Rybářský rozcestník

Soutěž s firmou Jet Fish

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Soutěž s firmou Jet Fish

Štítky:

Připravili jsme pro Vás soutěž o 3 kg boilies Legend Range Biokrill. Toto boilies je novinkou na letošní rok a pochází z dílny fy. Jet Fish. 

A co musíte udělat proto, abyste tuto soutěž vyhráli? :)

Stačí odpovědět správně na čtyři jednoduché soutěžní otázky ! Správné odpovědi nám zašlete na email [email protected]  

V emailu uveďte také své kontaktní údaje!

Ze správných došlých odpovědí vylosujeme jednoho výherce na našem facebooku www.facebook.com/CarpMarathonPraha/

Dejte like facebookové stránce https://www.facebook.com/CarpMarathonPraha/  a jako první se dozvíte o všech našich  akcích  a soutěžích, a že jich ještě bude :) 

Další soutěž bude následovat o 10 vstupenek na rybářský veletrh  For Fishing, který se bude konat ve dnech 16.2. – 19.2. 2017 :)

Odpovědi na otázky najdete na  http://jetfish.cz/

Soutěž začíná dnes 24. 1. 2017 ve 20h

 

Konec soutěže 29. 1. 2017 ve 20h.

16196413_1582826858399181_730187645_o

 

Soutěžní otázky jsou: 

 

1) Od kdy je v prodeji boilie Legend Range Biokrill? 

a) Od  1.1. 2016

b) Od  1.1 2017

 

2) V jaké zemi byla sestavena a vyrobena esence Krill? 

a) Anglie

b) Německo

3) Je na startovní listině  letošního, již VII. Ročníku Jet Fish  Carp marathonu Praha  Jaroslav Těšínský, majitel fy. Jet Fish? 

a) ano

b) ne

4) Vyrábí se návazcová šňůrka Enduro také v nosnosti 39 Ib? 

a) Ne

b) Ano

Nejčtenější články

Fishsurfing Tržiště – vyhledávač rybářských potřeb

Ztrácíte se v nepřeberné nabídce rybářských eshopů? Hesla jako „nejlepší“, „nejlevnější“, „sleva“ a „akce“ vám zní povědomě? Jestliže hledáte opravdu nejlepší nabídku a chcete rychle a snadno najít vše, co potřebujete, představujeme vám nový vyhledávač rybářských potřeb – Fishsurfing Tržiště!

Sladký likér jako dip? Vyzkoušejte třeba griotku, funguje skvěle!

Došel vám oblíbený dip, nebo prostě rádi zkoušíte něco nového a nejste lakomí, obětujte panák vašeho oblíbeného sladkého likéru a použijte ho jako dip, možná vás překvapí, že i některé ryby, pokud mají možnost, jsou pěkné násosky.

Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže

Český rybářský svaz, z. s., Západočeský územní svaz, odbor RT ve spolupráci s ČRS, z.s., místní organizací Nepomuk pořádají Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže podzimní kolo….