrahu především plavačkářů, ale i rybářů chytající například s feederovými pruty. Právě na menší ryby jde o dokonalou nástrahu. Ovšem co si počít, když je zapomeneme doma?