Rybářský rozcestník

Simpel maar Effectief

18.4.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Zelf houd ik niet van al te veel poespas op gebied van onderlijnen. Voor mij is het belangrijk dat het werkt waarvoor het bedoeld is.. Vis vangen! Toch is het belangrijk dat je je rig goed knoopt. Want zodra een karper er aan ruikt moet hij hangen. Hieronder beschrijf ik een onderlijn welke ik het meeste van de tijd inzet. Simpel maar effectief!

Danny-Mastenbroek-21
NTEC-Danny-Mastenbroek-
Knip ongeveer 30 cm af van Thor Hooklink.
NTEC-Danny-Mastenbroek-1
Knoop een hair en plaats een Pop up corn en een boilie aan je hair.
NTEC-Danny-Mastenbroek-2
NTEC-Danny-Mastenbroek-3
Knoop nu een T-curve Shank haakmaat 6 doormiddel van een knotless knot. De afstand tussen haakbocht en boilie houd ik meestal op een centimeter. Maar dat kan weleens verschillen per water.
NTEC-Danny-Mastenbroek-4
NTEC-Danny-Mastenbroek-5
Werk je haak af doormiddel van een Short Shank Aligner.
NTEC-Danny-Mastenbroek-6
Knoop op de gewenste lengte van je onderlijn een achtknoop. Ik maak mijn onderlijnen niet langer als 20 cm. Ook dit kan afhangen van het water en jaargetijde. In de winter zal ik eerder een kortere onderlijn gebruiken
NTEC-Danny-Mastenbroek-7
Kneed wat putty op je onderlijn voor een nog betere indraaiend vermogen van de haak, plaats een anti tangle sleeve en je onderlijn is klaar om gebruikt te worden.
NTEC-Danny-Mastenbroek-8
Ik ben erg fan van de kant en klare leaders van NTEC. Ze komen in veel verschillende soorten. Nu gebruik ik een Quick Change Safety Bold Leader zodat ik snel van onderlijn kan verwisselen.
NTEC-Danny-Mastenbroek-9
Zodra je je onderlijntje aan je Quick Change hebt gelust, schuif je de Anti tangle sleeve eroverheen. Je onderlijn en loodmontage is klaar om gebruikt te worden!

danny-mastenbroek-winter-carp
Vang een bak!!

Danny Mastenbroek.

The post Simpel maar Effectief appeared first on Carpcrossing.com.

Nejčtenější články

Oheň u vody? Chovejte se jako kluci z knížek pana Foglara!

Kamkoliv přijedu na oblíbené rybářské místo, obvykle najdu zbytky ohniště a to většinou na nejméně vhodném místě. Když pak pominu českou legislativu a fakt, že například oheň se nesmí rozdělávat blíže jak 50 metrů od lesa, na místech se vzrostlým porostem, tedy i na louce nebo na strništi, za silného větru a podobně, divím se, kolik rybářů na tyto pravidla kašle.

Chcete se seznámit u vody na rybách? Na Fecebooku lze najít dokonce dvě rybářské seznamky!

Pokud hledáte svou životní lásku, nebo jen kamarádku či parťáka na ryby, lze na Facebooku sledovat jednu ze dvou rybářských seznamek. Třeba právě tam poznáte toho správného parťáka na ryby a je jedno, zda to bude kamarád či kamarádka či budoucí přítel či přítelkyně. Každopádně jde o skvělou možnost, jak se seznámit, aby jste u vody na rybách mohli sdílet své zážitky i s někým druhým.

Nová rubrika na našem webu: Karavan fishing – nejen po Česku s postelí na kolečkách na rybách

Na našem webu Rybářský rozcestník.cz jsme pro všechny milovníky rybaření a karavaningu vytvořili novou rubriku! Jde o články jak pro začínající rybáře, co si sebou na rybářské výpravy vozí postel na kolečkách, tak i pro zkušené pardy, co si rybaření s „bydlíkem“ užívají již léta.