Rybářský rozcestník

Soutěž s firmou Jet Fish

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Soutěž s firmou Jet Fish

Štítky:

Připravili jsme pro Vás soutěž o 3 kg boilies Legend Range Biokrill. Toto boilies je novinkou na letošní rok a pochází z dílny fy. Jet Fish. 

A co musíte udělat proto, abyste tuto soutěž vyhráli? :)

Stačí odpovědět správně na čtyři jednoduché soutěžní otázky ! Správné odpovědi nám zašlete na email cm-praha@seznam.cz  

V emailu uveďte také své kontaktní údaje!

Ze správných došlých odpovědí vylosujeme jednoho výherce na našem facebooku www.facebook.com/CarpMarathonPraha/

Dejte like facebookové stránce https://www.facebook.com/CarpMarathonPraha/  a jako první se dozvíte o všech našich  akcích  a soutěžích, a že jich ještě bude :) 

Další soutěž bude následovat o 10 vstupenek na rybářský veletrh  For Fishing, který se bude konat ve dnech 16.2. – 19.2. 2017 :)

Odpovědi na otázky najdete na  http://jetfish.cz/

Soutěž začíná dnes 24. 1. 2017 ve 20h

 

Konec soutěže 29. 1. 2017 ve 20h.

16196413_1582826858399181_730187645_o

 

Soutěžní otázky jsou: 

 

1) Od kdy je v prodeji boilie Legend Range Biokrill? 

a) Od  1.1. 2016

b) Od  1.1 2017

 

2) V jaké zemi byla sestavena a vyrobena esence Krill? 

a) Anglie

b) Německo

3) Je na startovní listině  letošního, již VII. Ročníku Jet Fish  Carp marathonu Praha  Jaroslav Těšínský, majitel fy. Jet Fish? 

a) ano

b) ne

4) Vyrábí se návazcová šňůrka Enduro také v nosnosti 39 Ib? 

a) Ne

b) Ano

Nejčtenější články

Má první rybářská výprava, aneb důkladná domácí příprava

Ano, je to tu, mám platné rybářské doklady, něco jsem se o rybách naučil a tak konečně mohu k vodě si pěkně zachytat. Ale kam vyrazit? A co si kromě základní rybařiny ještě vzít s sebou? Také znalost místa, kde chci chytat, mě může zajistit úspěšný lov, proto neváhejte a poraďte se se zkušenými rybáři, ti vám rádi poradí, kam vyrazit.

Co dělat, když přední brzda navijáku nejde utáhnout

Už se vám někdy stalo, že jste chtěli dotáhnout brzdu navijáku a ono to nešlo? Je to velký průšvih, protože pak nejde ani navinout nahozenou nástrahu ke břehu. Člověk si nějak poradí, ale naviják je s prokluzující brzdou prostě nefunkční. Většinou jde o stržení závitu ve středu krytu brzdy. Co s tím, vyhodit naviják? Ne! Jedno relativně prosté a levné řešení existuje. Lze obrátit mosazný střed.

Lov s method feeder krmítkem – umístění nástrahy s háčkem

Při chytání ryb s feederovým prutem a method feeder krmítkem máme několik možností, jak nabídnout nástrahu s háčkem rybám. Buď ji můžeme úplně schovat v krmení, nebo naopak nástrahu nechat viditelnou. Ale je více možností.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím