Rybářský rozcestník

SOUTĚŽ O NOVINKU ROKU 2017 – BIVAK SÉRIE AT II

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
SOUTĚŽ O NOVINKU ROKU 2017 – BIVAK SÉRIE AT II

Štítky:

Milí čtenáři,

pomalu nastává čas vybavit se na novou rybářskou sezonu. Kterému rybáři by se nehodil bivak pro případ nepřízně počasí na rybách. A když to bude horká novinka AT II TWO MEN prestižní francouzské firmy StarBaits, není o čem přemýšlet… Stačí se zapojit do naší soutěže a mít trochu štěstí!

Objednejte si do konce února roční nebo dvouleté tištěné předplatné Českého rybáře, odpovězte na jednoduchou otázku a my vás zařadíme do slosování.

Přejeme Vám hodně štěstí a úspěšnou sezonu 2017!

>> LETÁK KE STAŽENÍ ZDE <<

Nejčtenější články

NONSTOP revíry 2021 – revíry, na kterých lze chytat 24 hodin

Oblíbenost nonstop revíru u rybářů každým rokem stoupá a není divu. Každý zkušený rybář ví, že právě v nočních hodinách může přijít opravdový trofejní úlovek. Ovšem revíry, kde se může chytat 24 hodin má každý kraj jen několik. Tady je jejich seznam.

Jak správně namotat vlasec či pletenku na naviják

I když jde o článek pro začínající rybáře, ze zkušenosti vím, že i mnoho rybářů, co chytají již mnoho let, neumí správně namotat vlasec či pletenku na cívku navijáku. Existuje totiž pár důležitých kroků, jak správně na to a neměl by se ani jeden z nich podcenit či dokonce vynechat.

Nové method feeder formičky

Na rybářském trhu se objevily nové method feeder formičky na plnění method feeder krmítek. V čem jsou nové? Tyto formičky ve tvaru „skořápky“ se jednoduše používají, jejich naplnění je rychlé a vyprázdnění ještě rychlejší především díky otevírání v podélné ose formičky.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím