Rybářský rozcestník

Simpel maar Effectief

18.4.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Zelf houd ik niet van al te veel poespas op gebied van onderlijnen. Voor mij is het belangrijk dat het werkt waarvoor het bedoeld is.. Vis vangen! Toch is het belangrijk dat je je rig goed knoopt. Want zodra een karper er aan ruikt moet hij hangen. Hieronder beschrijf ik een onderlijn welke ik het meeste van de tijd inzet. Simpel maar effectief!

Danny-Mastenbroek-21
NTEC-Danny-Mastenbroek-
Knip ongeveer 30 cm af van Thor Hooklink.
NTEC-Danny-Mastenbroek-1
Knoop een hair en plaats een Pop up corn en een boilie aan je hair.
NTEC-Danny-Mastenbroek-2
NTEC-Danny-Mastenbroek-3
Knoop nu een T-curve Shank haakmaat 6 doormiddel van een knotless knot. De afstand tussen haakbocht en boilie houd ik meestal op een centimeter. Maar dat kan weleens verschillen per water.
NTEC-Danny-Mastenbroek-4
NTEC-Danny-Mastenbroek-5
Werk je haak af doormiddel van een Short Shank Aligner.
NTEC-Danny-Mastenbroek-6
Knoop op de gewenste lengte van je onderlijn een achtknoop. Ik maak mijn onderlijnen niet langer als 20 cm. Ook dit kan afhangen van het water en jaargetijde. In de winter zal ik eerder een kortere onderlijn gebruiken
NTEC-Danny-Mastenbroek-7
Kneed wat putty op je onderlijn voor een nog betere indraaiend vermogen van de haak, plaats een anti tangle sleeve en je onderlijn is klaar om gebruikt te worden.
NTEC-Danny-Mastenbroek-8
Ik ben erg fan van de kant en klare leaders van NTEC. Ze komen in veel verschillende soorten. Nu gebruik ik een Quick Change Safety Bold Leader zodat ik snel van onderlijn kan verwisselen.
NTEC-Danny-Mastenbroek-9
Zodra je je onderlijntje aan je Quick Change hebt gelust, schuif je de Anti tangle sleeve eroverheen. Je onderlijn en loodmontage is klaar om gebruikt te worden!

danny-mastenbroek-winter-carp
Vang een bak!!

Danny Mastenbroek.

The post Simpel maar Effectief appeared first on Carpcrossing.com.

Nejčtenější články

Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky? – Výsledky ankety!

Nedávno jsme ukončili hlasování v naší anketě s otázkou: „Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky?“ Hlasovalo celkem 3574 čtenářů a poměrně jasně se vyjádřili proti případnému zákazu lovu na živé nástražní rybky na svazových, ale i soukromých vodách v Česku.

Kam v létě za rybařením – tipy na výlety s celou rodinou

Léto je ideální dobou pro to, trávit většinu času s rodinou nebo partou přátel poblíž vody. Rybářům se pak už jen nabízí možnost spojit příjemné s užitečným, vzít své nejbližší za dobrodružstvím a ukázat jim v čem tkví kouzlo rybaření. Která místa v Čechách jsou pro rodiny či větší partu lidí ty nejlepší?

Kde vzít masné červy, když je rybář zapomene doma

Masní červi rozhodně patří mezi nejoblíbenější nástrahu především plavačkářů, ale i rybářů chytající například s feederovými pruty. Právě na menší ryby jde o dokonalou nástrahu. Ovšem co si počít, když je zapomeneme doma?